تعمیر و ساخت ریموت 206 و 207

تعمیر و ساخت ریموت 206 و 207

تمامی ماشین های 206 از سال 1380 دارای سیستم ضد سرقت (ایموبلایزر) هستند که برای تعریف سوئیچ و ریموت 206 نیاز به کد سوئیچ می باشد به استثنای خودروهایی که در گذشته بدلیل کمبود دستگاههای تعریف سوئیچ و ریموت خام میشدند. در ادامه با مطلب تعمیر ریموت 206 و ساخت ریموت 206 و 207 همراه کلید سازی شبانه روزی تهران باشید.

کد سوئیچ را نمایندگی به شکل کارتی مجزا به مشتری تحویل می دهد که این کد بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا زمانی که سوئیچ و ریموت خودرو گم میشود, برای ساخت مجدد به این کد احتییاج دارید پس در حفظ و نگه داری آن کوشا باشید.

اما زمانی که این کد را گم کردید جای نگرانی نیست زیرا ما در مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران میتوانیم این کد را با دستگاههای تخصصی و از طریق OBD بدست آوریم.

مطالب پیشنهادی: کد دادن ریموت ماکسیماتعمیر و ساخت ریموت مزدا 3

تعمیر ریموت 206

بیشترین مشکلات ریموت 206 خراب شدن قاب، جدا شدن دکمه از برد و همچنین پاک شدن کد ریموت می باشد در صورت خراب شدن قاب و جدا شدن دکمه باید به کلید سازی مراجعه کنید ولی در صورتی که ریموت شما درب را باز و بسته نکند ابتدا اقدام به تعویض باتری ریموت کنید.

اگر مشکل حل نشد کد ریموت شما پاک شده است که برای حل این مشکل سوئیچ را داخل مغزی استارت کرده، بچرخانید و دکمه قفل ریموت را بیست ثانیه نگه دارید سپس کلید را خارج کنید با انجام این مراحل ریموت شما باید درب را باز و بسته کند در غیر این صورت ریموت شما ایراد داشته و میتوانید برای حل مشکل خود با کلید سازی شبانه روزی تهران تماس بگیرید.

ساخت سوئیچ 206

همانطور که قبلا اشاره کردیم خودروهای 206 از سال 1380 دارای سیستم ضد سرقت می باشند که تا سال 1392 از سیستم مولتی پکلس فرانسه در این خودرو استفاده می شد اما از سال 1392 به بعد این روند تغیر کرد و از سیستم های مختلفی مانند سی ای ام و بوش ME17 و… در این خودرو بکار گرفته شد,

تفاوت سیستم های جدید با مولتی پکلس فرانسه بیشتر در قسمت ریموت مشهود است که دارای دو مدل ریموت کروز و سازه پویش هستند که مانند دزدگیر عمل میکنند با این تفاوت که از اژیر استفاده نمشود و قفل مرکزی به بوق خودرو متصل می باشد و با باز شدن درب خودرو بدون ریموت, شروع به بوق زدن ممتد میکند که در صورت گم شدن یا خراب شدن ریموت, شما میتوانید با کلید سازی شبانه روزی تهران جهت ساخت سوئیچ و ریموت 206 ، ساخت سوئیچ و ریموت 207 ، ساخت سوئیچ و ریموت 206SD ، ساخت سوئیچ و ریموت 207SD تماس بگیرید.

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره نحوه ساخت ریموت 206 یا تعمیر ریموت 206 سوال خود را در بخش نظرات ثبت کنید.

9 پاسخ به “تعمیر و ساخت ریموت 206 و 207”

 1. مرتضی گفت:

  سلام کلید ماشین ۲۰۶ مدل ۹۳ خراب شد و آن را عوض کردم ولی بعد از مدتی چراغ ایمولایزر آن در هنگام حرکت روشن می شود و آمپرها پایین می آید
  به نظر شماایراد از کلید است

  • سلام وقت بخیر
   باید تشریف بیارید دوباره کد بدم مشکل چراغ ایموبلایزر حل میشه ولی پایین امدن امپرها به این موضوع ارتباطی نداره

 2. بذرافشان گفت:

  عالی است ازمطالبتون استفاده شد

 3. حمید گفت:

  سلام کلید ریموت دار 206 را گم کردم یدونه ریموتی کروز خریدم در صورت تعویض کد در ۲ کلید ریموتی که خریدمو ساده کارخانه آیا کلیدی که گم شده بود ماشین را روشن نمیکند و درها را هم باز و بسته نمیکند یا میکند فقط ماشین روشن نمیشود؟

  مدل ۹۵

  • سلام وقت بخیر
   ریموت قبلی درب رو باز بسته نمیکنه و ماشین رو روشن نمیکنه فقط تیغه کلید درو باز میکنه که میتونید تشریف بیارید دنده های سوئیچ و دربهارو تعویض کنم

 4. رضا بساتین گفت:

  ریموت ماشین من در باز نمیکنه باتریشم عوض کردم حتی چراغشم روشن نمیشه؟؟کد دهی نیاز داره یا بردش آسیب دیده؟

 5. دیاکو گفت:

  سلام من ریموت ماشینم افتاده تو آب و خیس شده الان کار نمیکنه آیا درست میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *