تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت کوپه

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت کوپه

اگر ریموت و سوئیچ هیوندا کوپه شما بدرستی کار نمی‌کند و یا نیاز به ساخت سوئیچ و ریموت یدک برای خود دارید؟ مجموعه کلید سازی دات کام کلیه فرایند های تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت کوپه را برای شما در سرتاسر تهران و در هر ساعت از شبانه روز (24/7) انجام میدهد.

خدمات تعمیر و ساخت سوئيچ و ریموت کوپه

این خدمات شامل: کددهی ریموت، پروگرام ریموت، ساخت کلید مکانیکیCoupe، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های کوپه بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

  • ساخت سوئیچ و ریموت جدا ازهم کوپه

سوئیچ و ریموت اورجینال یا چینی کوپه؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال Coupe و یا چینی استفاده می‌کند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی کوپه در چیست؟

  • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی Coupe از چینی آن بیشتر است.
  • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت بهتر برد ریمو های اصلی در مقابل چینی.
  • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی کوپه قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از خام شدن ریموت های اصلی کوپه این است که بر فرض مثال میتوان ریموت اورجینالCoupe را خام نمود و آنرا برای یک Coupe دیگر تنظیم و کددهی کرد.

نکته:‌ فرقی بین باتری ریموت های اصلی و چینی کوپه وجود ندارد. در هر دو میتوان از باتری 2032 استفاده نمود.

فرایند ساخت سوئیچ کوپه چگونه است؟

برای این منظور کافیست با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و یکی از قفل های ماشین (مثل قفل در، قفل صندوق و یا قفل سوئیچ) را جدا خواهند کرد.

تراش زدن و ساخت کلید جدید به واسطه توپی قفل برداشته شده انجام می‌شود از اینرو هزینه تمام شده برای مشتری بیشتر خواهد شد و فرایند ساخت سوئیچ هم زمان بیشتری خواهد برد.

تعریف و ساخت ریموت کوپه

برای تعریف ریموت جدید ابتدا به واسطه OBD به کامپیوتر ماشین متصل شده و کد ریموت را دریافت می‌کنیم سپس میتوانیم ریموت جدید را برای ماشین ایجاد کنیم.

اگر کد مورد نیاز به واسطه OBD دریافت نشود می‌توان با دستگاه مخصوص کد آنرا از روی همان کلید مشتری دریافت نمود.

نکته: در صورت نیاز میتوان کد مربوطه را از 4 رقم یا 6 رقم آخر شماره شاسی برداشت.

ساخت سوئیچ و ریموت کوپه چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ کوپه میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای کوپه که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

لینک ها و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *