باز کردن در ماشین – در محل فوری

باز کردن در ماشین – در محل فوری

باز کردن در ماشین یکی از سرویس‌ها و خدماتی است که توسط مجموعه‌های کلیدسازی انجام می‌شود. این خدمات هم می‌تواند به‌صورت شبانه‌روزی و هم پاره‌وقت باشد اما معمولاً اصلی‌ترین اولویت و موضوع این است که در شرایط قفل شدن درب، تکنسین خیلی سریع در محل حضور یافته، به سیستم ایمنی انواع خودروها آشنا بوده و از طرفی بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نقص را برطرف کند. تفاوتی ندارد که کلید یا ریموت خودروی شما شکسته یا از چه نوع است و یا این که مدل ماشین شما چیست؟ در تمامی این شرایط، باز کردن در ماشین باید در کوتاه‌ترین زمان انجام شود و البته خسارت فیزیکی به بدنه ماشین هم وارد نشود.

مطالب پیشنهادی: کلید سازی پاسداران

یکی از مجموعه‌هایی که در حال حاضر این خدمت را به‌صورت شبانه‌روزی و در کم‌ترین زمان ممکن، در تهران بزرگ و مناطق مختلف آن ارائه می‌کند، کلید سازی شبانه‌روزی است. امداد و باز کردن خودرو در محل و درب منزل از جمله خدماتی است که نباید در مورد آن بی‌گدار به آب بزنید. بحث هزینه، سرعت عمل، رفع مشکل بدون ایراد و ایجاد نقص در سیستم ایمنی ماشین از جمله اصلی‌ترین مباحثی است که باید نسبت به آن حساس باشید. با این‌حال می‌توانید به‌صورت فوری و با یک تماس تلفنی، از سرویس ویژه این کلید سازی برای باز کردن ماشین خود در محل استفاده کنید.

باز کردن درب ماشین سواری در تهران

کلید سازی برای باز کردن در ماشین

یکی از مشکلاتی که معمولاً افراد پس از قفل شدن خودرو با آن مواجه هستند، احتیاج به حمل ماشین تا تعمیرگاه یا کلید سازی خواهد بود. درصورتی‌که در حال حاضر بسیاری از سرویس‌دهنده‌ها می‌توانند این کار را در کم‌ترین زمان ممکن با استفاده از ابزارآلات و تجهیزاتی که همراه دارند برای شما در محل انجام دهند. نخست درب خودرو باز خواهد شد پس از آن برنامه و کدی که روی سیستم ECU خودروها تعریف شده است پاک می‌شود. در نهایت کد دهی ریموت جدید نیز انجام می‌گردد. برای ست‌کردن ریموت جدید با ماشین شما نیز از ریموت‌های اورجینال و درجه یک یا نسخه‌های اصلی شرکتی استفاده می‌شود.

تفاوتی ندارد که شما نیاز به:

  • باز کردن درب ماشین بی ام و و بنز
  • تعمیر و ساخت ریموت ماشین‌های تویوتا، نیسان و هیوندای
  • ساخت ریموت در محل
  • کد دهی ریموت‌های ایموبلایزر و…
  • باز کردن در ماشین سواری و سنگین

یا هر برند دیگری دارید، این کار در کم‌ترین زمان با کم‌ترین مشکل و خطر برای خودروی شما، بدون واردکردن نقص به درب و بدنه انجام می‌گردد. البته لازم نیست که بابت سرویس‌های اضافه‌ای که توسط برخی شرکت‌ها ارائه می‌شود هزینه اضافه‌ای پرداخت کنید. ضمن این که شما هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای ثبت درخواست ندارید. تفاوتی ندارد که ساکن شمال یا غرب تهران هستید. باز کردن در ماشین شما با سرعت بالا، اولویت اصلی این مجموعه است. صرفاً تماس برقرار نموده، اطلاعات خودروی خود را اعلام کرده و در نهایت تکنسین و کلید ساز به محل اعزام می‌شود. این کار در روزهای تعطیل نیز با همین سرعت و روند انجام می‌شود.

مرتبط با این موضوع: کلید سازی دروس

کلید سازی فوری در محل تهران

کلید سازی شبانه‌روزی مرکز تخصصی ساخت ریموت خودروهای مختلف، کپی، کد دهی، پروگرام و البته تراش انواع سوئیچ‌ها برای ماشین‌های بنز، بی ام و، تویوتا، رنو، فیات، پورشه، انواع سدان ها و کراس‌اوور های کیا موتور و هیوندای کره جنوبی است.

سوئیچی که روی خودروها استفاده می‌شود انواع مختلف دارد. در خودروهای برندهای خارجی استارت با استفاده از ریموت انجام می‌گردد. در خودروهای معمولی که به‌صورت کلیدی یا با استفاده از سوئیچ باز می‌شوند، لازم است که دزدگیر پیش از هر عملی از کار بیفتد. نهایتا و در صورت نیاز و ثبت درخواست توسط مشتری، ریموت و سوییچ جدید تراش و کد دهی می‌شود. هیچ آسیبی به سیستم ایمنی ماشین وارد نشده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیات بازگشایی درب نیز انجام می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *