ریموت خودرو کار نمی کند! علت کار نکردن ریموت ماشین چیست؟

ریموت خودرو کار نمی کند! علت کار نکردن ریموت ماشین چیست؟

از شایع ترین دلایلی که باعث میشود ریموت یک ماشین به درستی کار نکند میتوان به: خرابی یا ضعیف شدن باتری ریموت، درست قرار نگرفتن باتری در ریموت، ناهماهنگی ریموت با ماشین، فاصله زیاد بین ریموت و ماشین، وجود امواج رادیویی که باعث تداخل ارسال و دریافت سیگنال میشوند (Interference)، خرابی قطعات الکترونیکی ریموت، خرابی گیرنده ماشین و … اشاره نمود. هر یک از این موارد میتوانند علت کار نکردن ریموت ماشین باشند.

در انتهای این مطلب به اصلی ترین علت کار نکردن ریموت ساینا و ساینا اس و کوییک و پژو پارس هم پرداخته شده است.

۱– ضعیف شدن و یا خرابی باتری ریموت

یکی از دلایل اصلی کار نکردن ریموت خودرو تمام شدن باتری است. معمولا تمام شدن باتری ریموت به صورت یکباره اتفاق نمی‌افتد و از قبل علائمی را به شما نشان میدهد. مثلا در ریموت های که دارای چراغ LED هستند. روشن نشدن و یا ضعیف روشن شدن این چراغ به معنای ضعیف شدن یا تمام شدن باتری ریموت است.

علت کار نکردن ریموت ماشین چیست

اما در ریموت های که چراق LED ندارند از کند عمل کردن ریموت (در باز و بسته نمودن درب خودرو) میتوان متوجه ضعیف شدن باتری ریموت شد.

هنگامیکه با این موارد مواجه میشود بهتر است باتری ریموت خود را تعویض کنید.

اما زمانیکه با این مشکل مواجه شدید و شرایط تعویض باتری را نداشتید. در خودروهای Keyless از تیغه های مکانیکی که معمولا به صورت خشابی داخل ریموت قرار میگیرند برای باز کردن درب خودروی خود استفاه کنید. و برای روشن کردن ماشین، ریموت را داخل خشاب و یا روی دکمه استارت فشار دهید تا خودرو روشن شود.

نکته: هنگام تعویض باتری ریموت از درست قرار گرفتن باتری در ریموت مطئمن شوید. به علامت های + و – باتری و ریموت توجه کنید.

۲- فاصله زیاد ریموت با ماشین

گاها فقط بخاطر وجود فاصله زیاد بین ریموت و ماشین سیگنال‌های ریموت به ماشین ارسال نمی‌شوند، از اینرو حتما از حداکثر فاصله ای که میتواند بین ریموت و ماشین شما وجود داشته باشد مطمئن شوید.

توجه کنید که ضعیف شدن باتری ریموت هم در این مود تاثیر گذار است.

آیا در ماشین شما با ریموت بسته نمی‌شود؟ برای بررسی دلایل بسته نشدن درب خودرو با ریموت این مطلب را مطالعه کنید

۳- قاب و قطعات داخلی ریموت

گاهی احتمال دارد علت کار نکردن ریموت ماشین خراب شدن قطعات و یا ایرادات داخلی در ریموت باشد. مثلا ممکن است دکمه ریموت به علت ضربه خوردن آسیب دیده باشد و یا حتی IC و دیگر قطعات الکترونیکی بخاطر نزدیکی به امواج الکترو مقناطیس خراب شده باشند.

نکته: برای جلوگیری از آسیب دیدن ریموت به واسطه امواج الکترو مقناطیس هرگز ریموت ماشین را به آهنربا نزدیک نکنید.

۴- ریست شدن یا پاک شدن ریموت

معمولا این اتفاق در خودروهای داخلی همانند پژو پرشیا، پژو 405، پژو 206، پژو 207، سمند، ساینا، ساینا اس، دنا، تیبا، کویک و در برخی از خودروهای چینی مانند ام وی ام، برلیانس و جک رخ میدهد.

ریموت خودرو کار نمیکند

در این شرایط، (در صورتیکه ریموت سالم باشد) میبایست ریموت را با دستگاه مخصوص و یا به صورت دستی با گیرنده خودرو تنظیم و یا هماهنگ کنید.

نکته: اگر به تازگی باتری ریموت را تعویض نموده اید، ممکن است ریموت نیاز به هماهنگی مجدد (Reprogramming) با گیرنده ماشین را داشته باشد.

برنامه ریزی مجدد سوئیچ خودرو

برنامه ریزی مجدد سوئیچ خودرو، که به آن کدگذاری یا پروگرام کردن نیز گفته می شود، فرآیندی است که برای آموزش سوئیچ جدید یا جایگزین به سیستم قفل مرکزی خودرو انجام می شود. این کار به سوئیچ جدید اجازه می دهد تا سیگنال هایی را به قفل ها و دزدگیر خودرو ارسال کند و درب ها را قفل و باز کند.

۵- اختلال در عملکرد ایموبیلایزر

به طور کلی سیستم ایموبیلایزر (Immobilizer) یک مکانسیم ضد سرقت برای جلوگیری از روشن شدن موتور ماشین (در صورت تشخیص کلید احتراق نا مرتبط) است. این سیستم از امواج رادیویی متغیر به عنوان کلید هویتی ماشین استفاده می‌کند. با وجود ایموبیلایزر فقط یک کلید احتراق میتوان موتور ماشین را روشن کند.

اگر این سیستم با مشکلی مواجه شود و یا Transponder خراب شود ریموت ماشین هم دیگر کار نخواهد نمود.

۶- وجود پارازیت ها

چرا ریموت خودرو کار نمیکند؟ یکی دیگر از علت های کار نکردن ریموت ماشین میتواند وجود پارازیت در محیط شما باشد. معمولا در این شرایط حتی با سالم بودن کامل ریموت بازهم سیگنال ریموت به گیرنده منتقل نمی‌شود. از اینرو ریموت ماشین به درستی کار نمی‌کند.

توجه کنید پارازیت ها میتوانند امواج رادیویی متداخلی باشند که توسط دستگاه های الکترونیکی آن محیط تولید شده باشند یا سازه‌های فلزی که باعث ممانعت از عبور سیگنال می‌شوند.

۷- خوابیدن باتری ماشین

از دیگر دلایلی که ممکن است باعث کار نکردن ریموت خودرو شود، خوابیدن یا تمام شدن باتری ماشین است. همچنین اگر فیوز قفل مرکزی داخل جعبه فیوز سوخته باشد هم ریموت به درستی کار نمی‌کند.

علت کار نکردن ریموت ساینا اس و کوییک چیست؟

معمولا اکثر خودروهای سایپا مثل ساینا و ساینا اس و کوییک بخاطر پریدن کد ریموت و حذف شدن آن از حافظه گیرنده، باعث میشود ریموت کار نکند. برای رفع این مشکل: در برخی از خودروهای سایپا کد از روی گیرنده قابل تنظیم می‌باشد و در برخی دیگر حتما باید از طریق obd و با استفاده از دستگاه مخصوص این کد تنظیم شود.

در مدلهای که کددهی به صورت دستی قابل انجام است فرایند کددهی بسته به نوع گیرنده با هم متفاوت هستند.

نکته: هنگامیکه کددهی را به صورت دستی انجام میدهید اگر کد در ریموت ذخیره نشود یعنی ریموت شما خراب شده است. در این شرایط باید ریموت را تعویض کنید و در صورتیکه ریموت موجود نباشد باید دستگاه گیرنده را هم تعویض کنید.

علت کار نکردن ریموت پژو پارس چیست؟

متاسفانه همانند خودروهای شرکت سایپا، در ماشین های ایران خودرو هم ممکن است (مثل پژو پارس) کد ریموت به دلایل متفاوتی (بی کیفیت بودن محصولات) بعد از مدتی از حذف شود.

برای رفع این مشکل اگر کد از روی گیرنده قابل تنظیم باشد میتوان آنرا به صورت دستی تنظیم نمود و در برخی ماشین های ایران خودرو باید از طریق obd فرایند تنظیم کد ریموت ماشین را انجام داد.

علت بسته نشدن درب خودرو با ریموت

 • باتری ضعیف: اولین چیزی که باید بررسی کنید باتری ریموت است. اگر باتری ضعیف باشد، ممکن است سیگنال قوی به قفل خودرو ارسال نکند که در نتیجه باعث قفل نشدن درب خودرو با ریموت می‌شود. برای تست باتری، می توانید از ریموت برای قفل و باز کردن درب های دیگر یا روشن کردن چراغ های خودرو استفاده کنید. اگر در انجام این کارها مشکل دارید، احتمالاً باتری ضعیف است و باید آن را تعویض کنید.
 • خرابی ریموت: ممکن است ریموت به دلیل ضربه، نفوذ آب یا ایرادات الکترونیکی خراب شده باشد. اگر از سالم بودن باتری مطمئن هستید، اما ریموت همچنان کار نمی کند، ممکن است نیاز به تعویض یا برنامه ریزی مجدد داشته باشد.

علت کار نکردن ریموت قفل مرکزی

 • خرابی قفل مرکزی: ممکن است قفل مرکزی خودرو به دلیل مشکلات مکانیکی یا الکتریکی خراب شده باشد. اگر فقط یک درب بسته نمی شود، مشکل احتمالاً در قفل آن درب است.
 • فیوز سوخته: یک فیوز سوخته در سیستم قفل مرکزی می تواند از ارسال سیگنال به قفل ها جلوگیری کند. جعبه فیوز را بررسی کنید و ببینید آیا فیوزی سوخته است یا خیر. اگر فیوز سوخته پیدا کردید، آن را با یک فیوز جدید با همان آمپر تعویض کنید.
 • مشکلات سیم کشی: سیم کشی آسیب دیده یا شل می تواند از عملکرد صحیح سیستم قفل مرکزی جلوگیری کند. اگر از صحت عملکرد ریموت و قفل مرکزی مطمئن هستید، ممکن است مشکل مربوط به سیم کشی باشد.

برای حل این مشکل میتوانید با کلید سازی شبانه روزی در تهران تماس بگیرید.

بازهم ریموت ماشین کار نمیکند؟ تماس بگیرید:

در صورت نیاز میتوانید با کلید سازی دات کام (24/7) تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و مشکلات مربوط به سوئيچ و ریموت خود را به ما بسپارید.

آدرس: تهران، پاسداران، شهید کشوری (نگارستان هشتم)، نبش چهار راه مسجد، جنب تعاونی میوه پاسداران، پلاک 28

74 پاسخ به “ریموت خودرو کار نمی کند! علت کار نکردن ریموت ماشین چیست؟”

 1. سلام هر سوالی درباره علت کار نکردن ریموت ماشین دارید بپرسید تا حد امکان روزانه به همه سوالات بخش نظرات پاسخ داده میشه

 2. Asal Hasani گفت:

  سلام
  ماشین من کوییک ار هست مدل ۹۹
  یک ساله که از کسی خریدم
  ۲-۳ روز که روشن نمیکنم ماشینو دیگه ریموت ماشین کار نمیکنه و باید تعمیر کار بیارم که درو باز کنه با ترفند
  یه بار باطری نو خریدم گذاشتم اوکی بود هرروز استارت میزنم حتی اگه جایی نخوام برم
  یه روز استارت نزدم باز ریموت درو باز نمیکنه
  (کلیدی ام نیست،گفتن اگه کلیدی رو فعال کنی امنیت میاد پایین منم انجام ندادم) یعنی فقط با ریموت باز میشه
  نمیدونم اشکالش از چیه واقعا

  • سلام وقت بخیر
   با هر دوتا ریموت این مشکل رو دارید ؟
   میتونه مشکل از ریموت باشه و همچنین گیرنده قفل مرکزی و یا ایسیو ماشین
   زمانی که با این مشکل روبرو شدید با کلید در ماشین را باز کنید و برای روشن کردن خودرو ریموت را روی دکمه استارت فشار دهید
   اگر مشکل حل نشد تماس بگیرید 09124489088

 3. محمد گفت:

  سلام
  ماشین من 206 هست وقتی با ریموت در رو بازکنی ظبط روشن میشه به طور فابریک چند مدته که میزنم ریموت رو ظبط روشن میشه بهش برق میاد ولی در نه قفل میشه نه باز میشه

 4. milad rostami گفت:

  سلام وقت بخير،
  ماشين من كوييك اس 1402 كلا 3 هزار كاركرده با ريموت بايد چند بار دكمه قفل يا باز رو بزنم تا عمل كنه اوايل با يه بار دكمه زدن كار ميكرد نيازي به چند بار فشردن دكمه نبود ولي الان كلي بايد دكمه رو بزنم تا عمل كنه ،بنظرتون از باطري ريموت ميتونه باشه يا از قفل مركزيشه؟؟

  • سلام وقت بخیر
   میتونه مشکل از باطری ریموت باشه
   گاهی هم بدلیل ایراد شاسی لادری ماشین ،مخصوصا قفل صندوق عقب مانع از باز و بسته شدن درب خودرو میشه

 5. امید گفت:

  سلام… خسته نباشی ببخشید ریموت ماشین مندکه پارس جدید هست خوب کار نمیکنه باید کنار ماشین باشی باز میکنه اگه یه متر هم فاصله بگیری کار نمیکنه .باتری هم عوض کردم بازم خوب نشد

  • سلام وقت بخیر
   احتمالا ریموت ضربه خورده و اسیب دیده باید ریموت عوض بشه اگر یدک هم بد کار میکنه شاید گیرنده قفل مرکزی ایراد داره
   میتونید حضوری بیاید براتون چک کنم

 6. سجاد ستاری گفت:

  با عرض سلام
  ماشینم پژو روا هست، ریموت میزنم کلا کار نمیکنه ، تازه باطریشو عوض کردم و چراغشم موقع زدن قشنگ قرمز میشه ولی متاسفانه باز نمیکنه، به نظرتون مشکل از چیه؟

 7. صادق گفت:

  سلام ماشین ساینا اس دارم باتری ریموت تمام شده بود در ماشینرو با کلید باز کردم دزدگیر شروع به کار کردن کرد سرباتری رو کشیدم قطع شد رفتم باتری خریدم جابه جا کردم دیگه ریموت کار نمیکنه باید چکار کنم

 8. بهروز انصاری گفت:

  باسلام دکمه ریموت روشنمیشه ولی راهنمای ماشین روشن نمیشه ودر کل خودرو هیچ واکنش به ریموت نداره کوییک ۲ماه گرفتم

 9. سپهر گفت:

  سلام
  خداقوت
  لیفان ایکس 60 دارم، گاهی اوقات که ماشین را خاموش میکنم و پیاده میشم وقتی ریموت میزنم به هیچ عنوان در ماشین را نمیبنده و باید چند بار ریموت بزنم یا اینکه در را یک بار باز کنم و ببندم و باز ریموت بزنم تا بسته بشه
  باطری ریموت را عوض کردم و با ریموت زاپاس هم امتحان کردم هیچ فرقی نمیکنه بازم همین ایراد را داره
  اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید

  • سلام وقت بخیر
   زمانی که درب ماشین بسته نمیشه احتمال داره شاسی لادری یکی از درها ایراد داشته باشه و یا اینکه گیرنده قفل مرکزی هم میتونه مشکل داشته باشه

 10. مصطفی گفت:

  سلام من یه کوئیک جدیدا تحویل گرفتم وقتی با ریموت قفل ماشین رو میزنی بوق میزنه در هم قفل نمیشه اصلا و لی ریموت در رو باز میکنه و صندوق هم باز میشه فقط توی قفل کردن مشکل داره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 11. شاپور بخشان گفت:

  سلام یه پارس XU7P مدل 1401 دارم گاهی اوقات ریموت کار نمیکنه(هر دو ریموت) و باتری ریموت رو هم بخاطر اطمینان عوض کردم که فایده نداشت و در این حالت مجبورم با کلید باز کنم و چون دزدگیر فعال میشه بست باتری رو باز کنم و مجدد ببندم که خودرو روشن بشه

 12. مرجان گفت:

  سلام یکی از ریموت های خودرو من که پژو پارس tu5است کار نمیکند به چند تا از مراکز تعمیرات دزد گیر بردم همگی گفتند ریموت سالم است و من مجبور شدم از ریموت دیگر استفاده کنم حالا میخواهم بدانم برای درست کردن ریموت به کجا مراجعه کنم و هزینه آن تقریبا چقدر است

 13. فراهانی گفت:

  سلام من هم مشکل شخصی دارم که تازه کوییک گرفته و موقع قفل کردن درب با ریموت بوق میزنه و قفل نمیشه شاسی های درب هارم چک کردم مشکلی نداشت دربی باز نبود

 14. Amir گفت:

  سلام. من جک s5 مدل ۹۶ دارم اولش ریموتش کار می‌کرد ولی الان درهارو باز و بسته نمیکنه باتریش و هم عوض کردم . لطفا راهنمایی کنید ممنون.

 15. حیدر کریمی گفت:

  سلام ارادتمند
  ریموت ساینا هر ۴ درب رو باز میکنه ولی زمان بسته شدن فقط سه درب رو میبنده درب سمت راننده رو نمی‌بندد مشکل چیه ؟؟

 16. محمد گفت:

  سلام ریموت پارس جدیدسویچ از ارتفاع افتاد و دیگر عمل نمیکنه سویچ یدک مشکلی نداره؟

 17. حسین گفت:

  سلام ماشین من پراید۹۴ هست قفل ماشینم با دزگیر قفل نمیشه وقتی میزنی انگار یکی از درها باز باشه قفل سریع باز میشه و میپره ولی مطمئن هستیم ک دربها کامل بسته هست همینطور وقتی ماشین روشنه دزدگیر عمل میکنه و درب ها قفل میشه ولی در حالت خاموشی ماشین عمل نمیکنه . این موضوع از وقتی قفل درب سمت راننده خراب شد و تعمیر کار باز و بستش کرد پیش اومده علتش چیه لطفا راهنمایی کنید

 18. امیر گفت:

  باسلام،،،من باریموت درب ماشینم قفل میشه ولی دکمه بازکننده رو میزنم درب باز نمیشه ،،،راهنمایی بفرمایید ممنون

 19. زین العابدین ادینه گفت:

  سلام ماشین من پژوپارس88 هست دوروزه که من دروقفل میکنم اون بازمیکنه

 20. زین العابدین ادینه گفت:

  سلام ماشین من پژوپارس88 هست دوروزه که من دروقفل میکنم اون بازمیکنچه کارمیتونم بکنم

 21. علی گفت:

  سلام. وقت به خیر. سورن مدل 93 موتور ملی دارم. وقتی ریموت رو می زنم همه درها و صندوق عقب قفل میشن ولی بعد اینکه صندوق عقب رو باز و قفل می کنم دیگه باز نمیشه و باید از داخل دستی باز کنم. این جور مواقع دگمه باز کننده از داخل داشبورد هم کار نمی کنه. باتری ریمت رو هم عوض نکردم چون همه درها باز و بسته میشن و تنها مشکل باز نشدن صندوق عقب هست. ممنون میشم بفرمایید مشکل چی هست. با تشکر

 22. مهدی گفت:

  سلام یک ماهه کوویک Gx گرفتم همون ماه اول ریموت اصلا کار نمیکنه باطری ریموت رو عوض کردم باز کار نمیکنه…میخوام بدونم نمایندگی درستش میکنه؟

 23. رضا گفت:

  سلام
  ریموت دزدگیر ماشین دکمه قفل و باز کردن کار نمیکنه ولی بقیه دکمه ها کار میکنن.
  نمیتونم ماشین روشن کنم چون با سوییچ باز میکنم برق ماشین رو قطع میکنه
  راهنمایی کنید لطفا

 24. ساناز گفت:

  سلام وقت بخیر من دوماهه یه دنا اتومات گرفتم ، چند روز بود موقع زدن ریموت و باز و بسته کردن ماشین صدا میداد اول فک کردم چیزی لای درها گیر کرده مثل کمربند ،اما چک کردم دیدم چیزی نیس، حالا دوروزه ریموت فقط سه در رو باز میکنه و درب عقب پشت راننده باز نمیشه، دیگه موقع ریموت زدن برای باژ کردن و قفل کردن هم ماشین صدایی نمیده ، چرا اینجوری شده؟ ماشین من ۲ هزارتا هم‌کار نکرده هنوز، چرا یه درب تو ماشین صفر باید قفل شه و باز نشه !! پرسیدم میگن پمپ اش ترکیده احتمالا !!!! درب ماشین پمپ داره؟ گفتن ببرم نمایندگی چون گارانتی داره ولی نمایندگی وقت نمیده شب عیده

 25. امین جیریایی شراهی گفت:

  سلام خسته نباشید ماشین من پراید وقتی میخام با ریموت در رو باز یا بسته کنم چراغ فلشر روشن میشه اما عمل نمیکنه مشکل از چیه ؟

 26. هادی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من کوییک دارم
  موقعی که سوییچ باز باشه ریموت کار میکنه
  ایراد از رله قفل مرکزی هست ؟

 27. حسین گفت:

  با سلام ، سانتافه ۲۰۱۶ دارم که هیچ کدوم ریموت ها عمل نمی‌کنند ریموت را روی استارت می گذارم تا روش بشه و در هم با کلید باز و بسته میکنم .باتری ریموت ها را عوض کردم فرقی نکرد تعمیر کار برق ماشین هم تشخیص نداد. ماشین دو سال پیش تو سیل آب واردش شد که ۶ ماه در دست تعمیر بود و یونیت های برقی عوض شدن و یک ساله مشکل نداشت تازه این عیب در اومده .اگر ممکنه راهنمایی کنید .با سپاس

 28. سعید گفت:

  سلام بنده ساینا دارم
  روی ماشین بنده دوعدد دزدگیر فعاله
  یکی فابریکی و یکی معمولی با دزدگیر معمولی هر چهار تا درب باز بسته میشه ولی با دزدگیر فابریک درب سمت راننده باز بسته نمیشه علت از چیست
  ممنون

 29. علیرضا درخشان گفت:

  سلام
  من یک خودرو برلیانس دارم
  هر از گاهی ریموت رو نمیشناسه و نمیتونم خودرو رو استارت کنم، بعضا نیم ساعت معطل شده ام، باتریش هم سالمه و نو هست، چکار کنم ؟؟

 30. صابر گفت:

  سلام من ساینا اس دارم با ریموت الان چند روز هست باز نمیشه وقتی با سویچ که باز میکنم بوق میزنه باطری ریموت هم تعویض کردم باز باز نمیکنه

 31. اروین گفت:

  درود
  دکمه ریموت پراید 90 رو که فشار میدم راهنما میزنه ولی قفل عمل نمیکنه
  اولش فقط برای باز کردن مشکل داشت
  الان نه باز میشه نه بسته
  فقط راهنما میزنه موقع فشار دادن دکمه

 32. صابر گفت:

  سلام من ساینا اس دارم با ریموت الان چند روز هست که کار نمیکنه باطری ریموت هم عوض کردم باز کار نکرد
  اگر ببرم نمایندگی سایپا انجام میدن
  چون هنوز کارانتی داره

 33. محمد گفت:

  سلام.ماشینم ساینا هست هر چند ماه باطریش کار نمیکنه چراغ ال تی دیش روشن میشه اما باز نمیکنه باطری عوض میکنم درست میشه.تو ۱ سال ۳ بار باطری عوض کردم در صورتی که اصلا زیاد استفاده نمیکنم

 34. سمانه گفت:

  سلام ساینا اس دارم اخیرا یک بار در میون موقع باز کردن با ریموت دزدگیر دربو میتونم باز کنم موقع بستن مشکلی نداره همه دربها هم بسته هستن اما نمیبندشون ریموت فابریک سایپا از کار افتاده با ریموت دزدگیر بگیر نگیر داره یکبار کار میکنه یکبار کار نمیکنه.ممکنه اشکال از نصب دزدگیر باشه یا قفل مرکزی؟

 35. میلاد کریمی گفت:

  سلام وقت بخیر،ماشین من ساینا مدل ۹۶ هستش،ماشین چند ماه هستش خریدم با ریموت در باز و بسته نمیشه باطری ریموت عوض کردم موقعی که دکمه های باز و بسته میزنم چراغ ریموت روشن میشه ولی عمل نمیکنه که درب باز و بسته کنه بی زحمت میتونید بگید مشکل از کجا هستش؟توو این مدت همش دارم با کلید درب ماشین و باز و بسته میکنم

 36. محمد گفت:

  سلام ساینا S دارم وقتی با کلید یدک درب را باز میکنم بوق دزدگیر میزنه و وقتی ماشین را روشن میکنم هم قطع نمیشه که فکر کنم قاعدتا باید قطع بشود چون پسرم 206 داره و با کلید یدک که باز میکنه تا زمانی که ماشین را روشن نکرده بوق میزنه و وقتی ماشین را روشن میکنه دیگه بوق قطع میشه میخواستم بدونم مشکل ماشین من چیه که پس از روشن شدن هم قطع نمیشه ممنونم

 37. احسان گفت:

  سلام.ریموت چراغش روشن میشه ولی عمل نمیکنه.کلا برق نداره ماشین.با یکم روشن نمیشه.هیچ برقی نداره ماشین

 38. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید
  ام وی ام 110 دارم دوتا ریموتش کار نمیکنه با سویچ درها باز میشه اما کلید های ریموت کار نمیکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *