تعمیر قفل داخلی هیوندای و قفل صندوق عقب هیوندا

تعمیر قفل داخلی هیوندای و قفل صندوق عقب هیوندا

کلید سازی دات کام (24/7) در سرتاسر تهران خدمات تعمیر قفل داخلی هیوندای و قفل صندوق عقب هیوندای را ارائه می‌کند. اگر به هر دلیل قفل مرکزی خودروی شما خراب شده است و عملکرد صحیحی ندارد. به دزدگیر دسترسی ندارید، قفل پمپ هیوندای دچار مشکل شده و شما را درگیر یک پروسه بازوبسته کردن مداوم درب و صندوق نموده، می‌توانید با یک تماس فوری دراسرع‌وقت، این سرویس را در محل دریافت کنید.

علاوه بر موارد مذکور، امکان تعمیر قفل داخلی هیوندای، رفع عیب قفل مرکزی، صندوق و… نیز وجود دارد. پس از مدتی، قفل‌های خودروها بنا به این که مدام باز و بسته می‌شوند، درگیر ایراداتی شده و به طبع، به‌درستی کار نمی‌کنند. عیب‌یابی در سیستم خودروهای خارجی مانند هیوندای و یا اساساً ماشین‌های کره‌ای، روندی تخصصی است که باید توسط تکنسین انجام گردد.

در صورتیکه ریموت ماشین شما با مشکل مواجه شده است و یا بدرستی کار نمیکند، مطلب علت کار نکردن ریموت ماشین را مطالعه کنید.

آدرس: تهران، پاسداران، شهید کشوری (نگارستان هشتم)، نبش چهار راه مسجد، جنب تعاونی میوه پاسداران، پلاک 28

در کنار خدمات ذکر شده؛

 • تعمیرات تخصصی قفل مرکزی مدل‌های جدید هیوندای
 • تعمیر قفل صندوق عقب هیوندای
 • رفع مشکل سوئیچ و سیستم ایمنی برق
 • نصب و پروگرام ریموت جدید ماشین‌های هیوندای

در کوتاه‌ترین زمان با گارانتی تضمین کیفیت انجام می‌گردد. این مرکز به‌عنوان یک کلیدسازی معتبر و دارای مجوز، پاسخگوی تمامی سؤالات و نیازهای شما در هر ساعت از شبانه‌روز در استان تهران، (مناطق 22 گانه) است.

جهت حصول اطمینان از خدمات ما می‌توانید در این مورد، با پشتیبانی مستقیم و تکنسین‌های ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات مرتبط با این زمینه: بهترین کلیدسازی غرب تهران – معتبر و تضمینی

تعمیر قفل درب و صندوق هیوندای

هیوندای یک برند محبوب کره‌ای در زمینه تولید خودروهای سبک، سواری، سدان، کراس‌اوور، شاسی‌بلند و سایر سگمنت‌ها است.

تعمیر قفل داخلی هیوندای باید به‌گونه‌ای انجام گردد که در درجه اول، به سیستم برق، ECU و همین‌طور دزدگیر ایرادی وارد نشده و علاوه‌برآن، قفل پس از مدتی دوباره دچار مشکل نشود.

یکی از متداول‌ترین دغدغه‌های صاحب این خودروها این است که بتوانند با یک‌بار سرویس و تعمیر قفل مرکزی ماشین، از پرداخت هزینه‌های گزاف و اضافه بابت این موضوع رهایی یابند.

اگر صاحب خودروهای:

 • آزرا
 • جنسیس
 • سانتافه
 • توسان
 • ix55
 • النترا
 • ولستر

و هرکدام از مدل‌های عرضه شده توسط این برند کره‌ای هستید. تعمیر قفل هیوندای و تعمیر قفل صندوق عقب هیوندا را مطابق نیاز شما انجام می‌دهیم.

کافی است که نام مدل خودرو و سری ساخت آن را به شما ارائه فرمایید.

قفل درب بازگشایی شده، مشکلات قفل و صندوق پران در تمامی مدل‌های قدیمی تا جدید ماشین‌های هیوندای حل می‌شود. امکان استفاده دوباره از سیستم استارت انجین و یا روشن‌کردن بدون کلید و کی لیس را خواهید داشت.

تعمیر و تعویض قفل مرکزی هیوندای در محل

صاحبان خودروهای کره‌ای می‌دانند که سیستم ایمنی این ماشین‌ها تا چه حد حساس است. باید تمامی موارد ایمنی در حین رفع مشکلات متداول از جمله: تعمیر قفل مرکزی هیوندای و … حل گردد.

قفل مرکزی هیوندای در سئول دیزاین و توسعه داده می‌شود و تنها متخصصین میتوانند مشکلات آنرا حل کنند.

تعمیر قفل هیوندای معمولاً با استفاده از دستگاه دیاگ انجام خواهد شد و در این پروسه، اگر نیاز به تعویض ریموت و کلید باشد، باید به بهترین شکل انجام گردد.

در وهله اول کد ریموت قبلی پاکسازی شده در صورت نیاز از ریموت جدید استفاده می‌شود. همین‌طور اگر قفل خودروی شما به هر دلیل در حین حرکت باز و بسته می‌شود، وقتی ماشین را برای مدتی پارک می‌کنید قفل اتوماتیک فعال و غیرفعال می‌شود و می‌توانید به‌راحتی از این طریق موارد مشابه را حل کنید.

تعمیر قفل مرکزی هیوندای به معنای رفع مشکل برقی این خودرو، مرتبط با سیستم ایمنی ماشین هم خواهد بود. البته تعداد مدل‌های خودرو تولید شده توسط شرکت هیوندای که در بازار ایران عرضه شده‌اند بالاست و به طبع ما امکان جای‌دادن آن‌ها در این لیست را نداریم.

در نتیجه اگر صاحب هر یک از کراس اورها، سواری‌ها و هاچ بک های تولید شده توسط این برند محبوب کره‌ای هستید، پذیرای نیازهای شما در قبال تعمیر و یا خدمات سرویس سیستم قفل مرکزی هیوندای خواهیم بود.

لینک ها و خدمات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *