تعمیر و ساخت ریموت رنو

تعمیر و ساخت ریموت رنو

ساخت ریموت رنو و خدمات ساخت سوییچ رنو از جمله مهم‌ترین نیازهای کسانی است که صاحب خودروهای این شرکت بوده و در مواقع اضطراری مایل هستند که خیلی سریع با یک کلید سازی تماس بگیرند. این افراد در مواقع اضطراری (هنگام رفتن به محل کار یا حتی در خیابان) متوجه کار نکردن دزدگیر، باز نشدن درب و همین‌طور مفقودی سوییچ می‌شوند. ازآنجایی‌که خودروهای رنو مانند بسیاری از ماشین‌های وارداتی بازار ایران، حساسیت ویژه‌ای در عملکرد ایمنی دارند.، باید عملیات کد دهی، پاک‌کردن کد قبلی، ساخت سوییچ و تعریف ریموت آن‌ها با دستگاه‌های پیشرفته و توسط افراد متخصص انجام شود. در غیر این صورت عملکرد ایمنی خودرو را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. احتمالاً خیلی سریع نیاز به برقراری ارتباط با یک کلیدسازی خواهید داشت که در این زمینه ما کلیدسازی شبانه‌روزی تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت کولئوس

جهت برقراری ارتباط سریع در هر ساعت از شبانه‌روز بدون محدودیت زمانی، می‌توانید هم اکنون از طریق شماره زیر تماس بگیرید.

همین‌طور در صورت نیاز امکان ارسال پیام به واتس‌اپ مجموعه و صحبت با مشاور و پشتیبان هم وجود دارد.

ساخت ریموت رنو در تهران 24 ساعته

ساخت ریموت رنو در تهران 24 ساعته

رنو یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده خودرو در بازار فرانسه می‌باشد که پرچمداران و نمایندگان زیادی از بازار خود را راهی ایران نموده است. از رنو کولئوس گرفته تا کپچر، سیمبل، مگان، کادوی و… وجه تمایز تمامی این خودروها نیاز به استفاده از دیاگ برای ساخت سوییچ رنو خواهد بود. از جمله مهم‌ترین خدماتی که در این زمینه توسط کلیدسازی‌های معتبر ارائه می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ساخت ریموت رنو در محل بدون نیاز به ریموت قبلی
  • کپی و پروگرام کد قبلی روی ریموت جدید
  • ساخت سوییچ رنو از مدل‌های 2008 تا 2020 و حتی 2021
  • تعریف اسمارت کی برای رنو
  • تعمیر ریموت رنو 25
  • تعریف کلید و سوییچ جدید در محل در صورت بسته‌شدن درب خودرو
  • پاک‌کردن کد قبلی رنو و ریموت مفقود شده به‌صورت 24 ساعته در هفت روز هفته

علاوه بر موارد ذکر شده تنوع خودروهای عرضه شده توسط این شرکت زیاد است. از سواری‌ها تا SUVها و کراس‌اوورها گرفته و خودروهایی که نیاز به عیب‌یابی در سیستم ایمنی دارند. در تمامی موارد، مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی تهران سرویس‌های ویژه‌ای را در محل ارائه می‌دهد. ممکن است ریموت خودروی شما در محل کار، اتوبان، خیابان، کوچه و پس‌کوچه‌های شهر و یا حتی در منزل در هر ساعت از شبانه‌روز دچار مشکل شود. در این شرایط امداد سیار به‌صورت 24 ساعته پاسخگوی شما خواهد بود.

تعمیر و ساخت سوئیچ رنو مدل های مختلف

تعمیر و ساخت سوییچ رنو مدل‌ های مختلف

در برخی نسل‌ها از خودروهای این شرکت از ریموت‌های کی لس و ریموت اسمارت یا اسمارت کی استفاده شده که البته دور زدن آن بسیار سخت بوده و حتی سارقین نیز در باز کردن این خودروها دچار مشکل می‌شوند که این ریموت‌ها با برنامه‌ریزی به سیستم ایمنی خودرو متصل می‌شوند. ساخت ریموت رنو باید توسط فردی مجرب و متخصص انجام گردد که به سیستم ایمنی این خودروها اشراف کامل دارد.

مطالب پیشنهادی:‌ تعمیر و ساخت ریموت تلیسمان

تفاوتی ندارد که خدمت موردنیاز شما:

  1. ساخت ریموت رنو کولئوس
  2. ساخت سوییچ رنو مگان
  3. تعمیر ریموت و ساخت سوییچ رنو کپچر

یا هر مدل دیگری است. باید این عملیات به‌صورت کاملاً دقیق انجام شده و از طرفی از ریموت‌های جایگزین جدید و باکیفیت استفاده شود. ریموت‌های های کپی برای خودروهای رنو عملکرد خوبی ندارند و پس از مدتی از کار می‌افتند. حتی ممکن است پس از تحویل ریموت و با یک‌بار باز و بسته‌شدن درب خودرو، مجدداً با مشکل مواجه شوید. تعویض باتری ریموت رنو و سوییچ ماشین‌های این شرکت نیز باید با کنترل کامل سیستم ایمنی و ست‌کردن ریموت جدید یا کد دهی مجدد انجام گردد.

دقت کنید که حتماً ریموت ماشین رنو باید سازگار با مدل و سری ساخت یا اتاق خودروی موردنظر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *