تعمیر و ساخت ریموت هیوندا و ساخت سوئیچ هیوندا

تعمیر و ساخت ریموت هیوندا و ساخت سوئیچ هیوندا

از مشکلات رایجی که برای سوئیچ و ریموت ماشین های هیوندا و یا هیوندای پیش می‌آید: میتوان به خرابی باتری ریموت هیوندای (مثل ضعیف شدن یا خالی شدن باتری)، نا هماهنگی ریموت با سیستم امنیتی ماشین (Key fob Syncing)، خرابی کلید ریموت (استفاده بلند مدت)، مشکلات پروگرام و … اشاره کرد. در این شرایط شما میتوانید برای تعمیر و ساخت ریموت هیوندا و یا ساخت سوئیچ هیوندا اقدام کنید.

در صورتیکه میخواهید علت کار نکردن ریموت ماشین خود را متوجه شوید روی لینک کلیک کنید. در صورت نیاز به متخصص با کلید سازی دات کام تماس بگیرید.

سوئیچ و ریموت ماشین هیوندا چطور کار میکند؟

سوئیچ و ریموت هیوندای (Hyundai) از نظر کارایی و ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند که میتوان آنها را به دو دسته تقسیم کرد.

دسته اول سوئیچ هایی هستند که می بایست سوئیچ را به صورت دستی داخل سوئیچ استارت قرار داده و از حالت OFF به ACC بچرخانیم و در مرحله بعد استارت بزنیم. این سیستم در شرکت هیوندای تا سال 2010 و بعضا تا سال 2014 در ماشین‌هایی مانند:

هیوندای سانتافه، هیوندای النترا و هیوندای اکسنت استفاده می کرد که در برخی مواقع با مشکلاتی روبرو می‌شدند.

شرکت هیوندای تصمیم گرفت از سیستم ریموت کیلس هیوندای استفاده کند.

دسته دوم ریموت کیلس هیوندای می باشد. در این سیستم با بکار گیری از تکنولوژی جدید نحوه باز کردن ماشین و استارت زدن به مراتب آسانتر از سوئیچ می باشد.

دیگر برای باز کردن در ماشین نیاز نیست ریموت را از جیب یا کیف خود خارج کنیم. فقط با زدن دکمه روی دستگیره بیرونی میتوان درب خودرو را باز کنیم. همچنین برای روشن کردن ماشین می بایست پای خود را روی پدال ترمز فشار داده و دکمه استارت را بزنیم.

ساخت سوئیچ هیوندای

تعمیر ریموت هیوندا و یا هیوندای

سوئیچ و ریموت هیوندای گاهی دچارایراداتی میشوند که معمولا در قسمت برد یا پایه باطری و بیشتر از نظر ظاهری دچار مشکل میشوند. به عنوان مثال دکمه باز و بسته و صندوق پران ریموت هیوندای i20 به مرور زمان از بین می رود که میتوان با تعویض قاب ریموت هیوندای این مشکل را برطرف کرد و ریموت هیوندای را تعمیر نمود.

ساخت ریموت هیوندا

ساخت سوئیچ هیوندا و یا ساخت ریموت هیوندای نیازمند تخصص و دستگاهای بروز برای تعریف ریموت می باشد. محدود افرادی برای انجام این کار به نمایندگی مراجعه می‌کنند.

متخصصین ما در مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران، خدمات ساخت سوئیچ و ریموت هیوندای را با تجهیزات کامل و بروز، و با بالاترین کیفیت ارائه می‌کنند.

با بیش از ۱۰ سال تجربه و سابقه، ساخت ریموت و سوئیچ انواع ماشین های هیوندای انجام میدهیم.

  • ساخت سوئیچ و ریموت النترا
  • ساخت ریموت کیلس سانتافه.
  • ساخت سوئیچ و ریموت سوناتا
  • ساخت ریموت کیلس توسان
  • ساخت ریموت یدک اوانت
  • ساخت سوئیچ و ریموت ازرا
  • ساخت ریموت کیلس ix55
  • ساخت ریموت یدک i20
  • ساخت ریموت کیلس اکسنت
  • ساخت ریموت کیلس ix35

لینک ها و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *