ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا کرولا

ساخت سوئیچ و ریموت تویوتا کرولا

در کنار تویوتا کمری، کرولا هم یکی از محبوب‌ترین سدان های بازار است که توسط خودروساز بزرگ ژاپنی تولید شده است. خدمات ساخت ریموت تویوتا کرولا، تعمیر ریموت تویوتا کرولا اگرچه توسط نمایندگی‌هایی رسمی این شرکت به دلیل وجود تحریم‌ها قابل انجام نیست اما شرکت‌های شخص ثالثی حضور دارند که این کار را به‌صورت معمول انجام می‌دهند. کلید سازی شبانه روزی تهران نیز در همین حیطه خدمات: ساخت سوییچ تویوتا کرولا را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد.

اگر متوجه عدم کارکرد ریموت، مشکل در سوییچ و یا دستگاه سوییچ و برق خودروی خود شده‌اید، ریموت گم شده یا نیاز به ساخت ریموت تویوتا کرولا دارید می‌توانید همین حالا با کلیدسازی شبانه‌روزی تهران تماس بگیرید. این مجموعه به‌صورت 24 ساعته در مناطق مختلف تهران از جمله شرق، غرب، مرکز و… خدمات خود را ارائه می‌دهد. یکی از مزیت‌های کلیدسازی تهران این است که به‌صورت تخصصی، تکنسین‌ها را بر اساس نوع خودرو به محل ارسال می‌کند.

مرتبط: باز کردن در ماشین – در محل فوری

تعمیر و ساخت ریموت تویوتا کرولا در محل

تعمیر و ساخت ریموت تویوتا کرولا در محل

به‌هرحال ساخت سوییچ تویوتا کرولا و برش تیغه و کددهی آن کار پیچیده‌ای است و انجام این پروسه توسط بسیاری از کلیدسازی‌ها ممکن نخواهد بود. از طرفی این ریسک وجود دارد که برخی مراکز از ریموت‌های تقلبی و های‌کپی استفاده کنند. در نتیجه پس از مدتی استفاده، ریموت ازکارافتاده یا این که در عملکرد سیستم اختلال ایجاد می‌کند.

اگر صاحب یکی از مدل‌های

  • تویوتا کرولا GLI
  • تویوتا کرولا XLI
  • تویوتا کرولا 1.8 سی وی تی

و سری‌های دیگر از این خودرو از تولید 2013 میلادی تا 2022 هستید می‌توانید بدون دغدغه به سراغ این کلیدسازی بروید. از طرفی یکی از مهم‌ترین نکات در مورد ساخت کلید و ریموت برای خودروها این است که کد ریموت قبلی، پاک شده و پروگرام به‌خوبی روی سیستم ECU انجام گردد. دقت کنید که کیفیت نباید فدای کمیت شود. ریموت‌های کپی، چینی و مدل‌های No Name گزینه‌ای مناسب برای کرولای شما نخواهند بود و ایمنی ماشین را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند.

قیمت ریموت تویوتا کرولا به‌روز محاسبه خواهد شد. فراموش نکنید که دست‌کاری سیستم ایمنی این خودروها نباید توسط افراد غیرمتخصص انجام گردد چون می‌تواند هزینه زیادی برای شما به ارمغان آورد. اگر درب خودرو قفل شده است و نمی‌توانید کاری انجام دهید نگران نشوید، کافی است با ما تماس بگیرید و توضیحات لازم در این مورد را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

کد و پروگرام سوییچ کرولا تویوتا

کد و پروگرام سوییچ کرولا تویوتا

در سیستم ایمنی و در بحث تعمیر ریموت تویوتا کرولا از کدهای اسکی استفاده شده که آن را تبدیل به یکی از ایمن‌ترین پلتفرم‌های موجود کرده است. دست‌کاری ریموت توسط مجموعه‌های غیرمتخصص و افراد ناآشنا به این حوزه یا مراکز کلید سازی نامعتبر می‌تواند علاوه بر مشکلات معمول، سبب برهم‌ریختن امنیت خودروی شما شود. متأسفانه دیده شده است که برخی کلید سازی‌ها، یک نسخه از ریموت و تیغه شما را کپی می‌کنند و به طبع می‌توانید حدس بزنید که چه اتفاقی ممکن است رخ دهد.

  • آیا ریموت کرولای خود را گم کرده‌اید؟
  • آیا ریموت را در محلی جا گذاشته‌اید و می‌خواهید خیلی زود به ماشین دسترسی پیدا کنید؟
  • ریموت و سوییچ تویوتا کرولای شما عملکرد درستی نداشته و درب باز نمی‌شود؟
  • شاسی‌های باز کردن درب گیر می‌کنند؟
  • به خدمات ساخت ریموت تویوتا کرولا در محل نیاز دارید و فکر می‌کنید که ممکن است سروقت به کارتان نرسید؟
  • آیا ریموت آب‌خورده، شکسته یا نیاز به تعویض باتری، قطعه، برد و یا حتی قاب را دارد؟

در تمام این موارد ما خدمات صفر تا صد را به شما ارائه خواهیم داد. درصورتی‌که نیاز به کددهی ریموت‌های تویوتا داشته باشید و اگر ضروری است که تعمیر ریموت تویوتا کرولا در محل انجام گردد؛ در این مورد هیچ منعی نیست و می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *