تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت فلوئنس
30 فروردین, 1403

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت فلوئنس

آیا ریموت و سوئیچ فلوئنس شما بدرستی کار نمی‌کند؟ نیاز به ساخت سوئیچ و ریموت یدک دارید؟ مجموعه کلید سازی دات کام کلیه فرایند های تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت فلوئنس را برای شما در سرتاسر تهران و در هر ساعت از شبانه روز (24/7) انجام میدهد.

خدمات تعمیر و ساخت سوئيچ و ریموت فلوئنس

این خدمات شامل: کددهی ریموت، پروگرام ریموت، ساخت کلید مکانیکی Fluence، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های فلوئنس بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

  • ساخت سوئیچ و ریموت فلوئنس

سوئیچ و ریموت اورجینال یا چینی فلوئنس؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال Fluence و یا چینی استفاده می‌کند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی فلوئنس در چیست؟

  • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی Fluence از چینی آن بیشتر است.
  • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت بهتر برد ریمو های اصلی در مقابل چینی.
  • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی فلوئنس قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از خام شدن ریموت های اصلی فلوئنس این است که بر فرض مثال میتوان ریموت اورجینالFluence را خام نمود و آنرا برای یک Fluence دیگر تنظیم و کددهی کرد.

نکته:‌ فرقی بین باتری ریموت های اصلی و چینی فلوئنس وجود ندارد. در هر دو میتوان از باتری 2032 و 2035 استفاده نمود.

فرایند ساخت سوئیچ فلوئنس چگونه است؟

برای تراش کلید مکانیکی فلوئنس و یا ساخت سوئیچ فلوئنس بهتر است سوئیچ خود را همراه داشته باشید. با همراه داشتن سوئیچ، فرایند ساخت کلید مکانیکی بسیار سریعتر انجام می‌شود. همچنین هزینه ساخت سوئیچ هم کمتر خواهد شد.

سوئيچ ماشین خود را گم کرده ام

اگر کلید و یا سوئیچ ماشین خود را گم کرده اید نگران نباشید. فرایند تراش دادن و ساخت کلید مکانیکی فلوئنس به واسطه پیاده سازی یکی از قفل های ماشین (مثل قفل در، سوئیچ و یا صندوق عقب) قابل انجام است.

برای این منظور کافیست با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و یکی از قفل های ماشین (مثل قفل در، قفل صندوق و یا قفل سوئیچ) را جدا خواهند کرد.

تراش زدن و ساخت کلید جدید به واسطه توپی قفل برداشته شده انجام می‌شود از اینرو هزینه تمام شده برای مشتری بیشتر خواهد شد و فرایند ساخت سوئیچ هم زمان بیشتری خواهد برد.

تعریف و ساخت ریموت فلوئنس

برای تعریف ریموت جدید ابتدا به واسطه OBD به کامپیوتر ماشین متصل شده و کد ریموت را دریافت می‌کنیم سپس میتوانیم ریموت جدید را برای ماشین ایجاد کنیم.

اگر کد مورد نیاز به واسطه OBD دریافت نشود می‌توان با خارج نمودن قطعه UCH و استخراج کد مورد نیاز ریموت جدید را برای ماشین تعریف نمود.

ساخت سوئیچ و ریموت فلوئنس چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ فلوئنس میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای فلوئنس که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

لینک ها و خدمات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *