کلید سازی چیذر سیار شبانه روزی

کلید سازی چیذر سیار شبانه روزی

خدمات کلید سازی چیذر تهران، شامل سرویس‌های باز کردن درب ماشین در محل، ساخت سوییچ و ریموت در چیذر، شمیرانات، محدوده منطقه یک تهران و  خدمات مشابه می‌شود. امروزه یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که هرکسی حداقل برای یک‌بار هم که شده با آن مواجه می‌شود، عدم عملکرد صحیح ریموت‌های کنترل از راه دور و دزدگیرهای خودرو است.

تفاوتی ندارد که خودروی شما چه مدلی است و ساخت کدام کشور است، در نهایت گم‌شدن و مفقودی ریموت اتفاقی است که شاید برای شما رخ دهد. در چنین شرایطی برای رفع این‌گونه مشکلات و باز کردن درب ماشین و راه‌انداختن آن می‌توانید از سرویس ویژه کلید سازی چیذر در محل استفاده کنید که توسط مجموعه ساخت کلید و ریموت شبانه روزی ارائه می‌گردد.

چیذر منطقه‌ای واقع در شهر تهران، شهرستان شمیرانات، به همسایگی بزرگراه صدر، قیطریه، کامرانیه و خیابان فرمانیه یا همان شهید لواسانی است. درصورتی‌که نیاز به کمک فوری و سرویس کلید سازی چیذر حضوری دارید، می‌توانید از روش‌های زیر برای برقراری ارتباط استفاده کنید.

خدمات کلید سازی چیذر تهران

خدمات کلید سازی چیذر تهران

اما خدمات کلید سازی چیذر شامل چه مواردی می‌شود؟ در چه صورت شما می‌توانید تماس حاصل نموده و از این سرویس‌ها استفاده کنید؟

  • ساخت کلید برای انواع خودروهای بنز، تویوتا، بی ام و، نیسان، کیا، هیوندای، آئودی و…
  • ساخت ریموت های کامپیوتری، کد دهی و پروگرام نرم‌افزاری انواع اسمارت کی و کی لس ماشین‌های خارجی
  • فروش و نصب انواع ریموت‌های دزدگیر و درب‌های ورودی
  • بازگشایی درب‌ها در محل بدون نیاز به شکستن قفل
  • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار و انواع ریموت‌های ایموبلایزر در چیذر تهران

درصورتی‌که نیاز به هرکدام از سرویس‌های بالا و به‌طورکلی تمامی خدمات کلید سازی برای انواع خودروهای سبک‌وسنگین داشتید، کلید سازی شبانه روزی تهران به‌صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته پاسخگوی شما است. اما لازم است که در حین انتخاب یک کلید سازی به‌صورت عمومی به چند موضوع توجه کنید:

  1. بهتر است که کلید سازی در منطقه و محدوده محل زندگی شما دفتر یا نمایندگی داشته باشد.
  2. حتماً به سراغ کلید سازی‌های معتبر بروید که مجوزهای لازم را از اصناف دریافت کرده‌اند.
  3. از خدمات حرفه‌ای و تخصصی استفاده کنید و به سراغ کلید سازی‌های حرفه‌ای با تکنسین‌های مجرب بروید.

مرتبط با این موضوع: تعمیر و ساخت ریموت کولئوس

کلید سازی در محل تهران

ساخت ریموت و کلید در چیذر

تصور کنید که یک روز کاری، یا پس از بازگشت از محل کار، متوجه می‌شوید که ریموت خودروی شما کار نمی‌کند. باتری آن خراب شده است. مدام درب را قفل می‌کند، خودرو را استارت نمی‌زند یا اصلاً به بدترین شکل قابل‌تصور، کلید را گم کرده‌اید، فکر این که باید خودروی خود را با جرثقیل حمل کنید هم شما را آزار می‌دهد. در این شرایط البته لازم نیست که به این موارد پردردسر فکر کنید. می‌توانید صرفاً با یک تماس کوتاه، از سرویس‌های ویژه کلید سازی چیذر در محل استفاده کنید. تکنسین پس از تماس شما در کم‌ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و درب خودرو را برای شما با تجهیزات بروز و کامپیوتری باز می‌کند.

از طرفی لازم نیست که از زور و ضربه برای باز کردن درب و یا دستگاه‌هایی که ممکن است به بدنه ماشین آسیب بزنند استفاده شود. ریموت خودروی شما پس از این که باز شد، از روی حافظه و ECU پاک می‌شود. در نهایت عملیات کد دهی و کپی ریموت و سوییچ جدید نیز انجام می‌شود.

برای برقراری ارتباط، بدون این که به عقربه‌های ساعت نگاه کنید؛ صرفاً با یک تماس کوتاه می‌توانید اطلاعات موردنیاز در مورد نحوه ساخت ریموت و مدت‌زمان لازم برای حضور را دریافت کنید. البته کلید سازی چیذر شبانه روزی، با حداکثر سرعت به سمت شما حرکت می‌کند و در کوتاه‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه، مشکل شما را رفع می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *