تعمیر و ساخت ریموت X3 بی ام و

تعمیر و ساخت ریموت X3 بی ام و

اگر ریموت X3 بی ام و شما خراب شده و یا به درستی کار نمی ‌کند، معمولا مشکل از باتری ریموت، پروگرام، ناهماهنگ شدن ریموت، فیوز (قفل مرکزی)، یا درست جا نرفتن کلید در قفل است. در صورت بروز هر یک از این مشکلات میتوانید برای تعمیر ریموت X3 و یا ساخت سوئیچ X3 و ساخت ریموت X3 با کلید سازی شبانه روزی تهران تماس بگیرید.

اگر میخواهید علت کار نکردن ریموت ماشین خودرا بدانید روی لینک مرتبط کلیک کنید.

به‌هرحال قفل شدن درب خودرو یا استارت نخوردن آن می‌تواند برای شما در هر شرایطی دردسر باشد زیرا حتی امکان انتقال ماشین به تعمیرگاه یا کلیدسازی را هم نخواهید داشت. کد دهی ریموت بی ام و X3 و ساخت سوییچ X3 یدکی و بدون یدکی از جمله خدمات این مجموعه تخصصی است. ه جهت برقراری ارتباط سریع می‌توانید از طریق شماره‌های تماس اقدام نموده و یا این که به‌صورت مستقیم از واتس‌اپ پیغام ارسال کنید.

تعمیر ریموت ایکس ۳

ساخت ریموت  X3 بی ام و در محل (حضوری)

اولین ایده‌ای که احتمالاً به ذهن شما رسیده یافتن یک مرکز ساخت ریموت ایکس ۳ در اینترنت است. سایت‌های زیادی اقدام به ارائه سرویس و خدمات در این زمینه می‌کنند اما آیا مطلع هستید که غیرمجاز بودن سرویس‌دهنده و کلیدساز تا چه حد می‌تواند خطرساز باشد؟ در این صورت شما سیستم ایمنی یا پلتفرم کنترل ریموت خود را در اختیار یک سارق قرار داده‌اید. پس به سراغ مراکزی بروید که مجوزهای لازم را دریافت نموده و کاملاً معتبر هستند.

از طرفی مراکز نامعتبر که اقدام به ساخت سوییچ X3 و یا تعمیر ریموت و دزدگیر آن می‌کنند معمولاً به‌صورت تخصصی با روش انجام کار آشنا نیستند و ممکن است ریموت شما را به‌سرعت راه‌اندازی کنند اما طولی نمی‌کشد که مجدداً ریموت و سیستم برق خودرو از کار می‌افتد. ازآنجایی‌که خودروهای وارداتی و خارجی وابستگی زیادی به برق و سیستم ایمنی دارند در نتیجه حتی استارت هم نمی‌خورند.

اما خدمات این مجموعه چیست؟ درصورتی‌که صاحب یکی از خودروهای نسل 2015 تا 2017 X3 برند بی ام و هستید، احتمالاً نیاز به یکی از سرویس‌های زیر خواهید داشت:

  1. خدمات ساخت کلید و ریموت جدید از روی ریموت آسیب‌دیده و شکسته
  2. تعویض قابل ریموت و یا راه‌اندازی ریموت بی ام و ایکس 3
  3. تعمیر ریموت X3 در محل و در صورت نیاز تعویض باتری و قاب
  4. تراش تیغه کلید ماشین بی ام و ایکس 3
  5. ساخت ریموت کی لس برای بی ام و ایکس 3
  6. کد دهی، ساخت سوییچ X3 به‌صورت کامپیوتر و کاملاً مکانیزه
تعمیر و ساخت ریموت بی ام و ایکس 3

تعمیر و ساخت ریموت بی ام و ایکس 3

بی ام و X3 خودرویی محبوب در سگمنت کراس‌اوور کامپکت است. سیستم ایمنی X3 بسیار پیشرفته است و به سادگی نمیتوان آنرا دور زد. فرایند ساخت ریموت X3 با دستگاههای مخصوص و به صورت کامپیوتری انجام میشود. غیرفعال‌کردن ریموت گم شده یا شکسته در مرحله اول توسط دستگاه دیاگ انجام می شود. این پروسه درصورتی‌که شخص متخصص و آشنا به کار باشد، مدت‌زمان زیادی به طول نمی‌انجامد.

پس از آن در صورت نیاز مشتری ریموت و کی لس جدید با سیستم ایمنی خودرو سینک می‌شود. ساخت ریموت X3 بدون ابزارهای تخصصی و اتصال آن بدون دیاگ ممکن نیست. برخی کلیدسازها نیز مدت‌زمان کارشان طولانی خواهد بود و نمی‌توانند به‌درستی ریموت را کپی و پروگرام کنند که در نتیجه فقط وقت شما را می‌گیرند.

در این موارد به سراغ کلیدسازی‌هایی بروید که در این مورد به شما تضمین کیفیت می‌دهند و در هر لحظه از شبانه‌روز و حتی در روزهای تعطیل هم پاسخگوی خواسته شما در مورد مدل‌های مختلف خودرو هستند.

لینک ها و خدمات مرتب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *