ساخت ریموت کیا اصلی و چینی

ساخت ریموت کیا اصلی و چینی

برای ساخت ریموت کیا از دو نوع ریموت استفاده می شود. این مسئله با توجه به سال ساخت خودرو تعیین شده و معمولا بیشترین اختلاف در قیمت این دو نوع ریموت است.

ساخت ریموت کیا چینی

خیلی از افراد برای ساخت ریموت ماشین ترجیح میدهند از ریموت چینی استفاده کنند چرا که از نظر قیمت اختلاف زیادی با ریموت اورجینال (اصلی) دارد و بسیار مقرون به صرفه است. البته لازم به ذکر است که فقط برای خودروهایی میتوان از ریموت KIA چینی استفاده کرد که ریموت ID46 باشند.

اگر میخواهید علت کار نکردن ریموت ماشین خود را بدانید روی لینک مرتبط کلیک کنید.

کیا موتورز تا سال 2016 از ریموت ID46 در خودروهای خود استفاده می‌نمود و در سال های بعد این روند تغییر کرد.

ساخت ریموت کیا اصلی

محدود افرادی ترجیح میدهند از ریموت اصلی KIA استفاده کنند. ریموت اصلی کیا از ریموت چینی گرانتر است اما این گرانی بی علت نیست چرا که ریموت کیا اصلی دو مزیت کلیدی نسبت به ریموت کیا چینی دارد.

  • اولین مزیت این است که میتوان ریموت کیا اصلی را دوباره خام کرد و به ماشین دیگری کد داد.
  • مزیت دوم که بسیار حائز اهمیت است بدست آوردن کد از روی ریموت کیا اصلی می باشد که دیگر نیازی به استعلام کد از نمایندگی نیست و میتوان با دستگاه های تخصصی تعریف, سوئیچ و ریموت ماشین این کد را بدست بیاوریم.

تعمیر ریموت کیا

خیلی از مواقع ممکن است قاب ریموت و یا پایه باتری آن فقط بخاطر استفاده طولانی و یا ضربه خوردگی خراب شود. با تعویض قاب ریموت کیا کیلس و یا تعویض قاب ریموت کیا تاشو میتوان این مشکل را حل نمود.

شما میتوانید تمامی خدمات فوق را اعم از ساخت ریموت کیلس کیا چینی, ساخت ریموت کیلس کیا اصلی, ساخت ریموت کیا تاشو و همچنین تعویض قاب ریموت کیا را به کلید سازی دات کام بسپارید.

ساخت ریموت اسپورتیج

کیا اسپورتیج از سال 2011 تا 2016 در بازار ایران عرضه شد و با استقبال زیادی روبرو شد. این کراس اوور نسل سوم شرکت کیا موتورز بود که تمام فاکتورهای مد نظر مشتریان را داشت و از ریموت کیلس بهرهمند می‌باشد. برای ساخت ریموت یدک کیا اسپورتیج می توان از ریموت کیا چینی و ریموت کیا اصلی استفاده نمود.

ساخت ریموت اپتیما

شرکت کیا موتورز نسل چهارم اپتیما (اپتیماJF) را در سال های 2016 و 2017 به بازار ایران عرضه کرد. این خودرو به نسبت نسل سوم اپتیما و بخاطر محبوبت و استقبال زیاد با اندک تغیرات وارد بازار ایران شد.

این شرکت از سیستم ضد سرقت ریموت کیلس در خوردروهای خود استفاده می‌کند. برای ساخت ریموت یدک اپتیما تا سال 2016 میتوان از ریموت چینی آن بهر برد اما برای ساخت ریموت اپتیما 2017 به بالا باید از ریموت اورجینال استفاده شود. البته برای این مدلها جدیدا ریموت چینی نیز به بازار عرضه شده است.

ساخت ریموت سراتو

سراتو در چندین تیپ و با اتاقهای مختلفی وارد بازار ایران شد است. در سراتو اتاق قدیم از سیستم ایموبلایزر(ضدسرقت) استفاده نشده اما در مدل وارداتی از این سیستم امنیتی استفاده شده است.

در سراتو از ریموت تاشو استفاده میشود و در مدلهای بالاتر و هچنین سراتو نیو فیس و سراتو سایپا از ریموت کیلس استفاده شده است. شما میتوانید برای ساخت ریموت یدک سراتو از ریموت چینی کیا و ریموت اصلی استفاده کنید.

ساخت ریموت سورنتو

شرکت کیا موتورز تاکنون 4 نسل از کیا سورنتو را به بازار عرضه کرده است که نسل دوم در سالهای 2009 تا 2014 به بازار ایران وارد شدند.

کیا سورنتو نسبت به سایر کراس اوورهای هم رده خود از زیبایی و تکنولوژی بهتری برخوردار است و به همین دلیل با استقبال خوبی روبرو شد. در سورنتو اتاق قدیم از سیستم سوئیچ و ایموبلایزر استفاده می شد که با ورود ریموت کیلس به بازار خودرو سازی شرکت کیا موتورز نیز از این سیستم در سورنتو نیو فیس استفاده شد.

برای ساخت ریموت سورنتو و یا ساخت ریموت یدک آن حتما با کلید سازی شبانه روزی تهران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *