تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت سراتو
17 فروردین, 1403

تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت سراتو

آیا ریموت و سوئیچ سراتو شما بدرستی کار نمی‌کند؟ نیاز به ساخت سوئیچ و ریموت یدک دارید؟ مجموعه کلید سازی دات کام کلیه فرایند های تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت سراتو را برای شما در سرتاسر تهران و در هر ساعت از شبانه روز (24/7) انجام میدهد.

خدمات تعمیر و ساخت سوئيچ و ریموت سراتو

این خدمات شامل: کددهی ریموت، پروگرام ریموت، ساخت کلید مکانیکی Cerato، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های سراتو بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

  • ساخت سوئیچ و ریموت کیلس سراتو
  • ساخت سوئیچ و ریموت جدا از هم سراتو
  • ساخت سوئیچ و ریموت تاشو سراتو

سوئیچ و ریموت اورجینال یا چینی سراتو؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال Cerato و یا چینی استفاده می‌کند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی سراتو در چیست؟

  • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی Cerato از چینی آن بیشتر است.
  • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت بهتر برد ریمو های اصلی در مقابل چینی.
  • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی سراتو قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از خام شدن ریموت های اصلی سراتو این است که بر فرض مثال میتوان ریموت اورجینالCerato را خام نمود و آنرا برای یک Cerato دیگر تنظیم و کددهی کرد.

نکته:‌ فرقی بین باتری ریموت های اصلی و چینی سراتو وجود ندارد. در هر دو میتوان از باتری 2032 استفاده نمود.

فرایند ساخت سوئیچ سراتو چگونه است؟

اگر کلید و یا سوئیچ ماشین خود را گم کرده اید نگران نباشید. فرایند تراش دادن و ساخت کلید مکانیکی کیا سراتو را به متخصصین کلید سازی دات کام بسپارید.

برای این منظور کافیست با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و با استفاده از دستگاه های مخصوص درب ماشین را باز می‌کنند.

تعریف و ساخت ریموت سراتو

برای تعریف ریموت جدید ابتدا به واسطه OBD به کامپیوتر ماشین متصل شده و کد ریموت را دریافت می‌کنیم سپس میتوانیم ریموت جدید را برای ماشین ایجاد کنیم.

اگر کد مورد نیاز به واسطه OBD دریافت نشود می‌توان با دستگاه مخصوص کد آنرا از روی همان کلید مشتری دریافت نمود.

ساخت سوئیچ و ریموت سراتو چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ سراتو میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای سراتو که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

لینک‌ها و خدمات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *