تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت اپتیما
20 فروردین, 1403

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت اپتیما

آیا ریموت و سوئیچ اپتیما شما بدرستی کار نمی‌کند؟ نیاز به ساخت سوئیچ و ریموت یدک دارید؟ مجموعه کلید سازی دات کام کلیه فرایند های تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت اپتیما را برای شما در سرتاسر تهران و در هر ساعت از شبانه روز (24/7) انجام میدهد.

خدمات تعمیر و ساخت سوئيچ و ریموت اپتیما

این خدمات شامل: کددهی ریموت، پروگرام ریموت، ساخت کلید مکانیکی Optima، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های اپتیما بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

  • ساخت سوئیچ و ریموت اپتیما
  • ساخت سوئیچ و ریموت جدا از هم اپتیما

سوئیچ و ریموت اورجینال یا چینی اپتیما؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال Optima و یا چینی استفاده می‌کند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی اپتیما در چیست؟

  • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی Optima از چینی آن بیشتر است.
  • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت بهتر برد ریمو های اصلی در مقابل چینی.
  • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی اپتیما قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از خام شدن ریموت های اصلی اپتیما این است که بر فرض مثال میتوان ریموت اورجینالOptima را خام نمود و آنرا برای یک Optima دیگر تنظیم و کددهی کرد.

نکته:‌ فرقی بین باتری ریموت های اصلی و چینی اپتیما وجود ندارد. در هر دو میتوان از باتری 2032 استفاده نمود.

فرایند ساخت سوئیچ اپتیما چگونه است؟

اگر کلید و یا سوئیچ اپتیما خود را گم کرده اید نگران نباشید. فرایند تراش دادن و ساخت کلید مکانیکی و کیلس کیا اپتیما را به متخصصین ما بسپارید.

برای این منظور کافیست با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و با استفاده از دستگاه های مخصوص درب ماشین را باز می‌کنند.

تعریف و ساخت ریموت اپتیما

برای تعریف ریموت جدید ابتدا به واسطه OBD به کامپیوتر ماشین متصل شده و کد ریموت را دریافت می‌کنیم سپس میتوانیم ریموت جدید را برای ماشین ایجاد کنیم.

اگر کد مورد نیاز به واسطه OBD دریافت نشود می‌توان با دستگاه مخصوص کد آنرا از روی همان کلید مشتری دریافت نمود.

ساخت سوئیچ و ریموت اپتیما چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ اپتیما میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای اپتیما که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

لینکها و خدمات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *