تعمیر و ساخت ریموت X4

تعمیر و ساخت ریموت X4

عموما سوئیچ و ریموت های BMW کیفیت بسیار خوبی دارند اما ممکن است بخاطر استفاده بلند مدت همانند هر دستگاه دیگری با مشکلاتی مواجه شوند. این مشکلات میتواند شامل: ضعیف شدن یا خرابی باتری ریموت X4، آسیب دیدن کلید فوب، مشکلات مرتبط با Programming، مشکلات الکترونیکی مثل Transponder Chip و … باشد. در صورت بروز هر یک از این موراد برای تعمیر ریموت X4 و یا ساخت سوئيچ X4 با ما تماس بگیرید.

اگر میخواهید بدانید علت کار نکردن ریموت ماشین شما چیست روی لینک مرتبط کلیک کنید.

خودروی BMW X4 یکی از محبوب‌ترین کراس‌اوورها بازار ایران است. معمولاً عملیات ساخت کلید آن با دستگاه‌های پیچیده و کامپیوتر انجام می‌گردد. درصورتی‌که نیاز به این سرویس و خدمات دارید می‌توانید هم اکنون با مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی تهران تماس بگیرید. لازم نیست به ساعت خود نگاه کنید همین حالا تماس بگیرید:

ساخت ریموت x4  شبانه روزی در تهران

ساخت ریموت x4  شبانه‌ روزی در تهران

احتمالاً وقتی این مطلب را می‌خوانید با یکی از مشکلات زیر مواجه شده‌اید:

  • مشکل در کارکرد ریموت برای باز و بسته کردن و استارت خودرو که نیاز به تعمیر ریموت x4  دارد.
  • گم‌شدن سوییچ که نیاز به ساخت سوئیچ ایکس ۴ با دستگاه‌های پیشرفته و تراش کامپیوتری دارد.
  • شارژ نشدن باتری، باز نشدن درب و شکستن ریموت یا ازکارافتادن ناگهانی

در تمامی موارد از مهم‌ترین خدماتی که توسط ما ارائه می‌شود:

  • ساخت، کد دهی و تعریف، تراش و پروگرام سوییچ و ریموت x4
  • ساخت ریموت x4 بدون نیاز به یدکی و یا وجود ریموت قبلی
  • تعویض قابل و کنترل و بررسی باتری و یا برق خودرو

خواهد بود. در تمامی موارد باید به این موضوع دقت داشته باشید که برخی از کلیدسازی‌ها ممکن است از روش‌های غیراستاندارد و غیراصولی برای کپی ریموت یا کد دهی و یا باز کردن درب استفاده کنند که در این صورت خودروی شما دچار آسیب‌های جدی می‌شود. فارغ از بحث هزینه، معمولاً پروسه تعمیر مجدد، کد دهی و یا ساخت سوییچ برای شما وقت‌گیر خواهد بود.

در بسیاری از موارد کلیدسازی‌ها برخلاف انتظار به‌جای تعمیر ریموت X4 که امکان آن در بیشتر موارد وجود دارد. کل سیستم ایمنی خودروی شما را تعویض می‌کنند که این پروسه وقت‌گیر خواهد بود. اگر ریموت شما موجود بوده، عملکرد آن به شکلی باشد که به شما اجازه تعمیر ریموت X4 را بدهد، این مجموعه دارای خدمات تعویض قاب، باتری و یا تعمیر تخصصی ریموت و ریست سیستم ایمنی ماشین X4 شما هم خواهد بود.

ساخت سوییچ X4 و تعمیر دزدگیر بی ام و در محل

ساخت سوئیچ ایکس ۴ و تعمیر دزدگیر بی ام و در محل

در برخی از این خودروها (که تعویض ریموت داشتند) از ریموت‌های تقلبی استفاده شده که در این صورت پس از مدتی یا از کار می‌افتند یا به‌خوبی با ECU ماشین سینک نشده‌اند. ریموت اورجینال این برند دارای دکمه باز و بسته‌شدن به شکل شاسی و کلید صندوق پران خواهد بود.

کد دهی ریموت‌های بی ام و نیز باید با حساسیت و دقت بالایی انجام شود. درصورتی‌که در حین خروج از خانه و محل کار متوجه شدید که خودروی شما با ریموت باز نمی‌شود. ریموت شکسته یا مفقود شده است، سوییچ به‌درستی کار نمی‌کند، باید از یک سرویس غیرحضوری استفاده کنید. چون مشخص نیست در چه ساعتی از شبانه‌روز این اتفاق برای شما رخ می‌دهد.

ممکن است در اتوبان، خیابان و یا درب منزل خود باشید. قطعاً کلیدسازی‌ها در بسیاری از ساعات خدمات ارائه نمی‌دهند. اما مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی تهران، ارائه‌دهنده این سرویس حتی در روزهای تعطیل است. اگرچه خودروی محبوب ایکس 4 سیستم ایمنی قدرتمندی دارد اما این برای صاحبان ایرانی آن یک دردسر است. (درصورتی‌که تعمیرکار ریموت ایکس 4، با عملکرد ایمنی خودرو آشنایی نداشته باشد.)

لینک ها و خدمات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *