تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت آزرا

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت آزرا

از مشکلات رایجی که برای ریموت و سوئیچ هیوندا ازرا اتفاق میافتد میتوان به خرابی باتری ریموت ازرا، مشکلات پروگرام ریموت، صدمه فیزیکی، خرابی دکمه ریموت ازرا و مشکل آنتن دهی و … اشاره نمود. در صورت بروز هر یک از این مشکلات برای ساخت سوئیچ ازرا و یا ساخت ریموت ازرا با کلید سازی شبانه روزی تهران تماس بگیرید.

آدرس: تهران، پاسداران، شهید کشوری (نگارستان هشتم)، نبش چهار راه مسجد، جنب تعاونی میوه پاسداران، پلاک 28

اگر میخواهید بدانید علت کار نکردن ریموت ماشین آزرا چیست روی لینک کلیک کنید.

کلید سازی شبانه روزی تهران با استفاده از دستگاههای بروز و پیشرفته فرایند ساخت سوئیچ آزرا و ساخت ریموت ازرا شما را با سرعت بالا و کیفیت عالی انجام میدهد.

سوئیچ و ریموت اورجینال یا چینی آزرا؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال Azera و یا چینی استفاده می‌کند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی آزرا در چیست؟

  • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی Azera از چینی آن بیشتر است.
  • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت بهتر برد ریمو های اصلی در مقابل چینی.
  • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی آزرا قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از خام شدن ریموت های اصلی آزرا این است که بر فرض مثال میتوان ریموت اورجینالAzera را خام نمود و آنرا برای یک Azera دیگر تنظیم و کددهی کرد.

ساخت سوئیچ ازرا

ابزارهای پیشرفته کلید سازی از این بابت حائز اهمیت می باشند. برای ساخت سوئیچ هیوندا ازرا یا هر خودروی دیگری نیاز به باز کردن قفل درب نیست.

برای ساخت کلید ازرا کافیست شماره شاسی خودرو را بدست آورد و کد کلید را وارد کرد تا دستگاه به صورت خودکار سوئیچ خودرو را تراش دهد. و به وسیله دستگاههای تعریف سوئیچ و ریموت خودرو روشن شود.

به طور کلی میتوان 2 ریموت و سوئیچ فعال برای خودرو در اختیار داشته باشید. در حال حاضر با ورود ریموت های جدید به بازار می توان سوئیچ و ریموت ازرا که جدا از هم هستند به یک سوئیچ تاشو تبدیل کرد. ریموت‌های تاشو خاصیت چندین بار خام شدن و کد دادن مجدد را دارند.

شما مشتری گرامی می توانید برای خدمات ساخت سوئیچ ازرا, ساخت ریموت هیوندا ازرا, ساخت ریموت و سوئیچ تاشو ازرا و همچنین تعمیر قفل هیوندا ازرا به صورت 24 ساعته با کلید سازی دات کام تماس حاصل فرمایید.

لینک ها و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *