تعمیر و ساخت ریموت یاماها XMax و NMax
9 اردیبهشت, 1403

تعمیر و ساخت ریموت یاماها XMax و NMax

موتور های یاماها Aerox Xmax و Nmax از مدل های معروف و پر استفاده یاماها می‌باشند. اگر به هر دلیلی برای سوئیچ و ریموت Xmax یا Nmax مشکلی پیش آمد میتوانید با کلید سازی دات کام تماس بگیرید. کلید سازی دات کام کلیه فرایند های مرتبط با تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت Xmax و Nmax یاماها را در سرتاسر تهران به صورت ۲۴/۷ انجام میدهد.

مشکلات رایج ریموت ایروکس Xmax و Nmax

از رایجترین مشکلاتی که ممکن است برای سوئیچ و ریموت ایروکس ایکس مکس و ان مکس پیش آید میتوان به خالی شدن باتری ریموت، مشکلات پروگرام و ناهماهنگی با گیرنده، تداخل سیگنال بخاطر وجود امواج رادیویی در محیط و … اشاره نمود. در ادامه به جزء به هر یک از این مشکلات می‌پردازم:

آسیب دیدن قاب ریموت

ممکن است به مرور زمان قابل ریموت Xmax و Nmax خراب شده و یا کلید های آن آسیب دیده باشند. و همین امر سبب شده باشد تا ریموت شما به درستی عمل نکند.

مشکلات پروگرام ریموت

از دیگر مواردی که معمولاً ریموت وسیله های نقلیه با آن مواجه می‌شوند ناهماهنگی ریموت با سیستم الکتریکی موتور است.

تداخل سیگنال ریموت Xmax و Nmax

در برخی از محیط های شلوغ این امکان وجود دارد که ریموت بخاط وجود امواج رادیویی مزاحم نتواند سیگنال خود را به موتور ارسال کند. این مورد فقط محدود به امواج رادیویی نبوده و حتی ممکن است دیواره های فلزی که بین ریموت و موتور قرار گرفته‌اند نیز اجازه دریافت شدن و ارسال سیگنال را ندهند.

آسیب دیدن فیزیکی ریموت

از دیگر موارد که ممکن است باعث درست کار نکردن و یا خراب شدن ریموت شود آسیب دیدن فیزیکی ریموت بخاطر آب خوردگی یا صدمه دیدن تجهیزات آن بر اثر ضربه خوردن و یا حتی آسیب دیدن بخاطر قرار گرفته در کنار امواج الکترو مقناطیس باشد.

محدودیت ارسال سیگنال

در برخی از موارد نه ریموت مشکل دارد و نه سیستم گیرنده آن، قبل از هر اقدامی حتماً از فاصله‌ای که ریموت برای انجام وظیفه خود از آن پشتیبانی می‌کند مطمئن شوید.

در صورت بروز هر یک از این موراد برای تعمیر ریموت ایکس مکس یاماها و یا آن مکس یاماها با کلید سازی دات کام تماس بگیرید. ما در سرتاسر تهران به صورت شبانه روزی خدمات خود را حتی به صورت سیار به شما عزیزان ارائه میکنیم.

لینک ها و خدمات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *