تعمیر و ساخت ریموت ان ایکس

تعمیر و ساخت ریموت ان ایکس

ساخت ریموت ان ایکس یا تعمیر ریموت nx کاری نیست که به دست هر کلید سازی بسپارید. به‌هرحال تکنولوژی‌های ایمنی خودروهای ژاپنی همیشه زبانزد بوده و علاقه‌مندان به دنیای خودرو یا صاحبان این ماشین‌ها به‌خوبی می‌دانند که امکان باز کردن درب این ماشین‌ها در صورت بروز مشکل در سوییچ، دستگاه قفل و ایمنی و همین‌طور عدم دسترسی به ریموت وجود ندارد.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت X3

وقتی درب خودرو باز نشود به طبع امکان انتقال آن به تعمیرگاه هم وجود نخواهد داشت. در نتیجه یکی از خدماتی که شما باید در این زمینه دریافت کنید، ساخت ریموت ان ایکس در محل خواهد بود که امروزه توسط مجموعه‌ها و کلیدسازی‌های مختلف انجام و به عنوان سرویس و خدمات ارائه می‌گردد.

درصورتی‌که ساکن استان تهران بوده و در کم‌ترین زمان ممکن مایل هستید که سرویس ساخت ریموت nx را دریافت کنید می‌توانید با کلیدسازی شبانه‌روزی تهران تماس حاصل فرمایید. با یک تماس ساده اطلاعات خودروی شما با محل حضورتان دریافت شده و در نهایت تکنسین این مجموعه به سمت شما حرکت می‌کند.

ساخت ریموت  NX لکسوس در محل

ساخت ریموت  NX لکسوس در محل

مشکل این است که بسیاری از کلیدسازها قادر به بازگشایی و یا کار با سیستم ایمنی و قفل خودروی لکسوس نیستند. همین‌طور کلید و ریموتی که در این کراس‌اوور محبوب ژاپنی مورداستفاده قرار می‌گیرد عمدتاً قیمت بالایی دارد و نسخه اصلی آن کمیاب است. در نتیجه اگر عملیات کپی ریموت و یا پروگرام آن به‌درستی انجام نشود با مشکلات بزرگ‌تری درگیر می‌شوید.

درصورتی‌که موارد زیر برای شما اتفاق افتاد می‌توانید با یک تماس کوتاه در هر ساعت از شبانه‌روز بدون پرداخت هزینه‌های گزاف و نجومی این خدمات را دریافت کنید. :

  • درب خودروی لکسوس ان ایکس شما قفل شده و به‌هیچ‌عنوان باز نمی‌شود.
  • ریموت سوییچ عملکرد درستی ندارد و یا شکسته.
  • ریموت شما مفقود شده و نیاز به ساخت ریموت ان ایکس در محل دارید.
  • نیاز به تعمیر ریموت یا تعویض قاب و باتری دارید.

تعریف سوییچ لکسوس باید با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و تکنولوژی بروز انجام شود. کد ریموت‌ها به حافظه ECU خودرو سپرده شده و در مرحله بعد، باید تمام عملکردهای ریموت بادقت بالا بررسی شده تا در استفاده‌های دیگر، دوباره خودرو قفل نشده یا ریموت آن از کار نیفتد.

تصور کنید که:

  • قصد رفتن به محل کار خود را دارید.
  • از محل کار بازمی‌گردید.
  • عجله دارید و ریموت یا سوییچ خودروی شما کار نمی‌کند یا حتی در دسترس نیست و مفقود گشته.

در تمامی این شرایط اولین راهی که باید به ذهن شما برسد، جستجو در اینترنت و یافتن یک کلیدسازی معتبر برای لکسوس ان ایکس باشد.

تعمیر ریموت nx لکسوس 2015 – 2018

تعمیر ریموت nx لکسوس 2015 – 2018

ساخت ریموت nx نیاز به بررسی دقیق مدل، سری ساخت و همین‌طور اطلاع از تفاوت مدل‌های مختلف و نسل‌های این کراس‌اوور دارد. این خودرو در سری‌های 2015 تا 2018 در بازار ایران عرضه شده و دارای یک مدل پایه و نوع FSport است. به‌هرحال در هر دو خودرو از سیستم ایمنی هوشمند استفاده شده است. ریموت‌های این مدل ماشین معمولاً دارای سه کلید قفل، صندوق و باز کردن هستند. البته برخی نمونه‌های تقلبی نیز در بازار عرضه می‌شوند که کیفیت کمی دارند و بردشان نیز کوتاه است. همین‌طور مدام موجب خاموش و روشن شدن یا اختلال در عملکرد ماشین می‌شوند.

مطالب پیشنهادی: تعمیر و ساخت ریموت کپچر

تعمیر ریموت nx معمولاً شامل بررسی فنی و همین‌طور تعویض قاب یا تست باتری و منبع تغذیه می‌شود. آب‌خوردگی، آسیب‌های فیزیکی، شوک الکتریکی و همین‌طور مشکل در رسیور از جمله عواملی است که باعث می‌شود ریموت این ماشین از کار بیفتد. در این صورت نیاز به ساخت ریموت ان ایکس در محل خواهید داشت. در لکسوس ان اکس از ریموت کی لس هم استفاده می‌شود. سوییچ کی لس ان ایکس حساسیت بالایی دارد و درصورتی‌که کد دهی آن به‌درستی و با دستگاه‌های پیشرفته و بروز انجام نشود، با مشکل نویز و یا نقص مداوم در باز و بسته‌شدن درب مواجه می‌شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *