تعمیر و ساخت ریموت ار ایکس 350

تعمیر و ساخت ریموت ار ایکس 350

ساخت ریموت ار ایکس یکی از خدمات مبتنی بر رفع مشکل دزدگیر و سیستم ایمنی خودروهای محبوب شرکت لکسوس است که توسط بسیاری از کلید سازی ها ارائه می‌گردد. البته ار ایکس در نسل‌های مختلفی در بازار ایران عرضه شده است و این خودرو طیف واقعاً وسیعی در گستره تولیدات و مدل‌ها و حتی سری‌ها دارد. معمولاً لکسوس ار ایکس در نسل 2009 تا 2018 در بازار ایران موجود است و یکی از مهم‌ترین مشخصه‌ها در مورد این شاسی‌بلند جذاب، سیستم ایمنی سخت‌گیرانه آن است.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت تلیسمان

درصورتی‌که صاحب خودروی لکسوس ار ایکس هستید و می‌خواهید مشکل ایمنی خودرو، کار نکردن ریموت و سوییچ آن را در محل برطرف کنید، در حال حاضر مجموعه کلیدسازی شبانه‌روزی تهران، در این زمینه خدمات خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی ارائه می‌کند.

لکسوس RX در واقع یک خودروی بزرگ‌جثه است که در آن از ریموت‌های اسمارت استفاده شده است. خودروساز ژاپنی اهمیت ویژه‌ای برای افزایش ضریب ایمنی خودروهای خود در جنبه‌های مختلف قائل است. ریموت این خودرو مثل مدل‌های پیشین با یک تیغه فلزی و چهار دکمه شناخته می‌شود. یک دکمه برای باز کردن، بستن و گشودن درب صندوق که در صورت ازکارافتادن ریموت، امکان استارت زدن خودرو نیز فراهم نیست.

درهرحال اگر نیاز به امداد لحظه‌ای دارید و خودروی شما استارت نمی‌خورد یا حتی باز نمی‌شود و دسترسی به ریموت یدکی هم ندارید، می‌توانید با یک تماس مشکل خود را حل کنید.

ساخت ریموت  RX350 در محل

ساخت ریموت  RX350 در محل

خدماتی که این مجموعه در زمینه ساخت ریموت لکسوس ار ایکس ارائه می‌کند شامل موار زیر می‌شود:

  • ساخت پروگرام و کد دهی ریموت ار ایکس
  • تعمیر ریموت‌های خراب و احیای ریموت شکسته در صورت امکان
  • تعریف ریموت خام برای خودروی لکسوس
  • پاک‌کردن و حذف ریموت قبلی و تیغه فلزی بدون نیاز به حضور در کلیدسازی

البته طیف پوشش خودروهای دیگر این مجموعه وسیع است اما به‌هرحال درصورتی‌که مایل به استفاده از خدمات ساخت ریموت در محل هستید باید به چند موضوع دقت کنید. اول این که یک مجموعه کلیدسازی به‌صورت مجاز و کاملاً بر اساس قوانین خدمات خود را ارائه دهد. به‌هرحال در مورد دنیای اینترنت صحبت می‌کنیم. ممکن است شما با سایت‌های زیادی مواجه شوید که هرکدام از آن‌ها اذعان دارند که سرویس‌دهنده ساخت ریموت ار ایکس و یا تعمیر دزدگیر و باز کردن درب هستند اما متأسفانه بسیاری از آن‌ها حتی مجوزهای لازم را ندارند.

عمده خدماتی که در این زمینه توسط این مراکز ارائه می‌شود تحت عنوان: تعریف ریموت انواع خودروهای لکسوس، تعمیر و تعریف ریموت کی لس، تعریف اسمارت کی ماشین‌های لکسوس و… می‌شود. ساخت ریموت لکسوس ار ایکس باید با دیاگ انجام گردد در غیر این صورت ECU مدام دچار مشکل شده و حتی اگر از ریموت استاندارد هم استفاده کنید به‌خوبی دستور نمی‌گیرد.

مرتبط با این موضوع بخوانید: تعمیر و ساخت ریموت x4

خدمات تعمیر ریموت ار ایکس (ریموت اسمارت RX350)

خدمات تعمیر ریموت ار ایکس (ریموت اسمارت RX350)

 ریموت‌های شرکت لکسوس در مدل‌های 433 مگاهرتزی و با 4 شاسی روی صفحه مسطح که عموماً از جنس پلی‌کربنات و پلاستیک ساخته شده است عرضه می‌شوند. دراین‌بین ما با ریموت‌های چینی هم مواجه هستیم که کیفیت لازم را ندارند و عموماً پس از مدتی دچار مشکل می‌شوند. این مشکل می‌تواند روی عملکرد دستگاه سوییچ هم تأثیر بگذارد و خودرو استارت نخورد. حتی ممکن است در این شرایط فکر کنید که خودروی شما از نظر فنی ایراد دارد. درصورتی‌که ساخت ریموت ار ایکس به‌درستی انجام نشده است و در نتیجه آن، ماشین روشن نمی‌شود.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت لکسوس

برای هر ریموت یک شماره فنی وجود دارد و نوع باتری آن نیز باید حتماً استاندارد باشد. ریموت‌های ماشین آر ایکس لکسوس با استفاده از دستگاه‌های مخصوص لرن یا به سیستم ECU تفهیم می‌گردد. درصورتی‌که ریموت اورجینال باشد این کار در مدت کوتاهی انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *