تغییر کد ریموت درب پارکینگ و کرکره برقی

تغییر کد ریموت درب پارکینگ و کرکره برقی

امروزه در بیشتر ساختمان ها و مغازه ها، بدلیل بالا بردن امنیت و آسایش از جکهای اتوماتیک و کرکره برقی استفاده می شود و دیگر نیاز نیست مانند گذشته درب پارکینگ و یا کرکره را با دست باز و بسته کنیم. در این سیستم از گیرنده و فرستنده استفاده می شود که گاهی اوقات ممکن است بنا به دلایلی مانند گم شدن ریموت، رفتن سرایدار و یا رفتن مستاجر نیاز به تغییر کد ریموت باشد این کار مستلزم جمع آوری تمامی ریموت ها می باشد تا با پاک کردن و تغییر کد ریموت، مجددا کد دهی انجام شود. با مطلب تغییر کد ریموت درب پارکینگ همراه کلید سازی شبانه روزی تهران باشید.

مطالب پیشنهادی:‌ کد دادن ریموت پارکینگ

در بعضی بردها بدلیل استفاده از ریموت های لرنینگ که قابلیت ساخت ریموتهای بلوتوثی را دارند تغییر کد ریموت کاملا بی فایده می باشد چراکه بعد از کد دادن مجدد ریموتها، ریموتهای بلوتوثی ساخته شده از روی ریموت لرنینگ دوبار عمل می کنند در زمان روبرو شدن با این مشکل بهترین و مطمئن ترین راه حل کنار گذاشتن ریموت های قدیمی می باشد و می بایست از ریموت های جدید استفاده نمود تا خیالتان از بابت تغییر کد ریموت کاملا برطرف شود.

تغییر کد ریموت درب پارکینگ و کرکره برقی

ما به شما توصیه می کنیم در زمان تعویض ریموتها از گیرنده و فرستنده با ریموت هاپینگ (غیر قابل کپی) استفاده شود چرا که در این سیستم برای تغییر کد ریموتها دیگر نیاز به تعویض کلیه ریموتها نمی باشد ومی توان مجددا به ریموتها کد جدید اطلاق کرد.

در بعضی از بردهای قدیمی از ریموت های لحیمی و یا دیپ سوئیچ دار استفاده می شد که برای تغییر کد این مدل از ریموتها دیگر نیاز به تعویض کلیه ریموتها نبود وبا تغییر دیپ سوئیچ و یا تغییر پایه لحیم ای سی، کد ریموت تغییر می کرد که این سیستم در گذشته بیشتر استفاده می شد و در حال حاضر از گیرنده و فرستنده لرنینگ و هاپینگ استفاده می شود.

شما مشتری عزیز می توانید برای کلیه خدمات فوق با کلید سازی شبانه روزی تهران تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *