تعمیر و ساخت ریموت X6

تعمیر و ساخت ریموت X6

اگر نیاز به خدماتی نظیر: ساخت ریموت X6 و تعمیر ریموت X6 دارید، هم اکنون مجموعه کلید سازی شبانه‌روزی تهران آماده است که در هر ساعت از شبانه‌روز بر اساس نیاز شما به محل در هرکجای تهران مراجعه نموده و مشکلات مربوط به عدم کارکرد ریموت، در دسترس نبودن آن و هرگونه پروگرام و کد دهی و یا حذف کد و جایگزین‌کردن ریموت جدید را انجام دهد.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت کپچر

پیش از هر چیزی یکی از کلیدی‌ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که آیا متخصص قادر هستند درب خودروی شما را بدون مشکل بازکرده و یا این که دستورات و کد مربوط به برنامه ریموت قبلی را حذف کنند؟ به‌هرحال عملیات ساخت ریموت X6 و تعمیر ریموت X6 اصلاً راحت نیست اما اگر تکنولوژی آن در اختیار باشد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل انجام خواهد بود.

برای انجام عملیات پاک‌سازی کد ریموت قبلی، باز کردن درب قفل شده در اثر در دسترس نبودن ریموت و سوییچ، پروگرام و کد دهی ریموت جدید می‌توانید با شماره تماس 09124489088 یا واتس‌اپ این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

ساخت ریموت X6 بی ام و در تمامی سری ها و مدل‌ها

ساخت ریموت X6 بی ام و در تمامی سری‌ها و مدل‌ها

خدمات مجموعه‌هایی که در زمینه ساخت سوییچ X6 و یا دیگر مدل خودروهای بی ام و فعالیت می‌کنند یکسان نیست. برخی از آن‌ها اصلاً آشنایی کافی با این خودرو را ندارند، برخی صرفاً می‌توانند با استفاده از ریموت یدکی و کپی دستورات درب را باز کنند و برخی دیگر هم از روش‌های غیراصولی برای این کار استفاده می‌کنند که در نهایت موجب آسیب رسیدن به سیستم ایمنی خودرو یا درب می‌شود.

به‌طورکلی عمده خدماتی که به‌صورت اختصاصی توسط این مجموعه ارائه می‌شود شامل موارد زیر خواهد بود:

  • باز کردن درب بی ام و ایکس 6 بدون نیاز به ریموت و یا کلید
  • تعریف ریموت جدید و ساخت سوییچ X6
  • ساخت ریموت بی ام و ایکس 6 در مدل‌های مختلف 2010 تا 2014، نسخه 35 و 50
  • پروگرام و تعریف کد برای بی ام و X6 مدل 35
  • ساخت اسمارت کی و کی لس برای بی ام و X6  مدل 50

البته اگر مشکل شما در لیست بالا نیست نگران نباشید، می‌توانید صرفاً با برقراری یک تماس، اطلاعات لازم در این مورد را دریافت کنید و اگر در مسیر، محل کار، درب منزل یا حتی اتوبان، متوجه مفقودی، شکستن و یا آسیب‌دیدن ریموت خودروی خود شده‌اید، این مجموعه به‌صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته پاسخگوی سؤالات شما و ارائه خدمات به‌صورت حضور در محل خواهد بود.

خدمات تعمیر ریموت بی ام و X6 مدل 2010 تا 2014

خدمات تعمیر ریموت بی ام و X6 مدل 2010 تا 2014

بی ام و X6 یکی از پرفروش‌ترین و شناخته‌شده‌ترین کراس‌اوورهای شرکت اروپایی است که با نام خرس آلمانی نیز شناخته می‌شود. مدل‌های 2010 تا 2014 آن در حال حاضر در بازار ایران دیده می‌شوند و در مدل‌های 35 و 50 نیز به‌عنوان یک SUV توانسته گستره‌ای از بازار را در بر بگیرد. معمولاً در این خودرو از ریموت اسمارت یا همان کنترل هوشمند ایمنی استفاده شده است.

مطالب پیسنهادی: تعمیر و ساخت ریموت 206 و 207

در نتیجه خدمات تعمیر ریموت X6 یا ساخت ریموت X6 با دیگر خودروها متفاوت خواهد بود. پلتفرم ایمنی سفت و سختی روی این ماشین سوار شده و کپی و ساخت سوییچ باید بادقت بالایی انجام شود. سوییچ این خودرو در مدل‌های سه دکمه برای مدل‌های 2016 تا 2021 که کم‌تر وارد بازار ایران شده‌اند و در نمونه‌های دو دکمه برای 2006 تا 2013 تولید گردیده است.

همین‌طور معمولاً کلیدسازی‌ها در این موارد، خدماتی نظیر موارد زیر را ارائه می‌دهند:                                      

  1. کپی ریموت و سوییچ بی ام و X6 سه دکمه
  2. ساخت ریموت X6 مدل دو دکمه با کلید کامپیوتری
  3. کپی و پروگرام دهی ریموت جدید در محل برای بی ام و ایکس 6

البته گاهی ممکن است ریموت شما صرفاً دچار مشکل و اختلال یا ضعف در منبع تغذیه باشد که در این صورت باید کلیدسازی آن‌قدر قابل‌اطمینان باشد که در این موارد هزینه‌های اضافه از شما دریافت نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *