ساخت سوئیچ پرادو و ساخت ریموت پرادو

ساخت سوئیچ پرادو و ساخت ریموت پرادو

از رایجترین مشکلاتی که برای سوئیچ و ریموت پرادو اتفاق می‌افتد میتوان به خرابی باتری، مشکلات برنامه ریزی ریموت (Programming)، خرابی جا کلیدی (Key Mob)، خرابی سیلندر احتراق (Ignition Cylinder) و تداخل سیگنال و … اشاره نمود. در صورتیکه نیاز به تعمیر و یا ساخت سوئیچ پرادو و یا ساخت ریموت پرادو داشته باشید کلید سازی شبانه روزی تهران به صورت 24/7 در خدمت شما عزیزان است.

ساخت ریموت پرادو مدل‌های مختلف

خودروی پرادو در نسل‌های مختلف راهی بازار ایران شده و به‌جرات یکی از محبوب‌ترین، قدرتمندترین و بهترین کراس‌اوورها و شاسی‌بلندهایی است که تاکنون توسط غول خودروسازی ژاپنی عرضه گردیده است.

مدل دو درب و چهاردرب و پنج درب از آن در بازار موجود هستند.

سیستم ایمنی آن‌ها بر پایه همان کی لس همیشگی کار می‌کند البته امکان استفاده از قفل‌های هوشمند را نیز خواهید داشت که از راه دور، با سیستم GPS و… کنترل می‌شوند.

ساخت ریموت پرادو

اگر در یک روز سرد زمستانی یا یک روز گرم تابستانی نیاز به تعمیر ریموت پرادو داشتید، کلید سازی شبانه روزی تهران به‌سرعت در محل حاضر خواهد شد:

  • تعمیر ریموت پرادو در محل
  • ساخت انواع کلید و سوئیچ پرادو
  • ساخت اسمارت کی یا سوئیچ هوشمند پرادو
  • کددهی پرادو، پروگرام و پاک‌کردن کد قبلی
  • ساخت و کپی از روی کلید و ریموت قبلی تویوتا پرادو
  • تعویض قطعات و ریست سیستم ایمنی خودروی پرادو در محل

به شکل کاملاً تخصصی توسط این مجموعه انجام می‌گردد.

تعمیر کی لس و ریموت پرادو 2013 و بالاتر

به‌عنوان ریموت جایگزین، از بهترین نمونه موجود در بازار و باکیفیت بالا استفاده شده و پس از این که عملیات تعمیر ریموت تویوتا پرادو یا ساخت سوییچ پرادو انجام شد در حضور مشتری همه چیز تست می‌شود.

این خدمات بدون محدودیت در هر ساعت از شبانه‌روز در مناطق مختلف تهران در اختیار همشهریان گرامی قرار می‌گیرد.

تعمیر ریموت پرادو

در خودروی پرادو از کلیدهای ضد سرقت و ایموبلایزرها استفاده می‌شود. باز کردن درب ضد سرقت تویوتا پرادو نیز از جمله خدماتی است که به‌صورت مجاز توسط این کلید سازی انجام می‌گردد.

در کنار تمامی امکانات و قابلیت‌های مذکور، این مجموعه گارانتی کیفیت و اصالت تجهیزات و لوازم‌ یدکی مورداستفاده را به‌عنوان گواهی بر تأیید تمامی موارد در اختیار شما قرار می‌دهد.

این مهم است که در حین ساخت سوییچ تویوتا پرادو، حتماً از تیغه استاندارد و برش‌های نانومتری صحیح استفاده شود. ضمن این که ریموت‌ها نیز باید به‌خوبی از سیستم ECU ماشین پاک شده و کد جدید جایگزین گردد.

کلیدهای ضد سرقت مورداستفاده در این خودرو حساسیت زیادی دارند. درصورتی‌که توسط شخص نابلد و غیر آشنا به این حوزه تعویض و کددهی شوند، ممکن است پس از مدتی دچار ایراد شده یا عملکرد ایمنی با نقص و ایراد مواجه شود.

لینک ها و مطالب مرتبط:

ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا

ساخت سوئیچ تویوتا هیبرید

ساخت ریموت تویوتا کمری

تعمیر و ساخت سوئیچ لندکروز

تعمیر قفل تویوتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *