ساخت سوئیچ و ریموت برلیانس

ساخت سوئیچ و ریموت برلیانس

خدمات ساخت سوییچ برلیانس و ساخت ریموت برلیانس به‌صورت ویژه در 24 ساعته شبانه‌روز و هفت روز هفته توسط مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران ارائه می‌شود. داشتن مهارت بالا در ساخت کلیدها، توسعه ریموت‌های کی لس برای انواع خودروها یکی از لازمه‌های مراکز تعمیرات و کلیدسازی‌هایی است که به‌صورت مجاز در سراسر کشور فعالیت می‌کنند.

برلیانس یکی از محبوب‌ترین خودروهای سواری یا سدان شرکت پارس‌خودرو است که در بازار ایران عرضه شده و می‌توان گفت که اساساً ماهیتی چینی دارد. طراحی زیبا، استانداردهای ساخت، بی‌سروصدا بودن و همین‌طور امکانات فنی استاندارد بر اساس قیمت از جمله کلیدی‌ترین مزیت‌هایی است که برلیانس را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین سدان های چهاردرب در بازار ایران کرده است. برلیانس در مدل‌های مختلفی در بازار موجود است و شامل موارد زیر خواهد بود:

 • برلیانس H320 و H330
 • برلیانس H220 و H230
 • برلیانس کراس
 • برلیانس V5

البته شماتیک فنی، ایمنی و همین‌طور سیستم دزدگیر این خودروها مشابه هم است. ساخت و تعمیر ریموت برلیانس توسط مراکزی که انجام می‌شود شامل تمامی مدل‌های این خودروها خواهد بود. تفاوتی ندارد که شما صاحب کدام نسل از این خودروهای محبوب پارس‌خودرو هستید کلیدسازی تهران در کنار شماست.

موضوع ساخت کلید و تعمیر ریموت برلیانس یکی از مورد درخواست ترین سرویس‌ها در ایران است که در حال حاضر به‌صورت لحظه‌ای و آنی توسط این مجموعه ارائه می‌گردد.

خدمات تعمیر و ساخت سوییچ برلیانس

خدمات تعمیر و ساخت سوییچ برلیانس

یک روز کاری مهم را تصور کنید که با یک اتفاق بد شروع می‌شود، ریموت خودروی شما گم شده، کار نمی‌کند یا شکسته و به‌هرحال عملکرد درستی ندارد به طبع نمی‌توانید منتظر بمانید تا پس از گذشت چند ساعت، با خیال راحت از تعمیرکار بخواهید تا برای رفع مشکل به محل مدنظر شما مراجعه کند. امروزه کلیدسازی‌ها و ریموت سازی‌ها به‌صورت دورکار نیز فعالیت می‌کنند.

ریموت سوییچ برلیانس از نوع اتومات خواهد بود که به‌صورت پک کامل در بازار عرضه می‌شود. تعمیر ریموت برلیانس صرفاً در مواردی ممکن خواهد بود که برد اصلی سالم باشد. علاوه‌برآن، انتظار می‌رود که ریموت واقعاً قابلیت احیا و کارکرد صحیح در طول مدت‌زمان مدنظر را داشته و اگر ریموت واقعاً غیرقابل‌تعمیر بود؛ ضروری است که حتماً تعویض گردد.

روی ریموت‌های ماشین برلیانس کلیدهایی وجود دارد که به شرح زیر است:

 • از  کلید بالایی برای باز و بسته کردن درب استفاده می‌گردد.
 • کلید پایینی به‌عنوان صندوق پران برلیانس استفاده می‌گردد.

همین‌طور روی ریموت یک چیپ مربوط به کد دهی وجود دارد و در نهایت سوییچ تیغه برلیانس نیز برای باز و بسته کردن‌های متداول استفاده می‌گردد. پروسه ساخت سوییچ برلیانس باید حتماً توسط مراکز معتبر انجام گردد؛ در غیر این صورت این احتمال وجود دارد که به‌راحتی توسط سارقین دور زده و یا این که در استفاده‌های مکرر، پس از مدتی دچار مشکل و ایراد شود.

آشنایی بیشتر با خدمات ما: کلید سازی چیذر سیار شبانه روزی

ساخت ریموت و کیلس برلیانس در محل

ساخت ریموت و کیلس برلیانس در محل

علاوه بر تعمیر، ساخت ریموت برلیانس زمانی انجام می‌شود که این ریموت از بین رفته، چیپ آن شکسته و یا این که ریموت به‌هیچ‌عنوان برنامه‌ریزی نمی‌شود. از یک‌روی دیگر، پروسه کلی کد دهی نیز خیلی طولانی نیست. در وهله اول لازم است که کد ریموت قبلی از روی سیستم ایمنی ماشین پاک شود.

ساخت ریموت برلیانس به معنای کد دهی آن برای استفاده روی سیستم ایموبلایزر هم خواهد بود.

پروسه کلی ساخت دزدگیر و ریموت برای برلیانس به شرح زیر است:

 1. باز کردن سوییچ
 2. فشردن گرمکن شیشه عقب به‌صورت مکرر و برای چهار مرتبه
 3. روشن‌شدن فلاشر
 4. نگه‌داشتن دکمه قفل یا باز
 5. انجام عملیات کد دهی ریموت

تعریف ریموت برلیانس H230 و H330 نیز باید حتماً به تشخیص تکنسین و فرد آشنا به سیستم‌های ایمنی این سری از خودروها انجام شود. ساخت و تعمیر ریموت برلیانس به‌هرحال به دلیل شماتیک ناآشناتر این خودروها با اتومبیل‌های ایران‌خودرو، سایپا و… کمی پیچیده‌تر است. به همین منوال حتماً آن را به مراکز معتبر و دارای مجوزهای رسمی بسپارید.

درصورتی‌که سوئیچ و ریموت برلیانس شما ازکارافتاده؛ گم شده یا عملکرد درستی ندارد، با ما تماس حاصل فرمایید.

2 پاسخ به “ساخت سوئیچ و ریموت برلیانس”

 1. پرستو بیک گفت:

  سلام
  ریموت من یکی از بردهاش سوخته
  و فعلا کجدار مریض باهاش کار میکنم
  بالاش هم شکسته است که چسب صنعتی زدم
  اگر بخوام تعمیرمیشه کامل یا باید نو بخرم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *