تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت النترا

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت النترا

آیا ریموت و سوئیچ النترا شما بدرستی کار نمی‌کند؟ نیاز به ساخت سوئیچ و ریموت یدک دارید؟ مجموعه کلید سازی دات کام کلیه فرایند های تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت النترا را برای شما در سرتاسر تهران و در هر ساعت از شبانه روز (24/7) انجام میدهد.

خدمات تعمیر و ساخت سوئيچ و ریموت النترا

این خدمات شامل: کددهی ریموت، پروگرام ریموت، ساخت کلید مکانیکیElentra، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های النترا بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

  • ساخت سوئیچ و ریموت کیلس النترا
  • ساخت سوئیچ و ریموت تاشو النترا

سوئیچ و ریموت اورجینال یا چینی النترا؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال Elentra و یا چینی استفاده می‌کند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی النترا در چیست؟

  • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی Elentra از چینی آن بیشتر است.
  • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت بهتر برد ریمو های اصلی در مقابل چینی.
  • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی النترا قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از خام شدن ریموت های اصلی النترا این است که بر فرض مثال میتوان ریموت اورجینالElentra را خام نمود و آنرا برای یک Elentra دیگر تنظیم و کددهی کرد.

نکته:‌ فرقی بین باتری ریموت های اصلی و چینی النترا وجود ندارد. در هر دو میتوان از باتری 2032 استفاده نمود.

فرایند ساخت سوئیچ النترا چگونه است؟

برای این منظور کافیست با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و یکی از قفل های ماشین (مثل قفل در، قفل صندوق و یا قفل سوئیچ) را جدا خواهند کرد.

تراش زدن و ساخت کلید جدید به واسطه توپی قفل برداشته شده انجام می‌شود از اینرو هزینه تمام شده برای مشتری بیشتر خواهد شد و فرایند ساخت سوئیچ هم زمان بیشتری خواهد برد.

تعریف و ساخت ریموت النترا

برای تعریف ریموت جدید ابتدا به واسطه OBD به کامپیوتر ماشین متصل شده و کد ریموت را دریافت می‌کنیم سپس میتوانیم ریموت جدید را برای ماشین ایجاد کنیم.

اگر کد مورد نیاز به واسطه OBD دریافت نشود می‌توان با دستگاه مخصوص کد آنرا از روی همان کلید مشتری دریافت نمود.

نکته: در صورت نیاز میتوان کد ایموبلایزر و Key Code هیوندا النترا را از طریق شماره شاسی استعلام گرفت.

ساخت سوئیچ و ریموت النترا چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ النترا میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای النترا که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

لینکها و خدمات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *