نصب و تعمیر قفل دیجیتال

نصب و تعمیر قفل دیجیتال

مطمئنا امنیت محل کار و سکونت یکی از اصلی ترین مشغله های فکری همه می باشد که برای ارتقای این مهم باید از تمام تکنولوژی موجود در بازار استفاده شود. در گذشته برای بالا بردن امنیت دربهای ورودی از قفل چهار لول و قفل شب بند استفاده می شد که گاهی اوقات با گم شدن کلید و یا خرابی هایی روبرو می شدند که حتما می بایست قفل تعویض می‌شد. با پیشرفت فناوری و ورود قفل دیجیتال نحوه باز کردن درب به مراتب نسبت به گذشته آسان تر شد و امنیت نیز بالاتر رفت به طوری که برای باز کردن درب ورودی دیگر نیاز به استفاده از کلید نیست و با اشاره انگشت و وارد کردن کد و یا اثر انگشت می توان قفل را باز کرد. با مطلب نصب و تعمیر قفل دیجیتال همراه کلید سازی شبانه روزی تهران باشید.

همچنین برای اینکه افراد قبلی دیگر نتوانند درب را باز کنند به راحتی می توان کد و اثر انگشتهای قفلی را از حافظه پاک کرد و نیاز به تعویض کامل قفل نیست که همین مسئله باعث صرفه جویی در هزینه می شود در قفل های دیجیتال از باتری استفاده می شود.

مطالب مرتبط: ساخت سوئیچ و ریموت در ظفرکلید سازی شبانه روزی میرداماد

در صورت تمام شدن باتری دیگر نمی توان با کد و اثر انگشت درب را باز کرد اما به این معنی نیست که پشت در بمانیم، اکثر شرکت ها، یک قفل مکانیکی را در قفل های دیجیتال تعبیه کردن که در زمان مواجهه با این مشکل از کلید برای باز کردن در استفاده می شود و با ورود به داخل، اقدام به تعویض باتری می کنیم.

نصب و تعمیر قفل دیجیتال

قفل های هوشمند موجود در بازار تنوع بسیاری دارند که از نظر نحوه باز کردن در، با یکدیگر متفاوت هستند. در بضی از مدل ها فقط از تگ و کد استفاده می شود و مدل های پیشرفته دارای اثر انگشت، تگ و کد هستند که در زمان خرید اختلاف قیمت ها بابت همین تفاوت می باشد و لازم به ذکر است که در تمامی مدل ها از قفل مکانیکی برای زمانی که باتری خاتمه می یابد استفاده می شود.

شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید برای خدمات تعمیر و نصب قفل دیجیتال، تغییر کد قفل هوشمند با کلید سازی شبانه روزی تهران تماس بگیرید تا همکاران من شما را دراین امر یاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *