کلید سازی فرشته – خدمات شبانه روزی

کلید سازی فرشته – خدمات شبانه روزی

خدمات کلید سازی فرشته ویژه عزیزانی است که ساکن این خیابان در تهران هستند. کلید سازی‌های زیادی در این محله فعالیت می‌کنند که برخی از آن‌ها به‌صورت شبانه‌روزی و برخی دیگر نیز در ساعات اداری خدمات ارائه می‌دهند. بسته به نیاز، شما می‌توانید با تماس کوتاه و ارائه توضیحات موردنیاز از سرویس فوری و فورس ماژور کلید سازی شبانه‌روزی تهران استفاده کنید. در هر ساعت از شبانه‌روز و روزهای هفته درصورتی‌که متوجه مشکل در عملکرد ریموت، سوییچ و درب خودروی خود شدید کافی است که از طریق تماس تلفنی و یا واتس‌اپ این موضوع را به همکاران ما گزارش دهید. آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل مراجعه کرده و با در دست‌داشتن تمامی تجهیزات موردنیاز به شما خدماتی نظیر موارد زیر در محل را ارائه می‌دهند.

  • ساخت ریموت انواع ماشین‌های بنز، بی ام و لکسوس، تویوتا، نیسان، رنو، هیوندای، کیا و…
  • تعمیر ریموت کی لس، اسمارت کی و تراش تیغه انواع سوییچ و کلید ماشین و درب

کلید سازی تهران منطقه فرشته

چرا مرکز کلید سازی فرشته تهران؟

تهران محله‌های زیادی داشته و شامل 22 محدوده شهرداری می‌شود. درصورتی‌که ساکن خیابان فرشته یا همان خیابان فیاضی هستید به‌راحتی می‌توانید در عرض چند دقیقه بدون محدودیت زمانی حتی در ساعت 04:00 صبح با این مرکز تماس حاصل نموده و کلید سازی فرشته در کوتاه‌ترین زمان به محل اعزام می‌گردد و عملیات تعمیر، ساخت ریموت و بازگشایی درب را بر حسب نیاز برای شما انجام می‌دهد. خیابان فرشته یکی از بزرگ‌ترین محله‌های استان تهران بوده و دارای منطقه‌ها و محله‌های مختلفی است.

مطالب پیشنهادی: کلید سازی پاسداران شبانه روزی

از جمله خدماتی که توسط کلید سازی فرشته ارائه می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • باز کردن درب انواع خودروهای دارای سیستم ایموبلایزر
  • باز کردن انواع قفل‌های آویز و فروشگاهی
  • قفل‌های دیجیتال خودرو و درب‌های ثانویه ماشین
  • ریموتی کردن انواع درب و باز کردن ریموت‌های قفل شده پارکینگ و ویلا

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که بخصوص در فضای اینترنت با آن مواجه هستیم فعالیت مجموعه‌هایی است که مجوزهای لازم فعالیت از سوی اصناف را ندارد. از طرفی بسیاری از مراکز اساس و پایه‌ای برای قیمت‌گذاری نداشته و عموماً هم در این زمینه هیچ شرایط و یا هنجاری را رعایت نمی‌کنند. ضمن اشاره به‌ تمامی این موارد لازم است که ایمنی و حریم شخصی خود را نیز مدنظر داشته باشید. کلید سازی فرشته در حال حاضر می‌تواند با اثبات فعالیت‌های کاملاً مجاز و قابل‌اعتماد خود، سرویس فوری را در محل به شما بسته به نیازتان در هر ساعت از شبانه‌روز ارائه دهد. در این شرایط می‌توانید از طریق واتس‌اپ مجموعه یا شماره‌های تماس، ارتباط بگیرید و نیاز خود را بیان کنید.

ساخت ریموت و کلید در فرشته تهران

ساخت ریموت و کلید در فرشته تهران

امروزه بسیاری از خودروها از سیستم‌های ریموت و کلیدهای تراش کامپیوتری فوق پیشرفته استفاده می‌کنند. در نتیجه عموماً نمی‌توان به جز حمل با جرثقیل و یا استفاده از تجهیزات تخصصی کامپیوتری مشکل آن‌ها را رفع کرد. تفاوتی ندارد که قصد باز کردن چه مدل و یا برند خودرویی را دارید، کلید سازی شبانه‌روزی تهران می‌تواند این سرویس را بدون محدودیت و مشکل به شما ارائه دهد. در حین باز کردن خودرو هیچ آسیبی به درب ماشین شما وارد نشده و کل این پروسه توسط تکنسین متخصص و آشنا به کار باتجربه انجام می‌گردد.

قفل‌ساز این مجموعه مسلط به بازگشایی تمامی سیستم‌های ریموتی و درب‌های ضد سرقت ورودی آپارتمان‌ها است. پس از باز کردن قفل به طبع شما نیاز به ریموت یا سیستم ایمنی جدید خواهید داشت. در این صورت می‌توانید درخواست کنید که ریموت جدید کد دهی و پروگرام و کد ریموت قبلی نیز حذف شود.

مطالب مرتبط: کلید سازی کامرانیه و مناطق اطراف

باز کردن درب خودروهای خارجی مانند بنز، تویوتا، لکسوس، کیا و… نیاز به آشنایی با سیستم‌های ایموبلایزر، کلیدهای کامپیوتری و اسمارت کی یا کی لس دارد. درصورتی‌که یک کلیدساز به این مفاهیم آشنایی نداشته باشد نمی‌تواند کاری برای شما انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *