تعمیر و ساخت ریموت مزدا 3

تعمیر و ساخت ریموت مزدا 3

گروه خودرو سازی بهمن از سال 1389-1386 به مونتاژ نسل اول مزدا 3 (Mazda) در ایران اقدام نمود که این خودرو با استقبال زیادی روبرو شد و بدلیل همین استقبال و فروش زیاد این شرکت از سال 1389 به مونتاژ نسل دوم مزدا 3 نیو روی آورد که ما در این مقاله به تعمیر و ساخت ریموت مزدا ۳ اتاق قدیم و همچینین ساخت ریموت کیلس مزدا 3 نیو میپردازیم، همراه با کلید سازی شبانه روزی تهران باشید.

به جرات میتوان گفت مزدا 3 اتاق قدیم از سیستم امنیتی پایینی برخوردار است چرا که در این خودرو از سیستم ایموبلایزر (کلید کددار) استفاده نشده است و در این سالها ماشین های زیادی به سرقت رفته اند و یا با خرابی هایی نظیر شکستن سوئیچ استارت مزدا 3 وهمچنین خرابی قفل درب مزدا 3 روبرو می شدند که شرکت برای پوشش این معضل در نسل جدید از ایموبلایزر و ریموت کیلس مزدا 3 نیو استفاده کرد و توانست امنیت خودرو را بسیار بالا ببرد.

تعمیر ریموت مزدا 3

ریموت مزدا 3 و مزدا 3 نیو بدلیل کیفیت بالا دچارایراداتی جزئی میشوند که اغلب با تعویض قاب مزدا 3 اتاق قدیم و مزدا 3 نیو و همچنین تعویض باتری این مشکلات به آسانی حل میشود لازم به ذکر است که ریموت مزدا 3 اتاق قدیم و مزدا 3 نیو به ندرت با سوختن ای سی روبرو میشود که در این صورت باید اقدام به ساخت ریموت جدید شود. ما در قسمت ساخت ریموت مزدا و همچنین ساخت ریموت کیلس مزدا 3 نیو به آن اشاره میکنیم.

ساخت ریموت مزدا 3

همانطور که قبلا اشاره کردیم برای ساخت ریموت مزدا ۳ اتاق قدیم به دستگاه تعریف سوئیچ نیاز نیست چرا که این مدل خودرو دارای سیستم ایموبلایزر نمی باشد و فقط کافیست ریموت مزدا 3 اتاق قدیم را تعریف کرد که ان هم به صورت دستی و به دست افراد متخصص امکان پذیر می باشد و برای روشن کردن ماشین باید کلید مکانیکی را تراش داد.

ساخت ریموت کیلس مزدا 3 نیو

برای ساخت ریموت مزدا ۳ نیو نیاز به دستگاههای تخصصی و افراد با مهارت بالا می باشد چرا که این خودرو بر خلاف مزدا 3 اتاق قدیم دارای ایموبلایزر و سیستم کیلس می باشد و حتما باید برای این کار از ریموت کیلس مزدا 3 نیو اصلی استفاده شود که شما می توانید برای ساخت ریموت اتاق قدیم و همچنین ریموت کیلس مزدا 3 نیو با کلید سازی شبانه روزی تهران تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *