نصب قفل برقی

نصب قفل برقی

در گذشته قفل درب ساختمان ها و مجتمع ها داری زنجیر و در بازکن برقی بودند که امنیت پائینی داشتند و همچنین دچار خرابی های زیادی میشدند. اما با نصب قفل برقی امنیت دربهای ورودی افزایش یافت و همچنین زنجیر ها جمع شد و فقط یک سیم به داخل قفل برقی نصب میشود این قفل ها دارای تنوع زیادی می باشند و شرایط نصب آنها متفاوت است.

مطالب پیشنهادی: ساخت و تعمیر ریموت ال نود و ساندروکد دادن ریموت ام وی ام 110

اهمیت نصب قفل توسط متخصصین

اگر نصب قفل توسط افراد ناشی انجام شود عمر مفید قفل پائین می‌آید و از امنیت آن کاسته میشود بعنوان مثال در نصب قفل سیزا (کله گاوی) باید حتما پلیت های دو طرف روی درب جوش داده شود و سپس با پیچ های النی مخصوص, قفل را روی پلیت ها پیچ کنیم و همچنین در نصب قفل ایزو باید مقابل این قفل را بوسیله دستگاه جوش محکم کرد تا امنیت آن حفظ شود.

قفل برقی سیزا ایتالیا دارای دو مدل کلید معمولی و کلید کامپیوتری می باشد که در گذشته از این قفل های بیشتر استفاده میشد اما با افزایش قیمت این قفل ها, قفل برقی کاویان و قفل برقی یوتاب وارد بازار شدند که بدلیل قیمت مناسب با اسقبال خوبی روبرو شدند.

این قفل ها بجز نصب بر روی درب ورودی مجتمع ها و ساختمان ها کاربرد دیگری دارند و میتوان برای افزایش ایمنی درب اتوماتیک پارکینگ از قفل برقی نیز استفاده کرد که این کار باید توسط افراد متخصص انجام شود

شما میتوانید کلیه خدمات نصب قفل برقی سیزا (کله گاوی), قفل برقی کاویان , قفل برقی یوتاب و همچنین نصب قفل برقی را روی درب پارکینگ را به ما بسپارید تا همکاران ما در کلید سازی شبانه روزی تهران در کوتاه ترین زمان و با ارزان ترین قیمت شما را در این امر یاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *