تعمیر و ساخت ریموت X3

تعمیر و ساخت ریموت X3

ساخت ریموت X3 و ساخت سوییچ X3 از جمله خدماتی است که باید حتماً توسط کلید سازی متخصص و آشنا به تکنولوژی ایمنی خودروهای شرکت بی ام و انجام شود در غیر این صورت یک اشتباه کوچک می‌تواند موجب قفل شدن خودرو یا ازکارافتادن سیستم برق شود. اگر به این صفحه مراجعه نموده‌اید و مقصد جستجوی شما تعمیر ریموت X3 بوده احتمالاً خیلی فوری به سرویس‌های خدماتی مرتبط با این زمینه‌ها نیاز دارید. در حال حاضر مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی تهران ارائه‌دهنده خدمات تعویض، تعمیر ریموت و سیستم دزدگیر در محل بدون محدودیت زمانی و مکانی در شهر تهران است.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت ان ایکس

به‌هرحال قفل شدن درب خودرو یا استارت نخوردن آن می‌تواند برای شما در هر شرایطی دردسر باشد زیرا حتی امکان انتقال ماشین به تعمیرگاه یا کلیدسازی را هم نخواهید داشت. کد دهی ریموت بی ام و X3 و ساخت سوییچ X3 یدکی و بدون یدکی از جمله خدمات این مجموعه تخصصی است. ه جهت برقراری ارتباط سریع می‌توانید از طریق شماره‌های تماس اقدام نموده و یا این که به‌صورت مستقیم از واتس‌اپ پیغام ارسال کنید.

ساخت ریموت  X3 بی ام و در محل (حضوری)

ساخت ریموت  X3 بی ام و در محل (حضوری)

اولین ایده‌ای که احتمالاً به ذهن شما رسیده است، یافتن یک مرکز ساخت ریموت X3 در محل در اینترنت است. سایت‌های زیادی اقدام به ارائه سرویس و خدمات در این زمینه می‌کنند اما آیا مطلع هستید که غیرمجاز بودن سرویس‌دهنده و کلیدساز تا چه حد می‌تواند خطرساز باشد؟ در این صورت شما سیستم ایمنی یا پلتفرم کنترل ریموت خود را در اختیار یک سارق قرار داده‌اید. پس به سراغ مراکزی بروید که مجوزهای لازم را دریافت نموده و کاملاً معتبر هستند.

از طرفی مراکز نامعتبر که اقدام به ساخت سوییچ X3 و یا تعمیر ریموت و دزدگیر آن می‌کنند معمولاً به‌صورت تخصصی با روش انجام کار آشنا نیستند و ممکن است ریموت شما را به‌سرعت راه‌اندازی کنند اما طولی نمی‌کشد که مجدداً ریموت و سیستم برق خودرو از کار می‌افتد. ازآنجایی‌که خودروهای وارداتی و خارجی وابستگی زیادی به برق و سیستم ایمنی دارند در نتیجه حتی استارت هم نمی‌خورند.

اما خدمات این مجموعه چیست؟ درصورتی‌که صاحب یکی از خودروهای نسل 2015 تا 2017 X3 برند بی ام و هستید، احتمالاً نیاز به یکی از سرویس‌های زیر خواهید داشت:

  1. خدمات ساخت کلید و ریموت جدید از روی ریموت آسیب‌دیده و شکسته
  2. تعویض قابل ریموت و یا راه‌اندازی ریموت بی ام و ایکس 3
  3. تعمیر ریموت X3 در محل و در صورت نیاز تعویض باتری و قاب
  4. تراش تیغه کلید ماشین بی ام و ایکس 3
  5. ساخت ریموت کی لس برای بی ام و ایکس 3
  6. کد دهی، ساخت سوییچ X3 به‌صورت کامپیوتر و کاملاً مکانیزه
تعمیر و ساخت ریموت بی ام و ایکس 3

تعمیر و ساخت ریموت بی ام و ایکس 3

بی ام و X3 خودرویی محبوب در سگمنت کراس‌اوور کامپکت است که از سال 2015 تا 2017 میلادی در مدل اتاق 28 وارد بازار ایران شده و از سیستم ایمنی فوق‌العاده پیشرفته‌ای استفاده می‌کند که امکان دور زدن آن به روش‌های غیراصولی و یا باز کردن درب به شیوه‌های معمول که در ماشین‌های داخلی استفاده می‌شود نیست. در مقابل ساخت ریموت X3 باید با استفاده از دستگاه مخصوص و به‌صورت کامپیوتری انجام شود. غیرفعال‌کردن ریموت گم شده یا شکسته در مرحله اول توسط دستگاه دیاگ انجام می شود. این پروسه درصورتی‌که شخص متخصص و آشنا به کار باشد، مدت‌زمان زیادی به طول نمی‌انجامد.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت کپچر

پس از آن در صورت نیاز مشتری ریموت و کی لس جدید با سیستم ایمنی خودرو سینک می‌شود. ساخت ریموت X3 بدون ابزارهای تخصصی و اتصال آن بدون دیاگ ممکن نیست. برخی کلیدسازها نیز مدت‌زمان کارشان طولانی خواهد بود و نمی‌توانند به‌درستی ریموت را کپی و پروگرام کنند که در نتیجه فقط وقت شما را می‌گیرند.

در این موارد به سراغ کلیدسازی‌هایی بروید که در این مورد به شما تضمین کیفیت می‌دهند و در هر لحظه از شبانه‌روز و حتی در روزهای تعطیل هم پاسخگوی خواسته شما در مورد مدل‌های مختلف خودرو هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *