تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت پریوس

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت پریوس

از رایجترین مشکلاتی که برای ریموت و سوئیچ های تویوتا Prius اتفاق می‌افتد میتوان به ضعیف شدن یا تمام شدن باتری ریموت، آسیب دیدن ریموت بر اثر ضربه خوردگی و … اشاره نمود. در صورت بروز هر مشکلی برای ساخت سوئیچ و ریموت پریوس با ما در کلید سازی دات کام تماس بگیرید.

خدمات تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت پریوس

این خدمات شامل: کددهی ریموت پریوس، پروگرام، ساخت کلید مکانیکی، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های پریوس بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

  • ساخت سوئیچ و ریموت کیلس پریوس

سوئیچ و ریموت اصلی Prius یا چینی؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال پریوس و یا چینی استفاده میکند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی پریوس در چیست؟

  • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی بسیار بیشتر از ریموت های چینی تویوتا است.
  • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت برد ریموت های اصلی از چینی بسیار بیشتر است.
  • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی تویوتا قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از قابلیت خام شدن این است که شما میتوانید ریموت اصلی خود را ریست کرده و آنرا برای یک تویوتا پریوس دیگر استفاده کنید.

نکته:‌ باتری ریموت پریوس میتواند 2032 و یا 1620 باشد. بسته به نوع ریموت باهم فرق می‌کنند.

فرایند ساخت سوئیچ پریوس چگونه است؟

برای تراش کلید مکانیکی پریوس و یا ساخت سوئیچ پریوس بهتر است سوئیچ خود را همراه داشته باشید. با همراه داشتن سوئیچ، فرایند ساخت کیلس جدید پریوس بسیار سریعتر انجام می‌شود. همچنین هزینه ساخت سوئیچ هم بسیار پایینتر تمام خواهد شد.

سوئيچ ماشین خود را گم کرده ام

اگر کلید و یا سوئیچ ماشین خود را گم کرده اید نگران نباشید. فرایند ورود به ماشین های پریوس با ابزارهای مخصوص انجام می‌شود و پس از آن کیلس جدید برای ماشین ساخته می‌شود.

نکته:برخلاف ماشین های مثل هیوندا و کیا در پریوس نیازی به استخراج و یا استعلام کد ریموت وجود ندارد.فرایند به این صورت است که بعد از ساخت سوئیچ و ریموت جدید، ترانسپوندر را برایECUماشین تعریف میکنند.

ساخت سوئیچ و ریموت پریوس چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ و ریموت پریوس میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای پریوس که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری هم ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

لینک ها و خدمات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *