تعمیر و ساخت ریموت کولئوس

تعمیر و ساخت ریموت کولئوس

ساخت ریموت رنو کولئوس از جمله پر درخواست‌ترین سرویس‌های مربوط به این ماشین در بازار ایران از برند محبوب فرانسوی است. البته تعمیر ریموت کولئوس نیز در بسیاری از موارد ممکن است اما متأسفانه برخی مراکز غیر منصف در بحث تعمیر و تعویض اقدام به سودجویی و سوءاستفاده از عدم آگاهی مشتری می‌کنند. درصورتی‌که مایل به دریافت سرویس فوری و شبانه‌روزی ساخت سوییچ کولئوس و ریموت آن هستید می‌توانید در هر ساعت بدون محدودیت مکانی در استان تهران با تیم کلیدسازی شبانه‌روزی تماس بگیرید و درخواست سرویس خود را ثبت کنید. مجموعه امدادی برای حضور در محل، آدرس شما را دریافت می‌کند و با تمام تجهیزات موردنیاز به سمت مقصد شما حرکت می‌کند.

درصورتی‌که نیاز به دریافت مشاوره‌های دقیق‌تر دارید می‌توانید از طریق واتس‌اپ مجموعه هم با پشتیبانی تماس بگیرید. ازآنجایی‌که این خودرو در نسل‌های مختلف در بازار ایران عرضه شده است خدمات ساخت ریموت رنو کولئوس برای تمامی سری‌ها انجام می‌گردد.

تعمیر ریموت کولئوس بدون مراجعه حضوری

تعمیر ریموت کولئوس بدون مراجعه حضوری

رنو کولیوس یا کولئوس یکی از محبوب‌ترین، زیباترین و پرفروش‌ترین کراس‌اوورهای سایز متوسط موجود در بازار کشور است که از مبدأ فرانسه وارد ایران شده و در مدل‌های 2011 تا 2018 توسط نمایندگی‌های اصلی عرضه گردیده است. درصورتی‌که صاحب یکی از این نسل‌ها هستید احتمالاً به خدماتی نظیر موارد زیر و موارد مشابه نیاز خواهید داشت:

  • ساخت ریموت رنو  کولیوس 2011 تا 2018
  • تعمیر ریموت و تعویض باتری در محل
  • ساخت سوییچ رنو کولئوس با سیستم کامپیوتری و تراش CNC
  • دیباگ کردن مشکل ایمنی خودرو و استفاده از سیستم دیباگ برای رنو کولئوس

ازآنجایی‌که سیستم ایمنی فوق‌العاده پیشرفته مجموعه رنو در ماشین‌های جدید و بخصوص نسل بعد از 2017 استفاده شده است از آن جهت عمدتاً باز کردن درب خودرو، درصورت قفل شدن و مفقودی ریموت توسط هر مجموعه‌ای قابل انجام نخواهد بود. در نتیجه برای این کار لازم است که حتماً از یک تیم حرفه‌ای کمک بگیرید. در غیر این صورت نه‌تنها تعمیر ریموت کولئوس به‌درستی انجام نمی‌شود بلکه حتی ممکن است درب خودرو، سیستم ایمنی و الکتریکی ماشین هم دچار ایراد و مشکل شود.

پروگرام - کد دهی و ساخت ریموت رنو کولئوس

پروگرام – کد دهی و ساخت ریموت رنو کولئوس

رنو کولیوس یکی از خودروهای نیمه شاسی یا کراس‌اوور متوسط بازار فرانسه است که نسل دوم آن در سال 2014 میلادی توسط مجموعه داتسون با همکاری رنو و نیسان عرضه شد. ساخت ریموت رنو کولئوس مدل 2018 اقدامی عمدتاً پیچیده، کامپیوتری و حساس است که باید توسط یک کلیدسازی معتبر انجام شود. در غیر این صورت سیستم ایمنی خودرو قفل می‌شود و شما ناچار خواهید بود که ماشین را با جرثقیل به تعمیرگاه یا کلیدسازی حمل کنید. علاوه بر هزینه، وقت شما هم گرفته شده و تا چند روز از دسترسی به خودروی خود محروم خواهید بود.

درصورتی‌که ریموت خودروی شما گم شده، شکسته یا کار نمی‌کند می‌توانید به‌راحتی با کلیدسازی شبانه‌روزی تماس بگیرید و صرفاً با اعلام آدرس محل و مدل و سری ساخت خودروی خود، سرویس‌های مربوط به ساخت ریموت رنو در محل را دریافت کنید. مرکز تخصصی ساخت ریموت و کد دهی کولئوس در حال حاضر یکی از باسابقه‌ترین‌ها در این زمینه است. خودروی شما اولین رنوی کولئوس قفل شده در ایران نیست که توسط این مجموعه باز می‌شود بلکه سابقه درخشان این کلیدسازی بخصوص در زمینه رفع مشکلات مربوط به ایمنی و ریموت خودروهای خارجی گستره‌ای چندساله را در برمی‌گیرد.

اگر مایل به دریافت خدمات:

  • کد دهی و ساخت سوییچ جدید کولئوس
  • ساخت ریموت از روی ریموت قبلی
  • کپی اطلاعات ریموت قبلی روی ریموت جدید برای رنو کولئوس
  • بررسی مشکل ایمنی خودرو با دیاگ برای رنو

در محل هستید، می‌توانید روی خدمات این کلیدسازی حساب ویژه‌ای باز کنید. رنو شرکت بزرگی است و حساسیت ویژه‌ای روی ایمنی خودروهای خط تولید خود دارد. در نتیجه باز کردن قفل این ماشین‌ها در صورت گم‌شدن یا از کارافتادن ریموت و اسمارت کی باید بادقت نظر بالایی انجام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *