ساخت سوئیچ ماشین

ساخت سوئیچ ماشین

خیلی از افراد برای ساخت سوئیچ ماشین خود (داخلی و خارجی) به نمایندگی مراجعه می کنند که با هزینه های سرسام اور و اتلاف وقت روبرو میشوند و حتی در بعضی موارد باید ماشین خود را به نمایندگی به وسیله یدک کش حمل کنند که بسیار زمان بر است. شما میتوانید ساخت سوئیچ ماشین خود و یا ریموت ماشین خود را به افرادی بسپارید که در این زمینه تخصص و تجربه کامل را دارند.

مجموعه ما در کلید سازی شبانه روزی تهران آماده ارائه خدمات در زمینه ساخت سوئیچ و ریموت ماشین در تهران از جمله محلات : پاسداران، اختیاریه، میرداماد، ظفر، دروس، فرمانیه، نیاوران، اقدسیه، اجودانیه، تجریش، زعفرانیه و لنجک و… می باشد.

ساخت ریموت کیلس ماشین

بسیاری از ماشین های وارداتی و مونتاژ شده داخل دارای سیستم ضد سرقت کی لس (Keyless) می باشند.

ریموت کیلس ماشین به افراد این امکان را می دهد تا با استفاده از دکمه استارت ماشین خود را روشن کنند. به طور کلی این سیستم سوئیچ را حذف کرده و معضل خرابی سوئیچ استارت را بر طرف نموده است.

در صورت گم شدن ریموت کیلس برای ساخت مجدد ریموت مراحل کار بسیار آسان تر از ساخت سوئیچ می باشد چرا که مجموعه کلید سازی شبانه روزی تهران با استفاده از دستگاه های به روز با بهترین قیمت در محل با نیرو های با تجربه. شما را در این امر کمک میکند.

تیم ما با بیش از ده سال سابقه کار در زمینه تعریف ریموت: کیلس بنز، کیلس بی ام و، کیلس هیوندای، کیلس کیا، کیلس تویوتا، کیلس مزدا، کیلس لکسوس و دیگر خودروهای کیلس موجود در بازار ایران داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *