کد دادن ریموت پارکینگ

کد دادن ریموت پارکینگ

ریموت کنترل امروزه در جامعه ما بدلیل استفاده های مختلف جایگاه ویژه ای پیدا کرده است طوری که دیگر کسی برای باز کردن درب پارکینگ از ماشین خود پیاده نمی شود و یا کسبه برای باز کردن درب مغازه, کرکره را با دست بالا نمی دهند و بدلیل اتوماتیک شدن پارکینگ ها و کرکره ها، استفاده از ریموت افزایش پیدا کرده است. در ادامه با آموزش کد دادن ریموت پارکینگ همراه با کلید سازی شبانه روز تهران باشید.

مقاله های پیشنهادی: کد دهی ریموت مزدا ۳ اتاق قدیم

ریموت ها از نظر فرکانس به دو دسته 433 مگاهرتز و 315 مگاهرتز تقسیم میشوند که ما در این مقاله شما را با نحوه کددادن ریموت پارکینگ و کرکره و همچنین پاک کردن ریموت آشنا میکنیم.

ریموت 433 لرنینگ

برای ساخت این مدل ریموت باید به مدار فرمان دسترسی داشت و با فشار دادن دکمه Learn یا code و روشن شدن چراغ LED یکی از دکمه های ریموت را فشار دهید تا چراغ LED سه بار چشمک بزند و ریموت کد بگیرد.

همچنین در صورتی که به مدار فرمان دسترسی نبود میتوان از ساخت ریموت بلوتوثی استفاده کرد.

برای این کار، ابتدا باید ریموت بلوتوثی را به وسیله نگه داشتن دکمه A و B به مدت 30 ثانیه خام کرد (نشانه خام شدن ریموت خاموش شدن چراغ LED ریموت در صورت فشار دادن یکی از دکمه های ریموت می باشد) بعد از خام شدن، دکمه ریموت اصلی را نگه دارید و دکمه ریموت بلوتوثی را نیز کنار ریموت اصلی نگه دارید تا چراغ LED ریموت بلوتوثی به صورت دائم روشن شود تا ریموت کد بگیرد.

ریموت 433 هاپینگ

این مدل ریموت ها به دلیل امنیت بالا غیر قایل کپی هستند و برای ساخت ریموت یدک باید به مدار فرمان دسترسی داشت و از روی گیرنده ریموت اقدام به ساخت ریموت یدک شود که این کار به دست افراد متخصص امکان پذیر می باشد و در صورت دستکاری افراد ناشی احتمال خراب و یا بهم ریختن برنامه مدار فرمان میشود.

ریموت 315

این مدل ریموت شبیه به ریموت 433 لرنینگ می باشد که برای ساخت ریموت یدک میتوان از ریموت های بلوتوثی استفاده کرد.

اگر سوالی درباره نحوه کد دادن ریموت پارکینگ دارید، کلید سازی شبانه روزی تهران به صورت 24/7 در هفته در خدمت شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *