ساخت ریموت کیا

ساخت ریموت کیا

برای ساخت ریموت کیا از دو نوع ریموت استفاده می شود و این مسئله با توجه به سال ساخت خودرو تعیین شده و معمولا بیشترین اختلاف این دو نوع ریموت در قیمت آنها مشهود است. در ادامه کلید سازی شبانه روزی تهران را دنبال کنید.

ساخت ریموت کیا چینی

خیلی از افراد برای ساخت ریموت ماشین خود ترجیح میدهند از ریموت چینی استفاده کنند چرا که از نظر قیمت اختلاف زیادی با ریموت اورجینال (اصلی) دارد و بسیار مقرون به صرفه است البته لازم به ذکر است که فقط برای خودروهایی میتوان از ریموت کیا چینی استفاده کرد که ریموت ID46 باشند.

شرکت خودرو سازی کیا موتورز تا سال 2016 از ریموت با ID46 در خودروهای خود استفاده نموده است و در سال های بعد آن، این روند تغییر نمود.

ساخت ریموت کیا اصلی

محدود کسانی هستند که بدلیل حساسیت زیاد نسبت به ریموت ماشین خود ترجیح میدهند از ریموت کیا اصلی استفاده کنند که به مراتب از ریموت چینی کیا گرانتر است اما این گرانی بی علت نیست چرا که ریموت کیا اصلی دو مزیت کلیدی نسبت به ریموت کیا چینی دارد:

اولین مزیت این است که میتوان ریموت کیا اصلی را دوباره خام کرد و به ماشین دیگری کد داد.

مزیت دوم که بسیار حائز اهمیت است بدست آوردن کد از روی ریموت کیا اصلی می باشد که دیگر نیازی به استعلام کد از نمایندگی نیست و میتوان با دستگاه های تخصصی تعریف, سوئیچ و ریموت ماشین این کد را بدست بیاوریم.

مطالب پیشنهادی: تعمیر سوئیچ و ریموت کیاساخت سوئیچ و ریموت تویوتا

تعمیر ریموت کیا

خیلی از ریموت ها بدلیل استفاده طولانی و یا شکستن در اثر افتادن, با خرابی هایی مواجه میشوند در این مواقع نیاز نیست ریموت را به صورت کامل تعویض کنیم. این امکان وجود دارد که با تعویض قاب ریموت کیا کیلس و همچنین تعویض قاب ریموت کیا تاشو این مشکل را حل کرد و ظاهر ریموت را نوسازی کنیم.

شما میتوانید تمامی خدمات فوق را اعم از ساخت ریموت کیلس کیا چینی , ساخت ریموت کیلس کیا اصلی, ساخت ریموت کیا تاشو و همچنین تعویض قاب ریموت کیا را به کلید سازی شبانه روزی تهران بسپارید تا مجموعه ما این خدمات را با هزینه مقرون به صرفه در کوتاه ترین زمان به شما همشهری عزیز ارائه دهد.

ساخت ریموت اسپورتیج

کیا اسپورتیج از سال 2011 تا 2016 در بازار ایران عرضه شد که با استقبال زیادی روبرو شد این کراس اوور نسل سوم شرکت کیا موتورز بود که تمام فاکتورهای مد نظر مشتریان را داشت این شرکت از سیستم ریموت کیلس کیا در این خودرو استفاده کرد که برای ساخت ریموت یدک کیا اسپورتیج می توان از ریموت کیا چینی و ریموت کیا اصلی استفاده کرد.

ساخت ریموت اپتیما

شرکت کیا موتورز نسل چهارم اپتیما (اپتیماJF) را در سال های 2016 و 2017 به بازار ایران عرضه کرد این خودرو به نسبت نسل سوم اپتیما (اپتیما TF) و دلیل محبوبت و اسقبال زیاد با اندک تغیرات وارد بازار ایران شد.

این شرکت همسان با دیگر شرکتهای خودرو سازی از سیستم ضد سرقت ریموت کیلس کیا در خوردروهای خود استفاده نمود. برای ساخت ریموت یدک کیا اپتیما تا سال 2016 میتوان از ریموت چینی کیا بهر برد اما برای ساخت ریموت کیا اپتیما 2017 به بالا باید از ریموت کیا اورجینال استفاده شود. البته برای این مدلها جدیدا ریموت چینی نیز به بازار عرضه شده است.

ساخت ریموت سراتو

سراتو در چندین تیپ و با اتاقهای مختلفی وارد بازار ایران شد که در سراتو اتاق قدیم از سیستم ایموبلایزر(ضدسرقت) استفاده نشد اما این شرکت در سراتو وارداتی این معضل را با نصب سیستم ضدسرقت (ایموبلایزر) برطرف نموده است.

در این خودرو از ریموت تاشو کیا استفاده شد و در مدلهای بالاتر و هچنین سراتو نیو فیس و سراتو سایپا از سیستم ریموت کیلس کیا بهره برد که میتوان برای ساخت ریموت یدک سراتو از ریموت چینی کیا و ریموت اصلی استفاده نمود.

ساخت ریموت سورنتو

شرکت کیا موتورز تاکنون 4 نسل از کیا سورنتو را به بازار عرضه کرده است که نسل دوم در سالهای 2009 تا 2014 به بازار ایران وارد شدند.

کیا سورنتو نسبت به سایر کراس اوورهای هم رده خود از زیبایی و تکنولوژی بهتری برخوردار است و به همین دلیل با استقبال خوبی روبرو شد. در سورنتو اتاق قدیم از سیستم سوئیچ و ایموبلایزر استفاده می شد که با ورود ریموت کیلس به بازار خودرو سازی شرکت کیا موتورز نیز از این سیستم در سورنتو نیو فیس استفاده شد.

برای ساخت ریموت سورنتو, زمانی که خودرو فاقد ریموت باشد و یا ساخت ریموت یدک سورنتو, از افراد با دانش و دارای دستگاه تخصصی تعریف سوئیچ و ریموت کمک بگیرید که کلید سازی شبانه روزی تهران آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *