قیمت و خرید قفل برقی

قیمت و خرید قفل برقی

امروزه برای بالا بردن سطح ایمنی درب ساختمان و مجتمع ها از قفل های برقی استفاده می شود که این مدل از قفل ها در بازار تنوع زیادی دارند و باید متناسب با شرایط هر در، از قفل مناسب استفاده شود. در این مقاله شما را در انتخاب قفل مناسب یاری می کنیم در گذشته تنها دو برند قفل برقی سیزا و ایزو ایتالیا در بازار موجود بود که برای نصب روی دربها استفاده می شد که از کیفیت و امنیت بالایی برخوردار بودند. با مطلب قیمت و خرید قفل برقی همراه با کلید سازی شبانه روزی تهران باشید.

اما امروزه به علت افزایش نرخ دلار و گران شدن قیمت قفل بیشتر از قفلهای ایرانی و چینی برای نصب استفاده می شود که برندهای متنوع ای مانند قفل برقی کاویان، قفل برقی یوتاب، قفل برقی اکسیناژ و قفل برقی تسا در بازار موجود است.

برای دریافت اطلاعات کامل درباره قیمت و خرید قفل برقی میتوانید با کلید سازی شبانه روزی تهران تماس بگیرید.

نصب قفل برقی

برای نصب قفل برقی حتما از نصاب ماهر کمک بگیرید و توصیه می شود برای نصب قفل برقی کله گاوی با هر برندی از دستگاه جوش برای نصب قفل برقی استفاده شود و همچنین برای ساخت کلید یدک قفل برقی از کلید برنجی استفاده شود تا قفل برقی دچار خرابی و یا خورده شدن ساچمه ها مواجهه نشود.

مطالب مرتبط و پیشنهادی: نصب و تعمیر قفل دیجیتالساخت ریموت ماشین

در بعضی قفل های برقی که جدیدا به بازار عرضه می شود بجز کلید، دارای تگ نیز هستند و برای باز کردن درب از تگ و کلید می توان استفاده نمود، همچنین برای بالا بردن امنیت قفل برقی می توان از قفل برقی با کلید کامپیوتری بهره برد اگر بنا به هر دلیلی نیاز به تعویض کلید قفل برقی باشد لازم نیست قفل را به صورت کامل تعویض کنیم. میتوانیم از روشهای زیر استفاده کنیم:

  1. تعویض ساچمه قفل برقی بدین معنی که باید قفل را کاملا از درب جدا کرده و به کلید ساز تحویل دهیم تا اقدام تعویض ساچمه و تغییر کلید منجر شود.
  2. قفل برقی دارای دو توپی در دو سمت داخل و بیرون می باشد که هر دو طرف با یک کلید عمل می کند که در بعضی از قفلها به دلیل کارکرد زیاد نمی توان تعویض ساچمه کرد و باید حتما توپی های دو طرف تعویض شود تا کلید تغییر کند

شما می توانید برای خرید و نصب انواع قفل برقی و همچنین تعویض ساچمه و تغییر کلید قفل برقی با کلید سازی شبانه روزی تهران تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *