تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت بنز

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت بنز

آیا ریموت و سوئیچ Benz شما بدرستی کار نمی‌کند؟ نیاز به ساخت سوئیچ و ریموت یدک برای بنز دارید؟ مجموعه کلید سازی دات کام کلیه فرایند های تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت بنز را برای شما در سرتاسر تهران و در هر ساعت از شبانه روز (24/7) انجام میدهد.

خدمات تعمیر و ساخت سوئيچ و ریموت بنز

این خدمات شامل: کددهی ریموت، پروگرام ریموت بنز، ساخت کلید مکانیکی بنز، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های بنز بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

 • ساخت ریموت بنز
 • ساخت ریموت Keyless بنز

خدمات کلید سازی دات کام شامل کدام یک از خودروهای بنز می‌شود:

 • بنز سی 200 (Benz C200)
 • بنز سی 300 (Benz C300)
 • بنز سی ال اس (Benz CLS)
 • بنز ای 200 (Benz E200)
 • بنز ای 250 (Benz E250)
 • بنز ای 350 (Benz E350)
 • بنز اس 350 (Benz S350)
 • بنز اس 500 (Benz S500)

اگر ماشین خود را در فهرست بالا مشاهده نمی‌کنید کافیست با ما تماس بگیرید.

سوئیچ و ریموت اورجینال یا چینی بنز؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال بنز و یا چینی استفاده می‌کند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی بنز در چیست؟

 • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی بنز از چینی آن بیشتر است.
 • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت بهتر برد ریمو های اصلی در مقابل چینی.
 • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی بنز قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از خام شدن ریموت های اصلی بنز این است که بر فرض مثال میتوان ریموت اورجینالE250 را خام نمود و آنرا برای یک E250 دیگر تنظیم و کددهی کرد.

نکته:‌ در ریموت های اصلی از باتری های 2025 استفاده می‌شود و در ریموت های چینی بنز از باتری 2032 استفاده می‌شود.

فرایند ساخت سوئیچ بنز چگونه است؟

باید توجه داشته باشید حتی فرایند باز نمودن درب بنز با خودروهای دیگر متفاوت است. در خودروهای مثل تویوتا و کیا برای باز نمودن درب قفل شده (در صورت در دسترس نبودن سوئيچ و ریموت) میتوان از سیم و پمپ استفاده نمود.

اما در Benz این فرایند کلا متفاوت است و برای باز نمودن درب ماشین باید از Decoder مخصوص استفاده شود.

برای تراش کلید مکانیکی بنز و یا ساخت سوئیچ بنز بهتر است سوئیچ خود را همراه داشته باشید. با همراه داشتن سوئیچ، فرایند ساخت کلید مکانیکی ‌‌Benz بسیار سریعتر انجام می‌شود. همچنین هزینه ساخت سوئیچ هم کمتر خواهد شد.

سوئيچ بنز خود را گم کرده ام

اگر کلید و یا سوئیچ ماشین خود را گم کرده اید نگران نباشید. فرایند تراش دادن و ساخت کلید مکانیکی بنز به واسطه پیاده سازی یکی از قفل های ماشین (مثل قفل در، سوئیچ و یا صندوق عقب) قابل انجام است.

برای این منظور کافیست با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و یکی از قفل های ماشین (مثل قفل در، قفل صندوق و یا قفل سوئیچ) را جدا خواهند کرد.

تراش زدن و ساخت کلید جدید به واسطه توپی قفل برداشته شده انجام می‌شود از اینرو هزینه تمام شده برای مشتری بیشتر خواهد شد و فرایند ساخت سوئیچ هم زمان بیشتری خواهد برد.

تعریف و ساخت ریموت بنز

برای تعریف ریموت جدید باید کد ریموت از طریق OBD استخراج شود. سپس ریموت جدید را برای ماشین تعریف نمود. همچنین در برخی مدل های بنز باید یک قطعه از ماشین جدا شده تا بتوان کد ریموت را از آن استخراج نمود.

هشدار: در بعضی از مدل های بنز (مانند مدل های سری E از سال 2016 به بعد) نمی‌توان برای ماشین ریموت تعریف کرد و حتما باید به نمایندگی مراجعه کنید.

ساخت سوئیچ و ریموت بنز چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ بنز میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای بنز که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

لینک ها و خدمات مرتبط:

یک پاسخ به “تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت بنز”

 1. اگر سوالی درباره فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت بنز دارید در همین بخش سوال خود را مطرح کنید. روزانه به کلیه سوالات پاسخ داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *