فروش و نصب و تعمیر درب ضد سرقت

فروش و نصب و تعمیر درب ضد سرقت

تیم کلید سازی شبانه‌ روزی تهران، در حال حاضر در زمینه تعمیر در ضد سرقت نیز فعالیت خود را آغاز نموده و درصورتی‌که نیاز با باز کردن قفل، گشودن زبانه و موارد مشابه در مورد انواع درب‌ها در ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری را دارید، آماده پاسخگویی به شما در هر ساعت از شبانه‌روز است.

به‌هرحال مشکلاتی مانند گم‌کردن کلید درب ضد سرقت، قفل‌شدن ناگهانی درب و باز نشدن آن، جاماندن کلید در داخل ساختمان و… می‌تواند شما را مجبور کند که ساعت دو نیمه شب به دنبال شماره کلیدساز در تهران باشید. البته خدمات مذکور صرفاً به تعمیرات ختم نمی‌شود و این کلیدسازی فعال در حوزه نصب در ضد سرقت و فروش آن نیز خواهد بود.

نصب در ضد سرقت در کم‌ترین زمان ممکن توسط ما انجام می‌شود. اضافه‌کردن لولاها، تعویض و تعمیر مغزی درب ضد سرقت، رفع مشکلات متداول مانند رگلاژ و همین‌طور اضافه‌کردن زبانه یا تعویض توپی نیز پذیرفته شده و در تمامی موارد، گارانتی تضمین کیفیت و فاکتور هزینه‌ها نیز به‌صورت کتبی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تعمیر در ضد سرقت

تعمیر در ضد سرقت

تکنسین‌های ما در کم‌ترین زمان ممکن، در محل حاضر شده و خدمات نصب و یا تعمیر درب‌های ضد سرقت ورودی و آپارتمانی را ارائه می‌کنند.

علاوه بر تعمیرات، ما در حوزه فروش در ضد سرقت، خدمات ویژه‌ای را تدارک دیده‌ایم که به‌مرور، توضیحات بیشتری در مورد آن‌ها در اختیار شما قرار خواهیم داد. ما حلال مشکلات معمول شما با انواع درب‌های ضد سرقت، قفل‌های درب ضد سرقت و … خواهیم بود.

خدمات دیگر ما: ساخت سوئیچ و ریموت موتور

یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین دغدغه‌های زندگی امروزی، تأمین ایمنی ساختمان‌های مسکونی و تجاری است. به همین منوال، استفاده از انواع درب ضد سرقت یکی از روش‌های حل مشکل خواهد بود. البته عمدتاً این نوع درب‌ها پس از مدتی دچار مشکلاتی می‌شوند که یکی از آن‌ها شکستن زبانه و موارد دیگر شامل: شکستن قفل، کلید و گم‌شدن کلید خواهد بود.

درب‌هایی که تحت عنوان ضد سرقت در ایران ساخته و یا تولید می‌شوند، باید تمامی استانداردها را پاس نموده و همین‌طور به‌درستی نصب شوند؛ در غیر این صورت از لحاظ امنیتی، در پایین‌ترین سطح قرار می‌گیرد.

نصب درب ضد سرقت در تهران

نصب در ضد سرقت در تهران

اگر نیاز به نصب درب‌های ضد سرقت در محل دارید، اگر درب شما به‌درستی کار نمی‌کند و یا قفل آن دچار ایراد شده است، اگر مایل به تعویض قطعات، توپی، زبانه، مغزی و یا ساخت سوییچ و کلید درب ضد سرقت هستید، باید حتماً از قطعات درجه یک، تولید شده بر مبنای فولاد و با رعایت استانداردهای متداول استفاده نمایید. در غیر این صورت، یک سارق

درصورتی‌که با مشکلاتی نظیر:

  • ازکارافتادن قفل درب‌های ضد سرقت
  • مشکل در کارکرد زبانه قفل
  • ایراد در چشمی
  • پایین آمدن کیفیت کلیدها و سوییچ درب
  • خراب‌شدن و شکستن لولای درب

و موارد مشابه مواجه هستید، ما در این مورد، با ضمانت کیفیت و اصالت هرگونه قطعه مورداستفاده، به شما امکان حل مشکلات متداول را خواهیم داد.

ما در زمینه خدمات فروش در ضد سرقت نیز در کنار شما هستیم. درب‌های ضد سرقت در تیپ‌ها و مدل‌های مختلف از جمله ایرانی، چینی، ترکیه‌ای و… عرضه می‌شوند. شامل قطعاتی خواهند بود که به‌مرورزمان، ممکن است در آن‌ها نقص ایجاد گردد. درب‌هایی که تحت عنوان ضد سرقت عرضه می‌شوند، باید دارای تمامی تأییدیه‌های تولید باشند.

تعمیر در ضد سرقت نیز باید بادقت عمل بالایی انجام گردد. در غیر این صورت یا قفل عملکرد نخواهد داشت یا پس از مدتی، باید هزینه‌های گزافی را برای مراجعه مجدد تعمیرکار پرداخت کنید.  درصورتی‌که تعمیرات انواع درب‌ها بدون دانش فنی انجام گردد، می‌تواند موجب بروز آسیب‌های جدی به بدنه، قفل‌ها و… شود. ازاین‌رو پیشنهاد می‌کنیم که در این مورد، حتماً به سراغ یک تکنسین مجرب بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *