کلید سازی هروی تهران

کلید سازی هروی تهران

تفاوتی ندارد که صاحب چه خودرویی هستید، کلید سازی هروی تهران در حال حاضر به شما خدمات ویژه‌ای را بدون محدودیت زمانی و مکانی در این منطقه ارائه می‌دهد. مبتنی بر این سرویس اگر متوجه باز نشدن درب خودرو، کار نکردن ریموت و یا گم‌شدن سوییچ و ریموت هستید، صرفاً نیاز به یک تماس تلفنی خواهید داشت. در این تماس تلفنی که با مرکز کلید سازی شبانه‌ روزی تهران ارتباط می‌گیرید، از شما مدل خودرو، مشخصات و سپس آدرس محل مدنظر پرسیده می‌شود. در نهایت تکنسین از نمایندگی این مجموعه به سمت مقصد حرکت می‌کند.

کل پروسه در کم‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حمل خودرو به موقعیتی دیگ با جرثقیل انجام می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که هزینه کم‌تری پرداخت کنید و البته کارتان نیز سریع‌تر راه بیفتد. در واقع این یکی از کلیدی‌ترین و اصلی‌ترین مزیت‌هایی است که این مرکز به مشتریان خود در طول سال‌های فعالیت ارائه داده است. لازم نیست که نگران ساعت و زمان تماس باشید. می‌توانید ازطریق شماره تماس و واتس‌اپ مجموعه اقدام کنید.

خدمات کلید سازی هروی تهران

خدمات کلید سازی هیروی تهران

مجموعه کلید سازی هروی تهران در زمینه:

  • باز کردن درب انواع ماشین‌های داخلی و خارجی، مدل‌های مختلف بنز، بی ام و، آئودی، تویوتا، نیسان، لکسوس، رنو و…
  • رفع مشکل اسمارت کی‌ها، کی لس‌ها در محل و بدون نیاز به ایجاد تغییرات خاص در خودرو
  • تراش کلید و تعویض ریموت و یا تعمیر و تغییر قاب ریموت
  • ساخت سوییچ و کلید سازی هروی تهران بدون محدودیت زمانی و مکانی به‌صورت 24 ساعته

خدمات ارائه می‌دهد. یک روز کاری را تصور کنید که قصد روشن‌کردن خودرو را داشته و می‌خواهید به سمت خانه حرکت کنید، اما ناگهان متوجه می‌شوید، ریموت کار نمی‌کند، ریموت گم یا شکسته و یا سوییچ نمی‌تواند خودرو را استارت بزند. درصورتی‌که مطمئن هستید نقص از سیستم خودرو نیست، یک تماس تلفنی تا حل مشکل فاصله خواهید داشت.

تفاوتی ندارد که ماشین شما از کدام سیستم ایمنی استفاده می‌کند، ایموبلایزر است، اسمارت کی دارد یا این که کلید و سوییچ‌های قدیمی روی دزدگیر فعال هستند، کلید سازی هروی تهران پاسخگوی تمامی مشکلات و نیازهای شما در کم‌ترین زمان است. تراش انواع سوییچ و کلید برای خودروهای سواری، سدان، کراس‌اوور، هاچ بک و… با استفاده از کامپیوتر و دستگاه CNC انجام می‌شود.

ساخت سوئیچ و ریموت ماشین در هروی تهران

ساخت سوییچ و ریموت ماشین در هروی تهران

محله هروی تهران یکی از قدیمی‌ترین و مهم‌ترین مناطق پایتخت است که البته در حال حاضر با گذشته تفاوت‌های زیادی دارد. درگذشته شاهد باغ‌ها و بوستان‌ها و زمین‌های کشاورزی بزرگی در این منطقه بودیم، اما در حال حاضر قالب کلی این محله ساختمان‌های بلند است. جز محله‌های مناسب سکونت در شمال شرق تهران است و دارای چهار بزرگراه اصلی به نام‌های صدر، شهید صیاد شیرازی، امام علی (ع) و بزرگراه همت در جنوب است.

تفاوتی ندارد که در کدام یک از مناطق این محدوده دچار مشکل کار نکردن ریموت و… شده‌اید، کلید سازی هروی تهران به شما کمک می‌کند تا نقص برطرف شده و در این پروسه هیچ آسیبی به ماشین شما هم وارد نمی‌شود. البته این سرویس‌ها و خدمات، صرفاً محدود به خودروها نیست. بلکه کلید سازی هروی در زمینه ساخت و تعمیر ریموت درب منازل و پارکینگ‌ها، تعمیر درب ضد سرقت، بازگشایی انواع گاوصندوق‌های دیجیتال و انواع سیستم‌های ایمنی نیز فعالیت می‌کند.

مطلب مرتبط: تعمیر و ساخت ریموت کولئوس

می‌توانید در صفحه اصلی این وب‌سایت، خدمات دیگر کلید سازی شبانه‌روزی را نیز بررسی کنید. علاوه‌برآن حتی در روزهای تعطیل نیز سرویس‌های ویژه توسط این مجموعه ارائه می‌شود. اگرچه کلید سازی‌های زیادی در هروی دایر هستند، اما بسیاری از آن‌ها خدمات شبانه‌روزی و در محل ارائه نمی‌دهند. برخی کلید سازی‌ها در تهران البته مجوزهای فعالیت را ندارند و صرفاً به‌صورت اینترنتی سرویس ارائه می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *