تعمیر و ساخت ریموت تلیسمان

تعمیر و ساخت ریموت تلیسمان

ساخت ریموت تلیسمان شامل: رفع مشکل ریموت قبلی، ساخت سوییچ جدید در صورت مفقودی و گم‌شدن قبلی و همین‌طور تعمیر ریموت تلیسمان هم خواهد شد. در واقع یکی از خدماتی است که این روزها کلید سازی‌ها و مراکز تخصصی پروگرام ریموت ارائه می‌دهند و البته لازم است که بادقت نظر ویژه‌ای انجام شود. معمولاً خودروهای خارجی سیستم ایمنی به‌مراتب پیچیده‌تری نسبت به ماشین‌های ایرانی دارند. در مقابل اگر شما با مشکل قفل شدن و کار نکردن ریموت ماشین خود مواجه شوید، احتمالاً خیلی سریع به دنبال یک شماره تماس برای برقراری ارتباط و درخواست کمک یا امداد حضوری هستید چون نمی‌توانید ماشین را حرکت دهید.

مطالب پیشهادی: تعمیر و ساخت ریموت ار ایکس 350

در این شرایط مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی تهران پاسخگوی 24 ساعته شما در هفت روز هفته حتی ایام تعطیل خواهد بود. برای این که تکنسین‌های این مجموعه به محل مدنظر شما اعزام شوند کافی است که یک تماس برقرار نموده و اطلاعات خودرو و آدرس محل را به آن‌ها اعلام کنید.

ساخت ریموت تلیسمان 2017 و 2018 در محل

ساخت ریموت تلیسمان 2017 و 2018 در محل

باز کردن درب ماشین در صورت قفل شدن، شکستن، کار نکردن و مفقودی ریموت اولین قدم خواهد بود. پس از آن ساخت ریموت تلیسمان که می‌تواند اسمارت کی، کی لس یا سوییچ استاندارد باشد باید در کم‌ترین زمان ممکن انجام گردد. درصورتی‌که ریموت قبلی گم شده و در دسترس نیست، باید کد آن از روی سیستم ایمنی خودرو با استفاده از دیاگ حذف شود. اگر شخص کلیدساز نحوه استفاده از دیاگ و یا کنترل ایمنی خودروی تلیسمان را بلد نباشد این پروسه می‌تواند طولانی‌تر و سخت‌تر شود.

تعمیر ریموت تلیسمان نیز شامل گستره مختلفی از خدمات می‌شود. گاهی با تعویض باتری مشکل رفع شده و گاهی نیاز است که قالب ریموت عوض شده و یا حتی مدار و کنترلرهای آن تست شود. به‌هرحال بهتر است به سراغ مراکزی بروید که در این موارد از شما هزینه‌های اضافه و گزاف دریافت نکنند. علاوه بر موارد متذکر، رفع مشکل کار نکردن ریموت تازه تعویض و یا دیاگ تخصصی ریموت هم در گستره سرویس‌هایی است که توسط مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی ارائه می‌شود.

تعمیر و کد دهی ریموت تلیسمان شبانه‌ روزی

تعمیر و کددهی ریموت تالیسمان شبانه‌ روزی

رنو تلیسمان یکی از محبوب‌ترین و برترین سدان های این شرکت فرانسوی است که در ابعاد متوسط طراحی شده و در حال حاضر مدل 2017 و 2018 آن در کشور موجود می‌باشد. البته تولید این خودرو در سال 2020 میلادی در کشور فرانسه و توسط مجموعه داتسون متوقف شد اما به‌هرحال ایرانیان علاقه ویژه‌ای به‌ظاهر و ویژگی‌های فنی این خودرو دارند. درصورتی‌که شما هم صاحب یکی از نسل‌های خودروی تلیسمان هستید حتماً به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

  • ساخت ریموت تلیسمان 2018 یا 2017
  • کد دهی، دیباگ و رفع مشکل ریموت جدید
  • هماهنگ‌سازی ریموت جدید با دستورات ایمنی ECU
  • ساخت سوییچ تلیسمان در محل
  • تعمیر ریموت تلیسمان بدون نیاز به حمل خودرو با جرثقیل

متأسفانه بسیاری از سرویس‌دهنده‌ها و مجموعه‌های کلیدسازی، علی‌رغم عدم آشنایی کافی با سیستم ایمنی این خودرو، مسئولیت ساخت ریموت تلیسمان را می‌پذیرند. درصورتی‌که این موضوع هم می‌تواند موجب بروز آسیب به ایمنی ماشین، سیستم برق و حتی درب خودرو در حین باز کردن آن شود. درصورتی‌که می‌خواهید از بروز چنین عواقب گاه جبران‌ناپذیری جلوگیری کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً به سراغ یک کلیدسازی معتبر رنو بروید.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت فلوئنس

ریموت رنو تلیسمان در مدل 2 دکمه پیوسته با امکان انجام 4 دستور عرضه می‌شود. باز و بسته کردن، تنظیم روشنایی و بازگشایی قفل درب صندوق از جمله این موارد است. حتی در برخی خودروها از اسمارت کی رنو تالیسمان و همین‌طور سیستم استارت با دکمه نیز استفاده شده است. مهم‌ترین بحث در مورد ارائه خدمات ساخت ریموت رنو تلیسمان این است که حتماً باید بادقت نظر بالا، به‌صورت تخصصی و کامپیوتری انجام گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *