تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت (کارت) رنو

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت (کارت) رنو

آیا ریموت، سوئیچ و یا کارت رنو شما بدرستی کار نمی‌کند؟ نیاز به ساخت سوئیچ و ریموت یدک دارید؟ مجموعه کلید سازی دات کام کلیه فرایند های تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت رنو و کارت رنو را برای شما در سرتاسر تهران و در هر ساعت از شبانه روز (24/7) انجام میدهد.

خدمات تعمیر و ساخت سوئيچ و ریموت رنو

این خدمات شامل: کددهی ریموت، پروگرام ریموت رنو، ساخت کلید مکانیکی رنو، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های رنو بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

 • ساخت سوئیچ و ریموت رنو
 • ساخت سوئیچ و ریموت (کارت) رنو بدون کیلس
 • ساخت سوئیچ و ریموت (کارت) بدون با کیلس

خدمات کلید سازی دات کام شامل کدام یک از خودروهای رنو می‌شود:

 • رنو کپچر (Captur)
 • رنو داستر (Duster)
 • رنو فلوئنس (Fluence)
 • رنو کولیوس (Koleos)
 • رنو النود (L90)
 • رنو مگان (Megan)
 • رنو سافران (Safrane)
 • رنو سیمبل (Symbol)
 • رنو تالیسمان (Talisman)

اگر ماشین خود را در فهرست بالا مشاهده نمی‌کنید کافیست با ما تماس بگیرید.

سوئیچ و ریموت (کارت) اصلی یا چینی رنو؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال رنو و یا چینی استفاده می‌کند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی رنو در چیست؟

 • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی رنو از چینی آن بیشتر است.
 • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت بسیار بالای برد ریمو های اصلی در مقابل چینی.
 • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی رنو قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از خام شدن ریموت های اصلی رنو این است که بر فرض مثال میتوان ریموت اورجینال داستر را خام نمود و آنرا برای یک داستر دیگر تنظیم و کددهی کرد.

نکته:‌ فرقی بین باتری ریموت های اصلی و چینی رنو وجود ندارد. در برخی ریموت ها باتری 2032 استفاده می‌شود و در برخی دیگر باتری 2025 استفاده می‌شود.

فرایند ساخت سوئیچ رنو چگونه است؟

برای تراش کلید مکانیکی رنو و یا ساخت سوئیچ رنو بهتر است سوئیچ خود را همراه داشته باشید. با همراه داشتن سوئیچ، فرایند ساخت کلید مکانیکی (کلید جدید) رنو بسیار سریعتر انجام می‌شود. همچنین هزینه ساخت سوئیچ هم بسیار پایین‌تر تمام خواهد شد.

سوئيچ ماشین خود را گم کرده ام

اگر کلید و یا سوئیچ ماشین خود را گم کرده اید نگران نباشید. فرایند تراش دادن و ساخت کلید مکانیکی رنو به واسطه پیاده سازی یکی از قفل های ماشین (مثل قفل در، سوئیچ و یا صندوق عقب) قابل انجام است.

برای این منظور کافیست با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و یکی از قفل های ماشین را جدا خواهند نمود.

تراش زدن و ساخت کلید جدید به واسطه توپی قفل برداشته شده انجام می‌شود. در این شرایط هزینه تمام شده برای مشتری بیشتر خواهد بود. ساخت سوئیچ هم زمان بیشتری می‌برد.

ساخت ریموت و کارت رنو

برای ساخت ریموت رنو در برخی از مدل های این شرکت مثل النود و ساندرو حتما میبایست UCH خودرو باز شود و کد مورد نیاز استخراج شده تا بتوان ریموت جدید را تعریف کرد.

برای برخی از خودرو های رنو مثل کپچر، کولیوس، سافران باید کارت ماشین تعریف شود. در برخی خودرو های رنو کافیست این کارت در جیب صاحب خودرو باشد و در برخی دیگر باید در محفظه کارت ماشین قرار بگیرد تا ماشین روشن شود.

ساخت سوئیچ و ریموت و یا کارت رنو چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ رنو میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای رنو که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

لینکها و خدمات مرتبط:

یک پاسخ به “تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت (کارت) رنو”

 1. سلام، اگر سوالی درباره فرایند ساخت سوئیچ و ریموت و یا کارت رنو دارید و یا مشکلی در این زمینه براتون پیش اومده میتونید همینجا مطرح کنید. (روزانه به همه سوالات ثبت شده در سایت پاسخ داده می‌شود.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *