ساخت و تعمیر ریموت ال نود و ساندرو

ساخت و تعمیر ریموت ال نود و ساندرو

تمامی خودروهای ال نود دارای ایموبلایزر می باشند که برای ساخت سوئیچ و ریموت ال نود تا شهریور 1390 به کد سوئیچ نیاز نمی باشد و میتوان برای ساخت سوئیچ و ریموت یدک ال نود و حتی در صورت گم شدن سوئیچ و ریموت، بدون کد سوئیچ اقدام به ساخت سوئیچ و ریموت جدید نمود. در ادامه با مطلب تعمیر ریموت ال نود و تعمیر ریموت ساندرو همراه کلید سازی شبانه روز تهران باشید.

اما از این سال به بعد بدلیل تغیر در UCH داشتن کد سوئیچ الزامی می باشد که نمایندگی این کد را در زمان خرید خودرو به مشتری تحویل نمی دهد اما جای نگرانی نیست ما در مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران میتوانیم این کد را از روی UCH با دستگاه های تخصصی و بدون اسیب رساندن به قطعه مورد نظر بدست بیاوریم و شما را در ساخت سوئیچ و ریموت ال نود و ساخت سوئیچ و ریموت ساندرو یاری کنیم.

مطالب پیشنهادی: کد دادن ریموت ماکسیما – تعمیر و ساخت ریموت 206 و 207 و 207

تعمیر ریموت L90 و تعمیر ریموت ساندرو

بیشترین خرابی های ریموت ال نود و ساندرو از قسمت قاب و یا دکمه روی برد می باشند و با تعویض قاب ریموت ال نود و قاب ریموت ساندرو این مشکلات به آسانی حل می شوند.

اما گاهی ممکن است ریموت از نظر ظاهری بدون مشکل باشد ولی ریموت دربها را باز و بسته نکند که احتمالا باتری ریموت تمام شده و یا ریموت خراب شده است که ما می توانیم کلیه خدمات مربوط به تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت النود, ساخت سوئیچ و ریموت ساندرو را در کوتاه ترین زمان و با منصفانه ترن قیمت به شما همشهریان گرامی ارائه دهیم.

اگر سوالی درباره نحوه تعمیر ریموت ال نود یا ساخت و تعمیر ریموت ساندرو دارید، سوال خود را در بخش نظرات این مطلب ثبت و یا با مجموعه ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *