ساخت سوئیچ هیوندا ازرا

ساخت سوئیچ هیوندا ازرا

شرکت هیوندای از سال 2006 خط تولید این خودرو را آغاز کرد این خودرو به مانند هیوندا سوناتا از سوئیچ و سیستم ایموبلایزر (ضدسرقت) استفاده میکند با این تفاوت که سوئیچ ازرا از دنده کامپیوتری (شیار ماری) برخوردار است و به نسبت هیوندای سوناتا از امنیت بالاتری برخوردار است و مانند سوناتا از سوئیچ وریموت جدا از هم استفاده میکند. در ادامه با مطلب ساخت سوئیچ هیوندا ازرا همراه ما باشید.

مطالب مرتبط: ساخت ریموت هیوندا سوناتا

با استفاده از دستگاه ساخت سوئیچ ازرا از روی سوئیچ یدک کار ساخت سوئیچ آسان است اما زمانی که سوئیچ ازرا گم شده باشد برای ساخت دنده سوئیچ نیاز به کلید ساز ماهر و دستگاه های پیشرفته کلید سازی می باشد.

ساخت سوئیچ ازرا

ابزارهای پیشرفته کلید سازی از این بابت حائز اهمیت می باشند که برای ساخت سوئیچ هیوندا ازرا یا هر خودروی دیگری نیاز به باز کردن قفل درب نیست و فقط کافیست از روی شماره شاسی خودرو و بدست آورن کد کلید و وارد نمودن آن کد در دستگاههای تمام اتوماتیک سوئیچ را تراش داد و به وسیله دستگاه های تعریف سوئیچ و ریموت، خودرو را روشن نمود.

بطور همزمان میتوان 2 ریموت و سوئیچ فعال برای خودرو در اختیار داشت، در حال حاضر با ورود ریموت های جدید به بازار می توان سوئیچ و ریموت ازرا که جدا از هم هستند به یک سوئیچ تاشو تبدیل کرد که این ریموتها خاصیت چندین بار خام شدن و کد دادن مجدد را دارند.

شما مشتری گرامی می توانید برای خدمات ساخت سوئیچ ازرا, ساخت ریموت هیوندا ازرا, ساخت ریموت و سوئیچ تاشو ازرا و همچنین تعمیر قفل هیوندا ازرا به صورت 24 ساعته با کلید سازی شبانه روزی تهران تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *