تعمیر و ساخت ریموت 528

تعمیر و ساخت ریموت 528

خدمات ساخت ریموت 528 و ساخت سوییچ 528 یکی از پر درخواست ترین سرویس‌ها از کلید سازی شبانه‌روزی تهران، در بیشتر مناطق پایتخت است که به لطف بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های ایمنی شرکت BMW باید بادقت نظر فوق‌العاده‌ای انجام شود.

مطالب پیسنهادی: تعمیر و ساخت ریموت 206 و 207

پیش از هر چیزی اگر عجله دارید و صرفاً می‌خواهید با تکنسین برای رفع مشکل یا حضور در محل، تماس بگیرید. هم اکنون شماره تماس زیر می‌تواند در هر ساعت از شبانه‌روز، پل ارتباطی شما با مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی 24/7 باشد. به‌هرحال ریموت بی ام و 528i یکی از خاص‌ترین نسل‌های موجود از سدان باواریایی در بازار ایران است که معمولاً بیشتر کلیدسازان به دلیل پیچیدگی‌هایی که در ساختار آن وجود دارد، یا نمی‌توانند به‌درستی مشکلاتی نظیر کد دهی و پروگرام و… را رفع کنند و یا در بحث تعمیر ریموت 528 خیلی کند عمل می‌کنند.

نمی‌توانید تماس بگیرید؟ روی پیام مستقیم به واتساپ کلیک کنید.

ساخت ریموت 528 بی ام و سری های مختلف

ساخت ریموت 528 بی ام و سری‌های مختلف

برند بی ام و مدل 528 در نسل‌ها و سری‌های مختلف در بازار عرضه شده و از مهم‌ترین نکات در مورد دریافت خدمات این مدل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • ساخت ریموت 528 بی ام و
  • ساخت سوییچ 528
  • تعمیر و بازنشانی اطلاعات و پروگرام بی ام و 528i از مدل 2011 تا 2016

در ایران متاسفانه کلیدسازان از شگردهای قدیمی و روش‌های پیش‌پاافتاده استفاده می‌کنند که در نتیجه آن به خودرو یا درب آسیب وارد می‌شود. حتی ممکن است ریموت جدید صرفاً چند ساعت کار کند و پس از آن از کارافتاده و عملکرد درستی نداشته باشد یا مدام درب خودرو بی‌دلیل باز و بسته شود.

درصورتی‌که می‌خواهید از بروز این‌گونه مشکلات و عواقب جلوگیری کنید، دقت داشته باشید که حذف و پاک‌کردن سوییچ و ریموت گم شده یا شکسته و مفقود شده باید با استفاده از دیاگ و دستگاه‌های کامپیوتری انجام گردد.

مطالب پیشنهادی: تعمیر سوئیچ و ریموت کیا

از جمله خدمات دیگری که در این حیطه ارائه می‌شود می‌توان به موارد زر اشاره نمود:

  1. ساخت ریموت 528 بی ام و در محل
  2. تعویض قاب و باتری و رفع مشکل عدم کارکرد ریموت کیلس
  3. خام کردن و پاک‌کردن کد قبلی و ایجاد کد جدید ریموت و سینک کردن آن با دستگاه ایمنی خودرو
  4. تراش کلید و تیغه به روش دیجیتالی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز
  5. انجام تمامی خدمات مربوط به تعمیر سوییچ و رفع مشکل ریموت در هر ساعت از شبانه‌روز در تمامی منطقه‌های استان تهران

به‌هرحال خراب‌شدن کلید یا ریموت ماشین ممکن است هنگام شروع روز کاری شما یا در خیابان و در اتوبان، کل برنامه شما را به هم بزند. انتظار هم نمی‌رود در این ساعت از شبانه‌روز به کلیدسازی‌های سطح شهر مراجعه کرده و پاسخ درستی دریافت کنید اما در مقابل کلیدسازی شبانه‌روزی تهران، پاسخگوی سؤالات، درخواست‌ها و نیاز شما در هر وضعیت خواهد بود حتی در روزهای تعطیل!

تعمیر ریموت 528 در محل شبانه روزی

تعمیر ریموت 528 در محل شبانه‌ روزی

سوال مهم بعدی، این خدمات چگونه ارائه می‌شود؟ آیا می‌توانیم برای دریافت سرویس ساخت ریموت 528 در محل به این مجموعه اعتماد کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که نخست مشکل شما به‌صورت تلفنی اعلام شده و سپس تجهیزات موردنیاز حمل و به محلی که شما می‌خواهید مراجعه می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل، امکان ساخت ریموت بی ام و سری 5، کد دهی و پروگرام سوییچ و ریموت و تیغه؛ ساخت ریموت گم شده برای ماشین‌های بی ام و وجود دارد.

بدون این که نیاز باشد خودرو به تعمیرگاه یا کلیدسازی ارجاع داده شود، صفر تا صد پروسه ساخت سوییچ 528 در محل با اطمینان خاطر کامل انجام می‌گردد. بی ام و 528i یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین سواری‌های شرکت آلمانی که در مدل‌های 2011 تا 2016 در بازار ایران موجود می‌باشد و البته کمی تکنولوژی ایمنی، قفل و ریموت آن‌ها با هم متفاوت است. انتظار می‌رود کلید و ریموتی که مجدد به این خودرو کد دهی می‌شود کیفیت لازم داشته و ریموت آن درجه یک یا A++ (مورد تایید کارخانه) باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *