تعمیر و ساخت ریموت X5

تعمیر و ساخت ریموت X5

خدمات ساخت ریموت X5 و تعمیر ریموت X5 از جمله مهم‌ترین و کلیدی‌ترین سرویس‌هایی است که توسط کلیدسازی‌های مجاز و گاه غیرمجاز، از جمله کلید سازی شبانه‌روزی تهران (البته به عنوان یک مجموعه معتبر) ارائه می‌شود که البته شما به‌عنوان کسی که حتی برای دریافت این خدمات عجله دارد، باید دقت نظر ویژه‌ای در انتخاب کلیدساز برای خدمات کپی، تعمیر ریموت و ساخت سوییچ ماشین‌های بی ام و داشته باشید.

مطالب پیسنهادی: تعمیر و ساخت ریموت 206 و 207

چون به‌هرحال ماشین‌های آلمانی پلتفرم‌های ایمنی خاص خود را دارند و معمولاً قفل مرکزی و ECU آن‌ها به دلیل ارتقای سطح عملکرد در شرایط خاص، بسیار سخت‌گیرانه برنامه‌نویسی و طراحی شده است.

درصورتی‌که در استان تهران دچار مشکل عدم کارکرد ریموت، نقص در عملکرد سوییچ بی ام و X5 و … شده‌اید، اگر خودروی بی ام و شما باز نمی‌شود یا نیاز به ساخت سوییچ X5 دارید، می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن خدمات ویژه و در محل از کلیدسازی شبانه‌روزی را دریافت کنید. برای این کار کافی است در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر شرایطی که هستید، صرفاً به یک تلفن دسترسی پیدا نموده و تماس بگیرید؛ یا در صورت نیاز از طریق واتس‌اپ پیغام ارسال کنید.

ساخت ریموت X5 بی ام و

ساخت ریموت X5 بی ام و سری قدیم و جدید

ساخت ریموت X5 و تعمیر ریموت X5 شامل موارد زیر می‌شود:

 • کد دهی و پاک‌کردن کد قبلی از ریموت بدون نیاز به سوییچ قبلی
 • تراش تیغه کلید در محل بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف!
 • بررسی و کنترل سوییچ و ریموت قبلی تعریف شده و حذف مشکل آن
 • بررسی و تعمیرات انواع ریموت‌های آسیب‌دیده در محل و یا تعویض باتری!
 • حذف سوییچ گم شده یا ریموت از ECU ماشین‌های شرکت بنز
 • ساخت ریموت X5 مدل جدید و قدیم!

البته گستره این خدمات به همین‌جا محدود نمی‌شود. جاماندن کلید درون خودرو، گم‌شدن و یا شکستن و سرقت ریموت، کار نکردن آن به هر دلیل و ساخت سوییچ X5 از جمله گستره‌های ویژه‌ای است که مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی تهران برای مشتریان گرامی در سراسر پایتخت در نظر گرفته است. پیش از هر چیزی می‌توانید تماس برقرار نموده و نوع مشکل خود را شرح دهید. سپس در صورت لزوم و نیاز شما تیم تکنسین تخصصی باز کردن درب و ساخت ریموت X5  به محل اعزام خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکل برقی در خودرو، نیاز به تعویض قاب ریموت، عیب‌یابی سوییچ و کنترل تیغه و یا تراش دادن و ساخت سوییچ جدید، این کار به‌صورت صفر تا صد در کم‌ترین زمان ممکن در محل و در کنار خودروی شما انجام خواهد شد.

تعمیر ریموت سری ها و مدل‌های مختلف BMW X5

تعمیر ریموت سری‌ ها و نسل های مختلف BMW X5

ایکس 5 یکی از محبوب‌ترین کراس‌اوور یا شاسی‌بلندهای شرکت آلمانی بی ام و است که در سری اتاق 50 در مدل‌های 2011 تا 2013 به‌صورت رسمی وارد ایران شده است. پس از آن مدل‌های مختلف توسط نمایندگی‌های گوناگون عرضه شده‌اند و یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که عموماً صاحبان این خودروها با آن‌ها مواجه هستند در زمینه:

 1. ساخت سوییچ X5 اورجینال و کامپیوتری
 2. عدم دسترسی به کلید در مواقع ضروری به دلیل شرایط خاص تراش و دیجیتال دی کدینگ

خواهد بود. درصورتی‌که عملیات ساخت و پروگرام ریموت و ECU بی ام و ایکس 5 شما توسط شخص غیرحرفه‌ای انجام شود، این احتمال وجود دارد که بعد از مدتی مجدداً ریموت ازکارافتاده یا این که سیستم برق خودرو دچار نوسان و مشکلات جدی شود. در نتیجه به جهت جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، حتماً به سراغ کلیدسازی‌های معتبری بروید که مجوزهای لازم فعالیت در این حوزه را دارند و به‌خوبی با پیکربندی، سیستم ایمنی و تعمیر ریموت X5 آشنایی دارند.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت داستر

معمولاً در تماس‌های ثبت شده خودروی بی ام و ایکس 5 موارد زیر دیده شده است:

 • فاقد سوییچ و ریموت
 • دارای مشکل در عملکرد برقی
 • یا دچار نقص در کارکرد ریموت و اسمارت کی

در تمامی این موارد این مجموعه می‌تواند مشکل شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *