تعمیر و ساخت سوئیچ لندکروز و ساخت ریموت لندکروز

تعمیر و ساخت سوئیچ لندکروز و ساخت ریموت لندکروز

از رایجترین مشکلاتی که برای سوئیچ ها و ریموت های تویوتا لندکروز پیش می‌آید خرابی باتری (تمام شدن)، خرابی دکمه ریموت و یا سایدگی و پارگی آن است. در صورت بروز این قبیل مشکلات و یا هر مشکل دیگری میتوانید با متخصصین ما در کلید سازی شبان روزی تهران تماس بگیرید و در صورت نیاز به تعمیر و ساخت سوئیچ لندکروز و یا نیاز به ساخت ریموت لندکروز درخواست خود را ثبت کنید.

ساخت ریموت تویوتا لندکروز و یا ساخت سوئیچ لندکروز نیاز به تحصص و دانش کافی دارد از این رو به شما توصیه میکنیم در صورت بروز مشکلات غیر معمول حتما با یک کلید سازی معتبر تماس بگیرید.

ساخت سوییچ کی لس برای لندکروز باید توسط یک تکنسین انجام گردد. با استفاده از سیستم دیاگ امکان اتصال و پاک‌کردن ریموت قبلی وجود دارد. همین‌طور ضروری است که پروگرام ریموت لندکروز نیز بادقت بالایی انجام شده و ریموت به‌خوبی از نظر کارکرد صحیح، تست و آزمایش شود.

تعمیر و ساخت سوئیچ لندکروز

تعمیر و ساخت سوئیچ تویوتا لندکروز

تویوتا لندکروز سری 100، 200، 300 از جمله اصلی‌ترین و محبوب‌ترین تولیدات شرکت محبوب ژاپنی در بازار کشور هستند. این خودرو در واقع یک نماد از ابهت در بازار به‌حساب می‌آید.

از طرفی، آسیایی‌ها هم به‌صورت ویژه‌ای به این ماشین علاقه‌مند هستند پس بیراه نیست که تعداد زیادی از آن در بازار عرضه شده و مشتریان نیز مایل به کنترل ایمنی این خودرو به دلیل ارزش بالای آن باشند. ساخت سوییچ تویوتا لندکروز با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های برش نانومتری انجام می‌گردد.

ریموت شما ممکن است بنا به دلایل مختلف:

  1. دچار نقص فنی شده و عملکرد درستی نداشته باشد.
  2. در اثر آب‌خوردگی ازکارافتاده باشد.
  3. قاب ریموت شکسته شده و در نتیجه عمل نکند.
  4. و یا حتی ریموت سرقت و گم شده است.

در تمامی این موارد، کلید سازی دات کام همراه شماست تا نواقص در کوتاه‌ترین زمان در هر نقطه از تهران رفع گردد. قفل‌شدن ریموت به معنای قطع ارتباط با درون کابین خودرو خواهد بود.

در نتیجه اکثر افراد در این وضعیت نمی‌دانند که باید چه کاری انجام دهند. اگر هم به کلید سازی‌ها دسترسی داشته باشند ممکن است این اتفاق در ساعت نامعمولی از شبانه‌روز رخ دهد و خدمات پس از ساعت عرف ارائه نمی‌گردد.

لندکروز و ساخت ریموت لندکروز

کلید سازی معتبر تویوتا لندکروز تهران

تویوتا لندکروز از سیستم معمول ریموت کی لس سه دکمه‌ای بهره می‌گیرد، یک دکمه برای باز و بسته و یک دکمه برای قطع و اتصال صوت به سیستم ایمنی.

محتویات این محصول شامل برد و تیغه خواهد بود. البته طراحی قاب، بسته به این که ریموت توسط چه شرکتی طراحی شده است متفاوت خواهد بود.

سوییچ کیلس تویوتا لندکروز باید حتماً توسط متخصص روی این خودرو ست شود تا دچار ایراد نگردد.

برای ساخت و تعمیر ریموت تویوتا لندکروز به شما تضمین کیفیت میدهیم و در هر ساعت، در خیابان، اتوبان، پارکینگ محل زندگی و محل کار می‌توانید از این خدمات بهره بگیرید.

مطالب و لینک‌های مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *