تعمیر سوئیچ و ریموت کیا

تعمیر سوئیچ و ریموت کیا

شرکت کیا موتورز به مانند دیگر شرکت های خودرو سازی در گذشته از سیستم سوئیچ در خودروهای این شرکت استفاده می کرد و تا سال 2010 در بیشتر خودروهای خود این رویه را ادامه داد که در این خودرو ها می بایست به صورت دستی سوئیچ را چرخانده و استارت بزنیم. در ادامه با مطلب تعمیر سوئیچ و ریموت کیا همراه کلید سازی شبانه روزی تهران باشید.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت 206 و 207 – کد دادن ریموت ماکسیما

شرکت کیا موتورز نیز به مانند دیگر شرکتهای خودرو سازی از سیستم ایموبلایزر که یکی از پیشرفته ترین سیستم های ضد سرقت می باشد در خودروهای خود استفاده کرد و با پیشرفت تکنولوژی سیستم ریموت کیلس کیا جایگزین سوئیچ شد و در تمامی خودروها از این سیستم جدید استفاده شد.

ساخت ریموت کیا

سیستمهای ایموبلایزر در خودروها به شکلی طراحی شده اند که از سرقت خودرو جلوگیری کند بدین معنی که تا قفل ECU باز نشود خودرو روشن نمی شود و برای ساخت این مدل سوئیچ وریموت ها نیاز به دستگاه های تخصصی تعریف ریموت و سوئیچ می باشد.

که ما در مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران با بروزترین تکنولوژی حال حاضر میتوانیم شما را در ساخت سوئیچ وریموت کیا اسپرتج, تعمیر سوئیچ و ریموت کیا موهاوی, ساخت ریموت کیلس اپتیما, ساخت ریموت کیلس سراتو, ساخت ریموت کیلس پیکانتو, ساخت ریموت کیلس سورنتو و…. یاری کنیم.

تعمیر سوئیچ و ریموت کیا

بیشترین خرابی های سوئیچ وریموت کیا در قسمت قاب ریموت می باشد که فقط از نظر ظاهری دچار اشکال میشوند که میتوان با تعویض قاب ریموت کیا این معضل را حل کرد و همچنین ممکن است چراغ LED ریموت روشن نشود و دربها را بسته و باز نکند که در این مواقع میتوان باتری ریموت را تعویض کرد و این مشکل را نیز برطرف کرد.

شما میتوانید تمامی خدمات تعمیر و تعویض قاب ریموت کیا و همچنین تعمیر سوئیچ و ریموت کیا را به کلید سازی شبانه روزی تهران بسپارید تا تیم ما با ارزانترین قیمت و کوتاه ترین زمان به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *