تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت 528i
25 اردیبهشت, 1403

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت 528i

آیا ریموت و سوئیچ 528i شما بدرستی کار نمی‌کند؟ نیاز به ساخت سوئیچ و ریموت یدک دارید؟ مجموعه کلید سازی دات کام کلیه فرایند های تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت 528i را برای شما در سرتاسر تهران و در هر ساعت از شبانه روز (24/7) انجام میدهد.

خدمات تعمیر و ساخت سوئيچ و ریموت 528i

این خدمات شامل: کددهی ریموت، پروگرام ریموت، ساخت کلید مکانیکی بی ام و ۵۲۸ آی، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های 528i بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

  • ساخت سوئیچ و ریموت 528i
  • ساخت سوئیچ و ریموت کیلس 528i

سوئیچ و ریموت اورجینال یا چینی 528i؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال بی ام و ۵۲۸ آی و یا چینی استفاده می‌کند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی 528i در چیست؟

  • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی بی ام و ۵۲۸ آی از چینی آن بیشتر است.
  • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت بهتر برد ریمو های اصلی در مقابل چینی.
  • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی 528i قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از خام شدن ریموت های اصلی 528i این است که بر فرض مثال میتوان ریموت اورجینال بی ام و ۵۲۸ آی را خام نمود و آنرا برای یک بی ام و ۵۲۸ آی دیگر تنظیم و کددهی کرد.

نکته:‌ باتری ریموت های چینی ۲۰۳۲ و باتری ریموت های اصلی بنز 528i بیست بیست و پنج (۲۰۲۵) است.

فرایند ساخت سوئیچ 528i چگونه است؟

برای تراش کلید مکانیکی 528i و یا ساخت سوئیچ 528i بهتر است سوئیچ خود را همراه داشته باشید. با همراه داشتن سوئیچ، فرایند ساخت ریموت بسیار سریعتر انجام می‌شود. همچنین هزینه ساخت سوئیچ هم کمتر خواهد شد.

سوئيچ ماشین خود را گم کرده ام

اگر کلید و یا سوئیچ ماشین خود را گم کرده اید نگران نباشید. فرایند تراش دادن و ساخت کلید مکانیکی 528i به واسطه پیاده سازی یکی از قطعات خودرو قابل انجام است.

برای این منظور کافیست با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و کلیه فرایند های مورد نیاز را انجام میدهند.

تعریف و ساخت ریموت 528i

برای تعریف ریموت جدید ابتدا به واسطه OBD به کامپیوتر ماشین متصل شده و کد ریموت را دریافت می‌کنیم سپس میتوانیم ریموت جدید را برای ماشین ایجاد کنیم.

ساخت سوئیچ و ریموت 528i چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ 528i میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای 528i که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

لینک ها و خدمات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *