کلید سازی نیاوران – 24 ساعته 7 روز هفته

کلید سازی نیاوران – 24 ساعته 7 روز هفته

سرویس کلید سازی نیاوران یکی از خدمات محبوب مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران است. بر مبنای استفاده از این خدمات، درصورتی‌که متوجه ایراد و نقص در سیستم ایمنی خودروی خود شده‌اید، ریموت کی لس، اسمارت کی و یا سوییچ ماشین کار نمی‌کند، درب خودرو باز نمی‌شود و امکان حرکت آن را ندارید، می‌توانید صرفاً با برقراری یک تماس ساده از خدمات ویژه این مجموعه استفاده کنید. علاوه بر سرویس‌های مذکور، امکان بهره‌گیری از خدمات دیگر مانند موارد زیر وجود دارد:

  • ساخت ریموت انواع خودروهای بنز، بی ام و، لکسوس، تویوتا، نیسان، رنو و…
  • باز کردن درب انواع منازل و آپارتمان و درب‌های ضد سرقت
  • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع خودروها
  • بازگشایی سیستم هوشمند ضد سرقت ایموبلایزر
  • فروش و نصب انواع قفل در محل
  • ریموتی کردن درب و رفع مشکل ریموت درب‌های ورودی و درب پارکینگ

به جهت دریافت هرکدام از این سرویس‌ها می‌توانید با کلید سازی نیاوران تماس بگیرید. البته محدود خدمات این مجموعه فراتر از این موارد است.

محدوده پوشش کلید سازی نیاوران

محدوده پوشش خدمات کلید سازی نیاوران

نیاوران منطقه‌ای واقع در شمال تهران بوده و پایان جنوبی آن به کلک‌چال، پایان غربی به تجریش و پایان شرقی نیز به دارآباد تهران منتهی می‌شود. درصورتی‌که ساکن این منطقه هستید و با مشکل گم‌شدن و یا سرقت ریموت و کلید مواجه شده‌اید و می‌خواهید بدون این که خودرو را به کلید سازی حمل کنید و با هزینه‌ای به‌مراتب کم‌تر مشکل حل شود، سرویس کلید سازی نیاوران در تمامی مناطق اطراف کاخ نیاوران، پارک و فرهنگسرای نیاوران، ساختمان‌های اصلی و شهرداری منطقه یک، پاسخگوی تماس شما خواهد بود.

مطالب مرتبط: کلید سازی فرمانیه در محل

حتی در صورت نیاز می‌توانید از طریق واتس‌اپ مجموعه نیز تماس حاصل نموده و پیام خود را مبنی بر سرویسی که مدنظر دارید ارسال کنید.

خدمات کلید سازی نیاوران شامل موارد زیر می‌شود:

  • ساخت و تعمیر انواع ریموت درب ماشین و درب محل در کم‌ترین زمان ممکن
  • تعمیر ریموت‌های کی لس، اسمارت کی و تراش انواع تیغه سوییچ خودرو
  • فروش و نصب انواع ریموت در محل و سینک آن با سیستم ایموبلایزر
  • ساخت ریموت خودروهای بنز، بی ام و، لکسوس، تویوتا

علاوه بر این خدمات می‌توانید به جهت پرس‌وجوی بیشتر و کسب اطلاعات تکمیلی با یک تماس تلفنی، نیاز خود را عنوان و پاسخ موردنظر و یا حتی راهنمایی‌های فوری برای رفع مشکل هم دریافت کنید. همه ما حداقل برای یک‌بار هم که شده متوجه مشکل در سوییچ و ریموت خودرو یا نقص در کلید درب ورودی ساختمان و محل زندگی و یا کار خود شده‌ایم و عموماً اولین مشکل در این شرایط کمبود وقت خواهد بود.

خدمات ساخت ریموت و کلید در نیاوران

خدمات ساخت ریموت و کلید در نیاوران

در شرایط اضطراری و فوری و بخصوص اگر خارج از ساعات اداری باشید، منطقاً باید منتظر بمانید تا کلید سازی‌ های شهر باز شوند اما در مقابل سرویس کلید سازی نیاوران مجموعه شبانه روزی تهران، به‌صورت نامحدود و بدون مشکل در هر ساعت از شبانه‌روز و به‌صورت هفت روز هفته و بدون تعطیلات پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. علاوه‌برآن تمامی عملیات ساخت ریموت خودرو، تراش کلید و یا پروگرام و کد دهی با رعایت استانداردهای کارخانه انجام می‌شود. حتی اگر نیاز به باز کردن گاوصندوق و ریموت‌های ورودی ساختمان‌ها و پارکینگ دارید، می‌توانید به‌صورت ویژه‌ای از این خدمات در مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران – نیاوران استفاده کنید.

یکی دیگر از نکات مهمی که در حین انتخاب کلید سازی باید به آن دقت کنید، انتخاب مجموعه‌هایی است که مجوزهای لازم را از اصناف دریافت کرده‌اند و خدمات آن‌ها نیز به‌صورت کاملاً معتبر و با درنظرگرفتن حریم شخصی مشتریان ارائه می‌گردد. باز کردن درب انواع ماشین، قفل و سیستم‌های دزدگیر و… از جمله دیگر خدمات کلید سازی شبانه روزی منطقه نیاوران تهران است. خدمات این مرکز در صاحبقرانیه، جمال آباد، منظریه، گل سنگ، آجودانیه، نخجوان و… نیز ارائه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *