تعمیر و ساخت ریموت کپچر

تعمیر و ساخت ریموت کپچر

تنها تعداد کمی از مراکزی که اقدام به ساخت ریموت رنو کپچر و تعمیر ریموت رنو کپچر می‌کنند به‌خوبی با سیستم ایمنی این خودرو آشنا هستند و صرفاً بر اساس آزمون‌وخطا پیش نمی‌روند. درصورتی‌که شما هم صاحب یکی از خودروهای رنو کپچر بوده و مایل به دریافت خدمات تعویض ریموت در محل و یا رفع مشکل خرابی سیستم استارت و باز کردن قفل خودروی خود هستید، در حال حاضر مجموعه کلید سازی شبانه‌روزی تهران اقدام به ارائه سرویس رفع مشکل ریموت و دزدگیر ماشین‌های شرکت رنو در محل می‌کند.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت ان ایکس

مبتنی بر این سرویس اگر خودروی شما یکی از نسل‌های رنو است می‌توانید به‌راحتی مشکل را در کم‌ترین زمان ممکن با یک تماس حل کنید. البته دقت داشته باشید که این سرویس به‌صورت شبانه‌روزی و در 7 روز هفته است. در نتیجه اگر ماشین شما در محل کار، درب منزل، اتوبان، خیابان و.. قفل شده، ریموت ازکارافتاده و استارت نمی‌خورد، می‌توانید به‌راحتی مشکل را بر همین اساس و با یک ارتباط ساده در واتس‌اپ یا تلفن رفع کنید.

خدمات ساخت ریموت رنو کپچر 2013 تا 2017

خدمات ساخت ریموت رنو کپچر 2013 تا 2017

این خودرو در دسته‌بندی نیم شاسی‌ها قرار می‌گیرد و تقریباً همان فرمت همیشگی شرکت رنو در ساخت و فیس لیفت آن استفاده شده است. یکی از مهم‌ترین نکات در مورد این ماشین عرضه آن از نسل‌های 2013 تا 2017 می‌باشد. مبتنی بر همین موضوع، روی این خودرو از ریموت کی لس استفاده شده است. اجازه دهید کمی با نحوه ساخت ریموت رنو کپچر کی لس آشنا شویم. در واقع کی لس ها با ارسال یک موج از فرکانس رنج استاندارد، اقدام به باز کردن درب خودروی شما می‌کنند.

مثل بسیاری از مدل‌های دیگر که در آن‌ها از کی لس استفاده شده است، خبری از سوییچ نیست. تنها با فشردن یک دکمه عملیات استارت ماشین شروع می‌شود. البته این موضوع دردسرهای خاص خود را نیز دارد. اگر می‌خواهید نسبت به تعمیر ریموت رنو کپچر اقدام کنید باید دقت داشته باشید که هر کلیدسازی نمی‌تواند این کار را به درستی و بدون خطا انجام دهد. گاهی هم درخواست شما مبنی بر تعویض یا ساخت ریموت رنو کپچر است که در این صورت باید از ریموت‌های استاندارد استفاده شود. کارت اورجینال رنو کپچر قیمت مشخصی دارد و روی آن دو دکمه باز و بسته کردن ماشین، درب صندوق عقب و همین‌طور سیستم روشنایی تعبیه گردیده است. این ریموت همراه با کلید تیغه نیز قابل تهیه است.

ساخت سوئیچ و ریموت کپچر رنو

ساخت سوییچ و ریموت کپچر رنو

یکی از موضوعاتی که باید در مورد ساخت ریموت رنو کپچر به آن دقت ویژه‌ای داشته باشید این است که حتماً از ریموت استاندارد تحت لیبل شرکت رنو فرانسه استفاده شده و کد دهی و پروگرام ریموت رنو کپچر نیز به‌صورت کاملاً صحیح انجام شود. در غیر این صورت ممکن است پس از چند روز مجدداً ریموت ازکارافتاده، خودرو قفل شود و شما را درگیر دردسر کند. به‌هرحال تصور این که ماشین شما در خیابان، کیلومترها دور از خانه استارت نمی‌خورد به‌اندازه خودش ترسناک است.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت کولئوس

خدمات این مجموعه در حال حاضر شامل موارد زیر است:

  • ساخت ریموت کی لس رنو کپچر
  • ساخت ریموت رنو در محل 24 ساعته
  • تعمیر و سرویس ریموت و رفع مشکل نوسان و باتری ریموت کپچر
  • ساخت سوییچ و تیغه خودروهای شرکت رنو در محل
  • ساخت سوییچ بدون نیاز به مراجعه حضوری و حمل خودرو با جرثقیل

تفاوتی ندارد که رنو کپچر شما مدل 2015، 2016 و یا 2017 است. به‌راحتی می‌توانید با یک تماس تلفنی ساده در هر ساعت از شبانه‌روز، در مورد خدمات ارائه شده کسب اطلاع نموده و ظرف مدت‌زمان کوتاهی، ریموت خود را از تکنسین تحویل گرفته و بدون مشکل از آن استفاده کنید. بهتر می‌شود که از ریموت‌های third party روی رنو کپچر شما استفاده نشود و به سراغ ریموت‌های اورجینال بروید. پروگرام و کد دهی ریموت‌های اورجینال به‌مراتب راحت‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *