ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا

ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا

شرکت خودرو سازی تویوتا از چند مدل Transponder (چیپ) در خودروهای خود استفاده می کند که با توجه به سال ساخت خودروها باهم تفاوت دارند. در ادامه با مطلب ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا همراه کلید سازی شبانه روزی تهران باشید.

این شرکت تا سال 2006 از ترانسپوندر (چیپ 4C) در سیستم ایموبلایزر(ضدسرقت) خودروها استفاده می کرد و با اندکی تغییرات تا سال 2011 از ترانسپوندر (چیپ 4D) در سیسستم ضدسرقت خودروهای این شرکت استفاده شد در سالهای بعدی نیز به ترتیب از ترانسسپوندر (G) و همچنین ترانسپوندر (H) در صنعت خودرو سازی تویوتا استفاده شد که ما شما را با نحوه ساخت سوئیچ تویوتا در مدلهای مختلف آشنا میکنیم.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت 206 و 207 – تعمیر و ساخت سوئیچ کیا

ساخت سوئیچ تویوتا 2006 به پایین

در این خودرو ها برای ساخت سوئیچ یدک باید کلید مستر (اصلی) موجود باشد تا بتوان به راحتی اقدام به ساخت سوئیچ یدک کرد که بدلیل وجود کلید مستر (اصلی) توصیه میشود زمانی که سوئیچ یدک گم میشود فورا اقدام به ساخت سوئیچ یدک کنید.

زمانی که خودرو فاقد سوئیچ باشد برای روشن کردن ماشین نیاز است ای سی یو خودرو باز شود و با دستگاههای تخصصی Program و کد دهی انجام شود. که ما در مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران میوانیم شما را در ساخت سوئیچ تویوتا یاری کنیم.

ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا 2007 به بالا

شرکت خودرو سازی تویوتا از سال 2007 به بعد اندکی تغییر در سیستم ضدسرقت (ایموبلایزر) خودروهای خود اعمال کرد تا ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا کمی آسانتر از مدلهایی قدیمی باشد. بدین معنی که برای ساخت سوئیچ وریموت تویوتا دیگر نیاز به باز کردن ای سی یو نیست و می توان از طرق (او بی دی) و استفاده از دستگاه‌های تخصصی تعریف سوئیچ و ریموت حتی در صورت گم شدن تمامی خودروها کلیدها اقدام به ساخت سوئیچ وریموت تویوتا کرد.

کلید سازی شبانه روزی تهران با بکارگیری از دستگاههای بروز و مدرن و افراد کار آزموده می تواند شما را در این امر یاری کند و همچنین از خدماتی مانند: ساخت سوئیچ و ریموت پرادو، ساخت سوئیچ وریموت کمری، ساخت سوئیچ و ریموت یاریس، ساخت ریموت لندکروز، ساخت سوئیچ وریموت اف جی کروز و…. بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *