ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا پرادو

ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا پرادو

اگر نیاز به ساخت ریموت تویوتا پرادو یا ساخت سوییچ تویوتا پرادو به‌صورت تیغه در محل را دارید در حال حاضر کلید سازی شبانه روزی تهران، خدمات ویژه آن را به‌صورت 24 ساعته در مناطق تهران در اختیار شما قرار می‌دهد. بسیار پیش می‌آید که کلید و ریموت خودرو را فراموش می‌کنید، گم می‌شود یا آسیب به ریموت به‌گونه‌ای است که دیگر عمل نمی‌کند. در این وضعیت، یا نیاز به تعمیر ریموت تویوتا پرادو خواهید داشت یا در بسیاری از موارد می‌توانید قاب ریموت تویوتا پرادو را عوض کنید.

مسئله این است که باید دقت کنید که مجموعه یا کلید سازی که انتخاب می‌کنید قابل‌اعتماد باشد و به‌خوبی با سیستم ایمنی خودروها بخصوص تویوتا آشنایی داشته باشد.

ساخت ریموت پرادو مدل های مختلف

ساخت ریموت پرادو مدل‌های مختلف

خودروی پرادو در نسل‌های مختلف راهی بازار ایران شده و به‌جرئت یکی از محبوب‌ترین، قدرتمندترین و بهترین کراس‌اوورها و شاسی‌بلندهایی است که تاکنون توسط غول خودروسازی ژاپنی عرضه گردیده است. مدل دو درب و چهاردرب و پنج درب از آن در بازار موجود هستند. سیستم ایمنی آن‌ها بر پایه همان کی لس همیشگی کار می‌کند. البته امکان استفاده از قفل‌های هوشمند را نیز خواهید داشت که از راه دور، با سیستم GPS و… کنترل می‌شوند.

اگر در یک روز سرد زمستانی یا یک روز گرم تابستانی نیاز به ساخت ریموت تویوتا پرادو داشتید کلید سازی تهران به‌سرعت در محل حاضر خواهد شد، تیغه مطابق استانداردهای روز دنیا برش داده و در نهایت:

  • تعمیر ریموت تویوتا پرادو درب محل
  • ساخت انواع کلید و سوییچ کی لس برای پرادو
  • ساخت اسمارت کی یا سوییچ هوشمند پرادو
  • کددهی، پروگرام و پاک‌کردن کد قبلی
  • ساخت و کپی از روی کلید و ریموت قبلی تویوتا پرادو
  • تعویض قطعات و ریست سیستم ایمنی خودروی پرادو در محل

به شکل کاملاً تخصصی توسط این مجموعه انجام می‌گردد. پرادو به‌صورت عمومی تاکنون در چهار نسل وارد بازار ایران شده است. نسخه سه درب آن در حال حاضر یکی از برجسته‌ترین گزینه‌ها به‌عنوان یک کراس‌اوور آفرود است. به‌صورت معمول بر اساس قوانین خودرو، نسخه پلاک ملی آن پس از سال 2013 وارد بازار نشده اما به‌هرحال ممکن است نیاز به ساخت سوییچ تویوتا پرادو داشته باشید که در این صورت نیز تمامی خدمات به‌صورت ویژه ارائه می‌گردد.

مطلب مرتبط: ساخت سوئیچ و ریموت چری تهران

تعمیر کی لس و ریموت پرادو 2013 و بالاتر

تعمیر کی لس و ریموت پرادو 2013 و بالاتر

به‌عنوان ریموت جایگزین، از بهترین نمونه موجود در بازار و باکیفیت بالا استفاده شده و پس از این که عملیات تعمیر ریموت تویوتا پرادو یا ساخت سوییچ پرادو انجام شد در حضور مشتری همه چیز تست می‌شود. این خدمات بدون محدودیت در هر ساعت از شبانه‌روز در مناطق مختلف تهران در اختیار همشهریان گرامی قرار می‌گیرد.

در خودروی پرادو از کلیدهای ضد سرقت و ایموبلایزرها نیز استفاده می‌شود، باز کردن درب ضد سرقت تویوتا پرادو نیز از جمله خدماتی است که به‌صورت مجاز توسط این کلید سازی انجام می‌گردد. در کنار تمامی امکانات و قابلیت‌های مذکور، این مجموعه گارانتی کیفیت و اصالت تجهیزات و لوازم‌یدکی مورداستفاده را نیز به‌عنوان گواهی بر تأیید تمامی موارد در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

این مهم است که در حین ساخت سوییچ تویوتا پرادو، حتماً از تیغه استاندارد و برش‌های نانومتری صحیح استفاده شود. ضمن این که ریموت‌ها نیز باید به‌خوبی از سیستم ECU ماشین پاک شده و کد جدید جایگزین گردد. کلیدهای ضد سرقت مورداستفاده در این خودرو حساسیت زیادی دارند. درصورتی‌که توسط شخص نابلد و غیر آشنا به این حوزه تعویض و کددهی شوند، ممکن است پس از مدتی دچار ایراد شده یا عملکرد ایمنی با نقص و ایراد مواجه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *