تعمیر و ساخت ریموت x4

تعمیر و ساخت ریموت x4

ساخت ریموت X4 و تعمیر ریموت X4 باید با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و توسط تکنسین کلیدسازی متخصص انجام شود. در غیر این صورت یا اصلاً ریموت کار نمی‌کند یا پس از مدتی دچار مشکل می‌شود و در این صورت شما ناچار هستید که مجدداً هزینه گزافی برای تعویض آن پرداخت کنید یا در بدترین حالت باید چند روز وقت خود را برای این کار صرف کنید.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت 528

خودروی بی ام و ایکس 4 یکی از محبوب‌ترین کراس‌اوورها یا بهتر است بگوییم SUVهای موجود در بازار ایران است که معمولاً عملیات ساخت کلید آن با دستگاه‌های پیچیده و کامپیوتر انجام می‌گردد. درصورتی‌که نیاز به این سرویس و خدمات دارید می‌توانید هم اکنون با مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی تهران تماس حاصل نمود و درخواست تکنسین کنید. لازم نیست به ساعت خود نگاه کنید. در هر ساعت از شبانه‌روز بدون محدودیت و در استان تهران این سرویس توسط یک مجموعه معتبر ارائه می‌شود.

ساخت ریموت x4  شبانه روزی در تهران

ساخت ریموت x4  شبانه‌ روزی در تهران

احتمالاً وقتی این مطلب را می‌خوانید با یکی از مشکلات زیر مواجه شده‌اید:

  • مشکل در کارکرد ریموت برای باز و بسته کردن و استارت خودرو که نیاز به تعمیر ریموت x4  دارد.
  • گم‌شدن سوییچ که نیاز به ساخت سوییچ X4 با دستگاه‌های پیشرفته و تراش کامپیوتری دارد.
  • شارژ نشدن باتری، باز نشدن درب و شکستن ریموت یا ازکارافتادن ناگهانی

در تمامی موارد از مهم‌ترین سرویس‌هایی که توسط کلیدسازی‌های شبانه‌روزی ارائه می‌شود، شامل:

  • ساخت، کد دهی و تعریف، تراش و پروگرام سوییچ و ریموت x4
  • ساخت ریموت x4 بدون نیاز به یدکی و یا وجود ریموت قبلی
  • تعویض قابل و کنترل و بررسی باتری و یا برق خودرو

خواهد بود. در تمامی موارد باید به این موضوع دقت داشته باشید که برخی از کلیدسازی‌ها ممکن است از روش‌های غیراستاندارد و غیراصولی برای کپی ریموت یا کد دهی و یا باز کردن درب استفاده کنند که در این صورت خودروی شما دچار آسیب‌های جدی می‌شود. فارغ از بحث هزینه، معمولاً پروسه تعمیر مجدد، کد دهی و یا ساخت سوییچ برای شما وقت‌گیر خواهد بود.

در بسیاری از موارد کلیدسازی‌ها برخلاف انتظار به‌جای تعمیر ریموت X4 که امکان آن در بیشتر موارد وجود دارد. کل سیستم ایمنی خودروی شما را تعویض می‌کنند که این پروسه وقت‌گیر خواهد بود. اگر ریموت شما موجود بوده، عملکرد آن به شکلی باشد که به شما اجازه تعمیر ریموت X4 را بدهد، این مجموعه دارای خدمات تعویض قاب، باتری و یا تعمیر تخصصی ریموت و ریست سیستم ایمنی ماشین X4 شما هم خواهد بود.

ساخت سوییچ X4 و تعمیر دزدگیر بی ام و در محل

ساخت سوییچ X4 و تعمیر دزدگیر بی ام و در محل

خودروی بی ام و ایکس 4 که در مدل‌های 2015 تا 2017 به‌صورت رسمی وارد بازار ایران شده است تحت اتاق 28 عرضه ‘گردیده و هرکدام از مدل‌ها دارای مشخصه‌های ایمنی و فنی (کمی) متفاوت است. در برخی از این خودروها (که تعویض ریموت داشتند) از ریموت‌های تقلبی استفاده شده که در این صورت پس از مدتی یا از کار می‌افتند یا به‌خوبی با ECU ماشین سینک نشده‌اند. ریموت اورجینال این برند دارای دکمه باز و بسته‌شدن به شکل شاسی و کلید صندوق پران خواهد بود.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت X5

کد دهی ریموت‌های بی ام و نیز باید با حساسیت و دقت بالایی انجام شود. درصورتی‌که در حین خروج از خانه و محل کار متوجه شدید که خودروی شما با ریموت باز نمی‌شود. ریموت شکسته یا مفقود شده است، سوییچ به‌درستی کار نمی‌کند، باید از یک سرویس غیرحضوری استفاده کنید. چون مشخص نیست در چه ساعتی از شبانه‌روز این اتفاق برای شما رخ می‌دهد.

ممکن است در اتوبان، خیابان و یا درب منزل خود باشید. قطعاً کلیدسازی‌ها در بسیاری از ساعات خدمات ارائه نمی‌دهند. اما مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی تهران، ارائه‌دهنده این سرویس حتی در روزهای تعطیل است. اگرچه خودروی محبوب ایکس 4 سیستم ایمنی قدرتمندی دارد اما این برای صاحبان ایرانی آن یک دردسر است. (درصورتی‌که تعمیرکار ریموت ایکس 4، با عملکرد ایمنی خودرو آشنایی نداشته باشد.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *