ساخت سوئیچ C-HR و تعمیر و ساخت ریموت سی اچ ار

ساخت سوئیچ C-HR و تعمیر و ساخت ریموت سی اچ ار

از رایجترین مشکلاتی که برای ریموت و سوئیچ های تویوتا C-HR اتفاق می‌افتد میتوان به ضعیف شدن یا تمام شدن باتری ریموت، آسیب دیدن ریموت بر اثر ضربه خوردگی و … اشاره نمود. در صورت بروز هر مشکلی برای ساخت سوئیچ و ریموت سی آچ ار با ما در کلید سازی دات کام تماس بگیرید.

خدمات تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت سی آچ ار

این خدمات شامل: کددهی ریموت سی آچ ار، پروگرام، ساخت کلید مکانیکی، تعمیر و تعویض قطعات ریموت و تجهیزات مرتبط با آن در خودرو (منجمله قفل مرکزی، پمپ قفل مرکزی و …) می‌باشد.

فرایند تعمیر و ساخت سوئیچ و ریموت های سی آچ ار بر اساس سال ساخت خودرو، فرکانس‌های ریموت، شیارهای کلید مکانیکی و نوع ترانسپوندر باهم متفاوت هستند.

  • ساخت سوئیچ و ریموت کیلس C-HR

سوئیچ و ریموت اصلی C-HR یا چینی؟

کلید سازی دات کام بسته به درخواست مشتری از ریموت اورجینال سی آچ ار و یا چینی استفاده میکند. تفاوت ریموت اورجینال و چینی سی آچ ار در چیست؟

  • قیمت بیشتر ریموت: قیمت ریموت های اصلی بسیار بیشتر از ریموت های چینی تویوتا است.
  • کیفیت بالاتر ریموت: کیفیت برد ریموت های اصلی از چینی بسیار بیشتر است.
  • خام شدن ریموت: ریموت های اصلی تویوتا قابلیت خام شدن و استفاده مجدد دارند.

منظور از قابلیت خام شدن این است که شما میتوانید ریموت اصلی خود را ریست کرده و آنرا برای یک تویوتا سی آچ ار دیگر استفاده کنید.

نکته:‌ هیچ قرقی بین باتری ریموت های اصلی و چینی C-HR وجود ندارد. در هر دو مدل از باتری های 2032 استفاده می‌شود.

فرایند ساخت سوئیچ تویوتا چگونه است؟

برای این منظور (در شرایطی که کلا نمی‌توانید وارد ماشین خود شوید) با ما تماس بگیرید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

نکته:برخلاف ماشین های مثل هیوندا و کیا در سی آچ ار نیازی به استخراج و یا استعلام کد ریموت وجود ندارد.فرایند به این صورت است که بعد از ساخت سوئیچ و ریموت جدید، ترانسپوندر را برایECUماشین تعریف میکنند.

ساخت سوئیچ و ریموت سی آچ ار چقدر زمان می‌برد؟

اگر کلید یدک داشته باشید فرایند تکثیر و یا ساخت سوئیچ و ریموت سی آچ ار میتواند بین 10 تا 30 دقیقه زمان ببرد. اما در صورتیکه سوئیچ ماشین خود را گم کرده باشید و کلا نتوانید وارد ماشین شوید این فرایند میتواند بیش از چند ساعت زمان ببرد.

در برخی از خودروهای سی آچ ار که از کلید مکانیکی برای روشن شدن ماشین استفاده می‌شود بسته به نوع شیار کلید فرایند تراش دادن کلید جدید ممکن است زمان بیشتری هم ببرد.

خیلی فوری نیاز به کلید ساز ماهر دارم

اگر در فرس ماژور قرار گرفته اید کافیست با ما تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. متخصصین کلید سازی دات کام به صورت شبانه روزی (24/7) پاسخگوی شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *